Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

kızlar ben yine adet oldum sonuç hüsran oldu herzamanki gibi bugün 3 de tekrar gidecem doktora ama bu ay son tedavim olacak anlaşılan benim bu tedaviyle hamile kalmam imkansız buayda olmazsa mayısda direk tüp bebek yaptıracam artık

neden mayıs neden hemen değilde mayıs onu anlamdım cnm..

bende analtım kendimizi..pazartesi ssk dra gttiydik..akşam evde suyum gelmiş ama histmedim ebn..işiyorum sandım..salı günü dah açok geldi..çiş sandım..ama suymuşş..evimn işini ayptım..ütü yemek vss...sonra akşam saat 9da sonra acile gittik..baktılr açılma yok yatış ama ..serum verdi..antibiyotik verdi..sabah 9da dr geldi muayne yaptı..2 cm dedi..suni sancı verdi..ve ben başladımm sancıyha:))dr geldi muayne ebe muyane..vs vs..nst derken bişe olmadı..ağldım sızldım bbeeğim çıkmdı..suyum bitti..kanamam gedi.kan değerlerimde düşünce acil sezeryana grdim..bebeğim 11,12,13 te saat 21,03 te doğdu..3430 gr..50 cm de boyu var..kızımıznn..gözlerimzi çapaklı..göz pınarları tıklıymışş..sarılığı 13..bakalım ne olcakk..eşimle aram çok bozuk..sürekli asık surtlı..ne olck bilmorumm

neden mayıs neden hemen değilde mayıs onu anlamdım cnm..

şeydaaa cnmmmm nasılsın prensesin nasıl cnm seni gördügüme çoooook sevindim cnm neden mayısmı kv min fizigi şubatta bitiyo bende 2 ay dinlendikten sonra başlamayı düşünüyorum kvmi mayısta kızına gönderecem tüpü o zaman yaparım inşş. tabii o zamana kadar bi aksilik cıkmazsa

cnmmm Allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun inşş. eşinle niye aranız bozukki ikinizde iyisinizdir şimdi inş.

oy canım benım maşallah çapat sarılık gecer korkma sütünden damlat gözüne gazlı temiz bezle tamizle yada papatya çayı sarılıkta geçer sarı giydirmedin çocuğa sarı tülbentde örtmeyın kırmızı ört sık sık emzir geçer sarılıkta eşinle arana gelınce bunlar normal şeyler sen nasıl lohusasan oda lohusa bunu unutma stresli olması normal şaşkın kolay değil heme acı hem mutluluk arka arkaya yaşadı bunlarda geçer zamanı gelince gülüp geçersin sen kendını bırakma giyin süslen cocuk doğdu dıye salma kendını bak kendıne senı cok sevıyorum canım arkadaşım allaha emanet olun

Şeydam mucizesine kavuşmuş:)darısı bize olsun inş canım.maşşalah tosuncuk doğurmuşsun sende:)şimdi nasılsın canım sezeryanın zor oldumu?beldenmi uyuşturdular?eşinde şaşkın canım sultanım dediği gibi,babasının acısı taze,sevincini doya doya gösteremşyodur bebeğine.idare et şeydam alttan al sen kazanırsın.şükret bak bebeğin sağlıkla doğmuş,gece sağ tarafımda sancı vardı benimde,başaşağı duran bebeğin olduğu taraf,çok korktum,hep korkuyorum zaten gece sancılanmaktan.doktorum ankarada mecbur acil durumda oraya gidecez.rabbim yardımcım olsunbütün hamilelerin yardımcısı olsun.snde şimdi bebeğine odaklan bol bol emzir annesi.eşinide bi süre kendi haline bırak bakaljm.öpüyorum seni bebeğini canım

Merhaba kizlar uzun suredir yoktum.gerci hic farkedilmemis ama neyse

On gin once kv mi kaybettik cok zor bir donemdeyiz

Sizler nasilsiniz hersey yolundadir insalla

Başınız sağolsun canım ben arada bakıyorum kimse olmayınca yaZmadan çıkıyorumhastamıydı kv,yoksa anidenmi oldu?allah eşine çocuklarına sabır versinmekanı cennet olsun inş

merhaba kizlar uzun suredir yoktum.gerci hic farkedilmemis ama neyse

on gin once kv mi kaybettik cok zor bir donemdeyiz

sizler nasilsiniz hersey yolundadir insalla

canım benım başın sağolsun allah rahmet eylesin inan kımse gırmıyor dıye bende girmiyorum zaten ıslerde yoğun sen nasılsın pekı keyıfler nasıl biz ıyıyız büyüyüp gidiyoruz bu cumartesi şeker yüklememiz var bu arada kızımızın ismi değişti aybüke oldu eşimin 14 yaşında kız kardeşi bız 2 aylık nişanlıyken trafik kazasında vefat etti 2 gün üst üste rüyasında görmüş kardeşii kızının adını benım ısmımı koyun dıye bızde değiştirdik

iyi yapmışsın canım aybüke ismide çok güzel.şeker sorununda çıkmaz inş güzel güzel yaşarsın hamileliğni…sultannben bugün ilk çatlaklarımı gördüm kasıklarımda

hakkımızda hayırlısı olsun cnm benimm..inşllhh mayıs gelemde kendilinden gelir..kv sağlığına kavuşsubda sizde başbaşa kalın canım inşllhh kuuzummm

kızımız ii..burnu tıkalı..bu sabha ağlaıdmn ..bebğime bakamıyorum .ii anne değilim üşüttüm diye..ama şükürki o psikilojiden geçtim..babamızda düzeldii..ama tusem aramıza geldinden beri eskisi gbi değilizz:))o beni ben onu kıskanıp duryoruzz bakalım bakalım ne olyrz bilmm:))rabbimm sizlerede yardım etsinn.

sezeryan doğum zor değill sedefim nesi zor olsun..ben saat 9 dan akşam 8 e kadr suni snacı çektyim ama yok gelmdi..sağ çatıım dar diye..sonra acil doğuma..komple uyudum ben..belden olma şansım olsaydıda istemzdimn innki korkardım ben:)))uyudum uynadımm bebğim doğmuştu..en son salı gnü saat 2 de yemek yemiştim ..perşembe saat 6 yedim :))perşembe sabahı saat 8dedr geldi tamm dedi kalkabilrsinzi ..bende bi kalktım yatakta otrdum 20 dakka durdum sonra bişda hiç yatmadım..ağrım azcık oldu ama maşşlhım var benimm..birde ben kiloluyum diye dr çok korktu..diren koydu..hep yapıştrdı..hemde dikişle dikti..tam 14 dikişim var....108.9 la ameliyata girdim..bu sabah tartıldım 94 kiloydum:))ve ben 83 le hamile kalmıştım :))böle yani kızalr..eskiden yaşadığım tedaviiler.yaşadığım suni sancılar vss..hepsi geçtii..rabbim herkese yaştsın bu duyguyyu.miniğimm mutlu olsunn huzurlu sağlık olsun başka şey istemz şeyda:))

Sağolasın canım ayrıntılı anlatmışsın ama benim doğum spinal olcak belden uyuşcak:)inş bende senin ggibi güzel güzel anlatırım:)demek eşinle birbiinizi bebiştn kıskanıyonuz ha:))o bile ayrı bi zevktir amaalemsiniz valla karı koca:)bebeğine senden daha iyi kimse bakamaz şeydam unutmaa.alışma süreci tanı kendinede bebeğinede.ana rahminden çıkıp dünyaya hemen alışamazmış mînikler:)

canım başınız sağolsunn..allh eşinede sizde yakınalırnazada sabır versinn..geçiyor..zor oluyor..şaka gbi geliyor..çoğu zmn..şimdi toprlndıysan ne mutlu..arasa yazııkk ..toprlan

ayy sen ikiisnide görcenn..dah güzel olur senn anılaın canım benimm
esime çok düşkünm ben.o bana o kdr düşkünmü bilmm..kısknmıyorr değilim :))))
tusem dünyaya alışanakdr ne olur bilmm

ayy sen ikiisnide görcenn..dah güzel olur senn anılaın canım benimm
esime çok düşkünm ben.o bana o kdr düşkünmü bilmm..kısknmıyorr değilim :))))
tusem dünyaya alışanakdr ne olur bilmm

Kesildiğimi hissetmekten korkuyom:)ikisinide yanağımda hayal ediyorum ama hep:)

canım başınız sağolsunn..allh eşinede sizde yakınalırnazada sabır versinn..geçiyor..zor oluyor..şaka gbi geliyor..çoğu zmn..şimdi toprlndıysan ne mutlu..arasa yazııkk ..toprlan
zamanla daah ıyı olcak canım ınsalla sende bende bu ay buyuk acı yasadım
başınız sağolsun canım ben arada bakıyorum kimse olmayınca yazmadan çıkıyorumhastamıydı kv,yoksa anidenmi oldu?allah eşine çocuklarına sabır versinmekanı cennet olsun inş

amın canım
cnm anı oldu dıyebılırız hastaydı ama olumcul bır rahatsızlık degıldı safr kesede tas ıltıhap vardı kg den amelıyat olamadı sebebı oldu ıste

allah razı olsun cnm
aybuke ısmıde cok guzel bır ısım ısmıyle yasasın kuzucuk

iyi yapmışsın canım aybüke ismide çok güzel.şeker sorununda çıkmaz inş güzel güzel yaşarsın hamileliğni…sultannben bugün ilk çatlaklarımı gördüm kasıklarımda

allah emi ne deyim sedef sana kız ben karnımdan kasığımı bile göremiyorum düşün sivri öne doğru gidiyor bızım kı sen nasıl gördün çatlağını krem sürmüyormusun aman olsun canım boşver yeterki bebişler sağlıkla gelsın teşekkürler bu ısme alışmak biraz zor olacak ama ismiyle yaşasın inşallah

kız şeyda ne kıskanıyorsun bunca yılın hasreti kolaydı doyulmaz daha düzelir merak etme sonra atı verir senın kucağına kilon baya gitmiş maşallah sen vermeye devam et kuzum süt verdikçe dahada kılo verirsin

teşekkürler yarenım hakkına hayırlısı hangi isimse o olsun inşallah

Söylemesi ayıp aynanın karşısında temiZlerken gördüm10 aylık gibi oldu karnım:)heralde artık çatlamaz diyodum üzüldüm görünce ama napıyım üzülsemde kaybolacak değil:)

söylemesi ayıp aynanın karşısında temizlerken gördüm10 aylık gibi oldu karnım:)heralde artık çatlamaz diyodum üzüldüm görünce ama napıyım üzülsemde kaybolacak değil:)

canım benım sık dişini cok az kaldı sunun surasında 5-6 hafta kaldı allahın ıznıyle zaman ne cabuk geçti gitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…