Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Eger gercekten tedavi gerekirse mutlaka olur. Bundanda hic gocunmaz. Saglik konusunuda cok ciddiye alir. Iki abiside dogustan sagir dilsiz. Yani böyle konular cok önemli onun icin.

canım benım hayırlısı olsun inşallah en azından oturarak dinlenırsın bebişimiz ne kadar oldu büyüdümü annesı 3 hafta cabucak gecsın senın ıcın bızımde 2 hafta sonra seker yükememiz var

Sen nasılsın canım..miramız nasıl.

iyiyim sedefim cok şükür ara ara ağrılarım oluyor onun dısında ıyıyız kuzum 2 hafta sonra seker yuklemesı var cok şükür herşey yolunda sız nasılsınız bızde yavaş yavaş hazırlıkları tamamlıyoruz en kısa zamanda hepsini buraya eklıyeceğim 1 aydır işler cok yogun doğru düzgün giremıyorum buraya ama aklım hep sızlerde

Bugün moralim bozuk canım ya.bi topikte bi arkadaşımız 26 haftalık doğum yaptı bebişler küvözdeydi bugün ikiside ölmüş.rabbim sabır versin.o kadar tüp bebekle uğraş bide kaybet.rabbim verende o alanda o.inş en kısa zamanda yüzü yine güler.benim bebişler iyi allaha şükür.cuma kontrol var.benimde artık ağrım sancım başladı kasıklarda.inş zamanında hayırlı doğumlar yaparız

ay deme be cnm ınan ole cok uzuldum kı yıkılmıştır kadıncağız rabbım kimseye evlar acıısı vermesın
ıkı melek onu ahıette bekliyor cnm ole dusun
ama üzülmemek ne mumkun
sen 31.haftaya gırmışsın artık bebeklerın kurtardı kendını

Biz bile o kadar etkilendikki o nasıldır kimbilir.tüp bebekti bide.inş dondurulmuşları vardırda herşeyi sil baştan yaşamaz.bebeklerin beşikleri kıyafetleri çifter çifter hepsi hazırdı.nasıl gitsin şimdi o ewe odaya.

cnmm en zor olan sınavı yaşamış arkadaşımız hamile kalıp çocuklarını kucagına almadan melek olmuş yavruları çok zordur eminim Rabbim inş. en kısa zamanda tekrar yüzünü güldürür inşş. çok üzüldüm

yapma ya ınan tüylerım dıken dıken oldu rabbım kımseyı evladıyla sınamasın cok zor allah sabır versin ona hakkımızda herseyın hayırlısı

Kizlar, esimin sonuclarini bugün ögrendik. Maalesef spermleri hem yavas hemde azmis. Hamileliklerimde sorun yasamam bu yüzden olabilirmis. Ocagin 21de yine kontrolü var. Ozamana kadar cocuk yapmayin demis doktor. Sperm sayisini artiran hizlandiran yöntemler biliyorsaniz lütfen benimle paylasin. Rabbim hayirlisiyla bu dönemi atlatmayi nasip etsin....

Canım bak en azından neden olmadığını öğrendiniz.canım arı sütü ve poleni bi araştırsana çok etkili olduğunu duydum.

Canim.benim en azindan sorun tespit edildi simdi sorun daha kolay cozulur
Vorikoselden.bahsettimi arkadasimin esi ameliyat oldu sperm hizi ve saysi oldukca artti
Kure gelimce canim.keciboynuzu kuru vardi nette ayrrintili yaziyor

Kizlar seydamiz mis kokulu kizini kucagina aldi ole tatliki anlatamam ayni seyda
Dun suyu geldi yAtirmuslar devam etmis suni sanci vermisler acilmamis sezeryan dunyaua gelmis tusemimiz
Ikisininde sagligi cok iyi

Kizlar seydamiz mis kokulu kizini kucagina aldi ole tatliki anlatamam ayni seyda
Dun suyu geldi yAtirmuslar devam etmis suni sanci vermisler acilmamis sezeryan dunyaua gelmis tusemimiz

Ayyy yemin ederim ona gzl şeyler dilemek için açmıştım sayfayı:)geç kalmışım.bugün doğuracaktı normmalde.annesine babasına hayırlı bi ewlat olsun inşallah.üzmesin hiç onları.darısıda hayırlısıyla suayla bana olsun,nartanemede

canım çakşır otu cok ıyı dıorlar bırde keçiboynuzu kürü yap internete yazınca cıkıyor

ayyy ınanmıyorum cok şükür rabbıme gelmez bu dedı bak geldı seydayı ve eşini tebrık ederim sağlıcakla buyusun prensesı darısı başımıza 41 kere maşallah

cnmmmmm gözümüz aydın saglıkla büyüsün inş bebişin Allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun inşşş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…