Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Aaa öylemi yazık ya.başsağlığı dileklerimizi ilet canım.ne garip hayat.şeyda doğuma gün sayarken kp vefat etti.kendşnede dikkat etsşn canım son zamanları

Iletirim.canim mutlaka
Hayat iste gario seydamda bebegi goremedigi icin uzuluyor esi.mezara gotiruruz demis etkilenmis tabi kolaymi evden bir can eksildi

Ayy canim ya nekadar uzulmustur simdi. Basi sagolszn. Rabbim mekanini cennet eylesin ailesine sabir versin.
Cok sukur buldum doktorumu ozaman birakmim ben bunu herseyi konusabiliyorum bide musluman olmasi beni sevindiriyor vee bayaan;)

canım benım cok sevindim yaaa pekmez gercekten cok faydalı ama demir bırakma bende hala içiyorum oyyy maşallah kocaman olmuş kuzum şimdi senın 12 haftadan sonra rahım ağzına dikiş atılacaktı sanırım değilmi yoksa ben mı yalnış hatırlıyorum

Kizlar bu arada seydamin sali gecesi kp vefat etti ayni evdeydiler cok ta severdi arkadasim uzgun tabi cok

yaa cok uzuldum allah rahmet eylesın rabbım geride kalanlara uzun ömürler versin şeydam uzulmesin onun son zamanları bebek direk hısseder

cnm benım herseyde bır hayır vardır
ınsala senınd güzel hbrlerını ummadığımız bır anda alıcaz
ıkı kaybın cok can sıkıcı olsada en azından doğal yolla gebe kalabılıyrsun umutsuzlıga düşmen yok

Kızlar bizim oğlanlar iyi allaha şükür:))1580 ve 1400 kilo olmuşlarrahim ağzı kapalı,bi sorun yok dinlenmeye devam.2 hafta sona tekrar kontrol var

canım sende yazmadın dr a gıdıcektın

cnm gittim ama yazamadım perşembeden beri menogon igne vuruluyorum yarın kontrolüm var ya bu doktora bişey sormadıkça sana ne oluyo anlatmıyo ama gelen hastaların çogu memnun hatta bi kadın vardı çocuk istedikçe faruk beye geliyorum dedi bende peki işe yaradımı dedim evet yaramış 2 tane çocugu olmuş

Canim basin sagolsun, Allah sabirlar versin.. Kendine cok cok dikkat et. Seni seviyoruz.

Sogulcüm haklisin vardir bi hayir. Bu bebek konusunu bi burda bide esimle konusuyorum. Nedense bazi arkadaslarim bu kadar cok cocuk istememe anlayis göstermediler. Nerdeyse hasta muamelesi yaptilar. Piskologa git dediler bana. Neyse ya...

Aaa nesi garip ki
Beni biliyirsun bir kizim oldugu halde bile aras olmadan neler yasadim tabikide isticeksin anne olmayi bence bunu soyleyenler normal degil.sen onlarla.bu konu hakkinda konusma sinirini bozma.sakin
Biz herzaman burdayiz onu sakin unutma

Ay bosver kuzum isterse hic birsey anlatmasin tedavisi guzel sonuclar veriyorsa onemli olan o
Tabi gebelik takibinde boyle bir tip cekilmez
Yarin gelince mutlaka yaz cnm tabi dr ne anlatirsa

Kızlar bizim oğlanlar iyi allaha şükür:))1580 ve 1400 kilo olmuşlarrahim ağzı kapalı,bi sorun yok dinlenmeye devam.2 hafta sona tekrar kontrol var

Oh masalla bizim ikizcanlara hizla buyuyorlar hersey yolunda olmasi super
Kucuk bir sorunumuz vardi o son buldu dimi canim sivi birikimi bitti degilmi
Kiz bi ara album yapsanaa gobusubu birde guzel yuzunu girelim yaramismi sana gebelik:)

Zeynep cok sukur sende tedaviye basladin burda paylasiyorsun bundan sonraada Insaallah gebelik surecini paylasirsin;;)))

Ayfer sen onlara bakma yasamadiklari icin anlayamiyorlarda birseyi cok istemek hastaliksa bunuda Allahtan istiyorsam evet hastayim varmi otesi birakinn ya ne dusuncesiz insanlar var. Canim sen kendini nasil mutlu hissediyorsan oyle davran.
Ben tek basima oldugumda agliyordum yalvariyordum yakariyordum Allahim aklimi koru diyordum. Ama rahatliyordum. Varsin hasta sansinlar.

suaycim senmi sormustun dikis atilcakmi diye bilmiyorum ama ben degildim onu soyleyen bana dikis atilmicak benim ilk gebeligimde7 haftaligi gecmemisti

Oh masalla bizim ikizcanlara hizla buyuyorlar hersey yolunda olmasi super
Kucuk bir sorunumuz vardi o son buldu dimi canim sivi birikimi bitti degilmi
Kiz bi ara album yapsanaa gobusubu birde guzel yuzunu girelim yaramismi sana gebelik:)

Ewet canım hızla büyüyolarbüyüsünlerki bakımları kolay olsun teyzesi:))tmm canım ilk fırsatta güzel fotolar göstercem size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…