Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

kızz kakakalı kızın anası naıslsın bakemmm..
kızın da maşşlhh gittikçe güzellşiyor maşşlhh..havalr soğudu artık her gün yıkınmu kız halenn:))

Eee kız annesi olmak kolaymı:)kendi kızının kınası yakılırlen nasıl ağlıycan kim bilir:)deniz ismide çok gzl şeydam,kızada erkeğede çok yakışan bi isim.koy valla ben deniz derim senin kıza:)anacım korkuyom valla ben erken doğumdan allah korusunbide varya acaip hareket hissediyom karnımda ya ben hareketleniyim onlarda kımıldıyo...o bile korkutuyo beni acaba hissettiklerim bebek değilde kasılmamı diyehele bazen bi sivriliyolar ağzım açık kalıyo şaşkınlıktan...7 ayı bi doldurayım sağlıkla hayırla başka bişi istemem...şuan bile oynuyo benimkiler.

Bu arada şeydacım ve sultanım.magnezyum kullanıyonuzmu?doktorunuz verdimi?ikiz gebelikte veriyolarmış galiba.size verildimi merak ettim banada daha vermedi doktor.sırt ağrısı var bende.doktora söleyim belki verir..magnezyum eksikliği sırt ağrısı yaparmış

amin cnm inşalah kucağımıza aldığımız günleride görürüz

kızz kakakalı kızın anası naıslsın bakemmm..
kızın da maşşlhh gittikçe güzellşiyor maşşlhh..havalr soğudu artık her gün yıkınmu kız halenn:))

Hehe hee seni de görecez seydam bekle seninki boklu mü yoksa sidikli mı olacak:)))
Saka bı tarafa bugün hem işedii hem kakasini yaptı üstüne birde kustu ohh ne güzel aksam banyo yaptırmıştım yoksa yine yaptiracaktim hava soğuk korktum üşütür diye
Evet yine hergun yıkıyorum kusuyor ne yapayım silmek icime sinmiyor iletken severken mis gibi koksun istiyorum artık gün asiri uikayacam havalar soğuyo hasta etmeyelim yavrucagimi
He ya güzeldir benim kızım maşallah ilk dikkatini çeken mavi mavi gözleri maşallah nazar değmesin
Ben ve kızım iyiyiz gezmelere gidiyoz geliriz misafirler alırız bugün aksam çayına ve yarın kahvaltıya yine misafirlerimiz var cok fazla aktif olamıyorum ama takipteyim seydam sende kuzunda iyisinizdir inşallah

Son düzenleme:
kız anneside olsaam erkk anasıda olsam şuan öküz cinsm torpülü cnm..benim kızımn adı tusem ama göbek adını deniz koycaz artık keslirklen derim göbek adı deniz diye:))..
bak cnım sen bilirsin yanlış anlama ama lütfen erken doğumu kafndan çıkr cnım..7 ay neden 8 9 ayda doğurnlrda vr..o yüzden olumlu düşün tatlım olurmu...bebek harektelri bu haftalrda çok normll cnm sonradana azlır gbme gelo..yeri dar gelcek fln ne bilim :))
benden önce doğurma lütfen :)))
yok cnam vermedi henüz ben bir tek kan şurubu ve corasprin kulnıyorum..en düzenli folic asit kulndım demir ilcıo ve elevit kulnadım kaşıntı ettydi bana..şimdi öle takılıyomkuzum valla..ama iki gündür backlrım kasılıyor ondanmıdıdrbilmm
amin cnm inşalah kucağımıza aldığımız günleride görürüz
amn ttalım ..sen olmlu düşün ve hep dinlen cnım..kuylndığın ilç vmrı bilmm o ayrı..pruloton diye ilç var daha dpüğrusu iğne..onu kulndınmı hiç cnm..benimde vrı lekelenme kanama ..çok oldu..su bile geldi cnm..en son hastaneye yattım serum iğne hap heğsini kulndım ..çok şükür şimdi 27 hafta bitmek üzere

ay cnaım saka diyom kız..allhkorusun kabız olsa dahamı ii..bişe olmaz ..sen yıkdıktan sonra onu sarmalıyosundur bişecik olmaz..ay gezin bakalım.....bende çok giremiyorum cnm ne edimn...
bizde iiyiz çok şükür ne edelimm böle bekloz bzde kucamıza almayı

amın canım benım bızler ıyıyız ınsallah sende bebişinle ıyısındır senın dua kapıların acık olur bıze bol bol dua et

oy oy kuzum benım kıyamam göz yaşına inşallah rüylarındakı gıbı bır meleğin olur bende ıyıyım şükür mıde gazı şişlik başağrısı dışında

sedefim valla ben 3 aya kadar folik asitle b12 kullandım sonra hepsini kestı bir tek elevit içiyorum zaten onun ıcındede magnezyum var dıye bılıyorum benımde belım cok ağrıyor bazen bebek büyüdüğü ıcın olabılır

ay cnm benm inşlhh hepimzzn olsun..
ay kız mide şişkinliği gazın başarın olsun ama hasta olma kuzum benim...salgın var..sen bana ben sana bol su içelim kuzum:))en kötü en sorunlu şikayetimz bu olsun cnım..hee diğer konuyo bir şey yazmdım yok parmak eksik yok var..cinsiyet kız erkk ..hepsinmi boşbver..sene bebğini dddüğşün ii olmlu düşübn yitr cnm..4 ahfta nekii hop diye geçivercekkhepsini öğrenicez..sağlıkla kucmaıza vercekk bebmizi

selam kızlar

ben 2012 eylülde evlendim.ve ilk beş ay adet görmedım sonra doktora gıttım kis falan var dediler rahim evliliğe alışıyo dedıler bı dunya ilaç kullandım.yumurta takıbı yapıldı duzenlıydı.ama bı sonuc alamadım.son olarak gıttgımde yumurtalık calısmıyo dedı ve ılac verdı yıne adet gördüm.yumurta takıbı yapıldı yumurta oldugu cıktı ve çatlatma iğnesi yapıldı.şimdi adetime 1 hafta var.böyle olupta hamıle kalan varmı?cok zor bıseymıs yaaa.allah kımsenın kucagını bos bırakmıasın.cvplarsanız sevınırım

Kız şeydam ben korkudan öyle dedim 7 ayı görürsek rahatlarım biraz.elbette 8 ay bile durabilseler daha iyi olur olmazmı.

sedefcı ben calsıyı sandoz ve kan ılacı kullandım calsıyum hala kullanıyorum
senın depolardan kullanıyor agnezyum yada calsıyu kullanmalısın
kan ılacı kullanıyorsun degulıımı

Doktor vermesede ben istiycem magnezyum canım.rahim kasılmalarınada sebep oluyomuş oda benim en büyük korkumewet canım kan hapı kullanıyom günde 2 tane.pembe bi hap adını unuttum

kızlar artık iş yerinden 5 de cıkacakmışız yenı kanunda hamıleler 7,5 saatden fazla calıştırılamazmış yuppi hergün 6:30 cıkıyordum cok sevindim yaaa

inşallah seydam herşey güzel olur ben ınanıyorum bol bol su içiyorum zaten mıdem bulanıyor resmen

ya ben sadece elevit kullanıyorum bırsey olurmu kı

Doktor vermesede ben istiycem magnezyum canım.rahim kasılmalarınada sebep oluyomuş oda benim en büyük korkumewet canım kan hapı kullanıyom günde 2 tane.pembe bi hap adını unuttum

hıç duymamıştım demek kasılmalara neden oluyor bende magnezyumu sorayım bı doktora bu gidişimde ben kan ilacı kullanmıyorum doktor kanın cok ıyı demır kalsıyum dedi

Ewet canım ben öyle biliyorum kasılmaya sebep oluyo diye.bacaklarda krampta oluyomuş.ilaç delisi oldum zaten onuda kullanıveriyim

ıc kuzum valla hatta ılave olarak kecı boynuzuda ıc ben ne verdıyse ıctım hem bak kecı boynuzu bebeguın kg almasınıda sağlıyor bademde aynı sekılde senın bebelerde aras gıbı erken olabılır bak aras 36+5 te 3780 dogdu kecı boynuzu ve bade sayesınde

cnm ben kan ılacına 3 aydan sonra calsıyumada 5 aydan sonra başladım bır daha kı kontrole verır dr un bu arada test sonucu cıkktımı tatlım

Bak sen tosun arasa:)günlük yarım çay bardağı pekmez içiyom zaten keçiboynuzunuda aldırayım o zaman.badem kavrulmamış olcak demi canım öyle duymuştum sanki bi yerden.çiğ badem daha faydalı diye.valla songülüm günde 4 bardak süt içiyom,10 tane ceviz, 1 kase yoğurt,peynir domates yiyom bol bol.ağzıma süremediğim tek şey yumurta

günaydın kızlar dün gece çok kötü istifar ettım bır ara nefes alamayıp öleceğimi sandım cok korktum sanırım üşüttüm

cok şükür kan sonucum temız cıktı pazartesi aradılar temız cıktı dıye bana kalsıyum vermedı sadece elevit verdi bakalım bu gidişimde belkı verir benimde annem 1 kg keçiboynuzu 1kg hurma pekmezi 1kg üzüm pekmezi yarım kg süzme bal yarım çay bardağı hakıkı zeytin yağı 2 tatlı kaşığı tarcın 100 gr çekilmiş fındık badem ceviz bunların hepsini karıştırıp macun yaptı sabah akşam 1 tatlı kaşığı yiyorum

oh oh maşallah tosun olacak senınkılerde bende süt asla içemiyorum ama yumutra yoğurt yıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…