Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Evet canım haklısın cidden çok zayıftım. Vermeyı istemıyorum ama benım fiziki yapımı az çok biliyorsun istemeden de verebılıyorum. Kıı ne kadar yediğimi de hep söylerdım burda buna rağmen kılo alamıyordum. 4 aydır aynı kioldayım ne verıyom ne alıyom sabıt kaldı ama bundan sonra ne olur hiç bi fikrim yok

ahadı ya benım 11+6 da gordu solemedı
16 da kesın erkek dedı ay soyle buraya gelsın he

ayyy cnm benm yaa maşşllhhh maşşlhh banda sölesin erkdn dan yada şuan benzesin desin kuzenm kafamı yiyoo...
kızz bana taa saat 1 de yazmışş şimdi nete değill

ay evet cnm bız uc kızkardesız ne güzel
ay cnm aslında su anda yatabılırım ama kendımede zaman ayırmak ıkı sohpet ıyı gelıyo
zaten hıc uykum bıtık kalkmam ısterse 1 olsun hep mecbur oldugumdan

Rekor bendeydı 8. Haftada söyledi cinsiyetini. Hatta doktorla dalga geçmiştim.

Evet canım bende tam onu diyodum. Bı gün tut 2 gün tutma. Kuzucuğun susuz kalmasın. Onun tam gelişme zamanı annesi
hee sennki rekordu kızz.dalga geçtin drla hemde..
ayy bemkide çörekotu bebesi ama bakm neolcekkk..
ayy kızzz gelişmesini yerim ben onn..yarın ı beklom..uyuyamam elif bugn ben he
hee kızz 4 mü 5 mi neee en büyük çöp torbalarına doldurmuşş..verdii

çokk siniriliyim hemde çokkkkkkk...
kv çay yapıp kaynımın çalıştığı yere gitit çok yakın..nedense karısı yapmmoo bizim evden gidiyor..ei hoş yaptında pislik karıı niye bulşklrı bırkıyon ...yere çay dökmüşşş..çaydanlın süzgeçini koprmışş..gece gece fitilllllllllllllllll oldum çok fenaayımm heee

ana kız ne alaka cay etmıs sımdık bu kadın ay uzme kusum sen kendını bebenı dusun sakın lafta etme gerılme he

ana kız ne alaka cay etmıs sımdık bu kadın ay uzme kusum sen kendını bebenı dusun sakın lafta etme gerılme he

ayy ne bilim yaaa..muhppet olsun..millet kıçını yayıyoo otyoo..iki iş yapolr şeyda otyo diyeee çayıda o temzilesin mutfagıda o toplsın ne olckkii

Aaa Elif mı gelip gitmiş ya kaçırdım tuhhh

Seydam ya sinir olma bebeği strese sokma boşver gece gece

ay 5 gun sansı cok yüksek be kuzum sedefff ne etcez be ne zaman bellı olck tarıh ver helle

En iyiside olsa kaynana işte.bide bebeğin olcak kuzum ya niye öle yapıyo kadın.sana yardım etmesi gerekirken.ewi ayırma gibi bi durumunuz yokmu canım bide bebeğin olcak o zaman tüm vaktini ona ayıracaksın napacak bu kaynana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…