Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

kuzucm ya sukur zamanında adet oluyosun maalesef erkekler bızım kadar duygusal olmadığından anlayamıyorlar bızı
uzme kendını onune bak yada sakaryya gel belkım burası uğurlu gelır

Evet cok sükür adetim düzene girdi.artik uzun da degil. Esim bu sene izin yok dedi, ama beni belki gönderir tek basina.
Iyide gelir bana aslinda.
Bugün doktorumu aradim, üc ay icinde hamile kalmazsan ara demisti. Duphaston verdi bana. 15. günden itibaren alcakmisim.
Pazartesi gidip receteyi alacam. Yarin doktorum acik degil cünkü. Hadi hayirlisi..

kuzum olmaz olurmu yarende 28 yasında dr vardı hadı yat kuzum optummmmm
gecmıs olsun
ay kız ha 28 ha 30 ..ama 20 yokk olmaz anlamdında dedm kuzum bennn

ayy ne güzel ne güzelll yaaaa...malllşşhh..ay kız gelo bebşler geloo..inşllhh 4 tane konurr haha ve 4 tanden 3 ü kesin tuturda 9 ay sonra kucanda görrsnn inşşllhh

Kızlar nasılsınız sedef cnm herşeyin yolunda gitmesine cok sevindim Rabbim emeklerini boşa cıkartmasın inş.

Yok kız deli:))iki taneye zor ikna ettim doktoru:))
Kızlar nasılsınız sedef cnm herşeyin yolunda gitmesine cok sevindim Rabbim emeklerini boşa cıkartmasın inş.

Gzl dileklerin için sağol canım.birbirimizi yıllardır tanıyo gibiyiz burada iyiki varsınız hepiniz

Başladım canım.ya varis çekiyorum bide
hadi bakalım kuuzm allh yardım cın olsun cnm benmm...
geloolr inşşllhh
Cnm bende iyiyim annem perşembe günü ameliyat olacak neler yapıyosun cnm görüşmeyeli
haftaya sanırım dimi kuzum..yani haftayadırr...iim cnm ne olsun hava çok sıcak ne etcem blmiyorum ..sabah duş aldım yine alcam sanırım durdum yerde terlom valal

Evet cnm haftaya bende hergün duş alıyorum cok sıcak dahada sıcak olacakmış o zaman ne yapacaz bilmiyorum

Kiz bende gecen yaz mahfilmustm heo dis biliyon ya

Evet cnm haftaya bende hergün duş alıyorum cok sıcak dahada sıcak olacakmış o zaman ne yapacaz bilmiyorum
ayy hakket ne etcez bilmm yaaa...
poff benm evmde hiç havadr değil..ne etcem bilmm..anmme taşınmmlazım hahaha
Pist kizlar nw ediyonuz bakimm

kedimizyz kız biz...
aaaaa sende heeee...
ne edon kız ..eşin evde değilmi senn ..kurtrmımı izloo yoksam

Iyi kuzum esim var kacamak edeyin dedim sen ne yapiyosyn bakayim rahat bi aydi sanirim bebe stresindn uzsk

Bende 2 gündur anneme temizlige gittim boya falan yapıldı yarın yine gidecem rahatsız diye misafir geliyo sürekli yarında dayımlar gidecekmiş cnm artık bebek düşünmemeye calışacam zaten tedavi görmeden olacagını hic zannetmiyorum hayırlısı olsun hakkımızda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…