Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

kuzucm ya sukur zamanında adet oluyosun maalesef erkekler bızım kadar duygusal olmadığından anlayamıyorlar bızı
uzme kendını onune bak yada sakaryya gel belkım burası uğurlu gelır

kız onları bılmıyom he ben lokasıt bılırm bende o cıkmıstı bol su ıle atlattım burun hassas ya ondan kokuyodur he

aman kız bızımkıler dr la pek sohpetteydı genç olsa kıskanırsın he
aras rutın kuzum

benbde bol su içim belki kokuda gidr..kıo o kokudan sonra miğdemn titiredini hisisidyorumm osnra gerisini haylll etmeeDDD

ayy insan drunu değiştrr..hemnde hass dönemm..bende kısaknamm derim ama en son adama ne yaprım bilmm .:)))

ay bızımkı Allahtan annemden buyuk ole sey dusunmedım ama 90 60 90 20 lı yaslarda dr olaydı ıs degısırdı valla

heee bllii kz olsun öğln dua etsn ..ay benmde uykum geldii hee eyatkk mı yaaa..

bilimiyorum kuzum ..söz veremm..söz verrsem sıkıntı olo..okursam okudum şu kadr okuduum derim..yarın erkn kalcm bakm..sağlık oca işim vr ..eve gelirim ..sonr aokuurum ama ne kdr okurum bi,lmm kuuzm

ay bızımkı Allahtan annemden buyuk ole sey dusunmedım ama 90 60 90 20 lı yaslarda dr olaydı ıs degısırdı valla

ay kuzum 20 yaşınmda kadın doğum uzmanı yok varsada ona neye gitcem tecrübe yok..en az 30 40 olcakki tecrübe olsunn..
neyse ben kaçtım kuzum miğdem tuttu gene ..yatom ben kuzum .öptüm kuzum

bilimiyorum kuzum ..söz veremm..söz verrsem sıkıntı olo..okursam okudum şu kadr okuduum derim..yarın erkn kalcm bakm..sağlık oca işim vr ..eve gelirim ..sonr aokuurum ama ne kdr okurum bi,lmm kuuzm

he kuzum ya sımdı okudum aksama kadarmış erken zaman olaydı okurduk bı guzelkde yarına yetısmezmkı

ay kuzum 20 yaşınmda kadın doğum uzmanı yok varsada ona neye gitcem tecrübe yok..en az 30 40 olcakki tecrübe olsunn..
neyse ben kaçtım kuzum miğdem tuttu gene ..yatom ben kuzum .öptüm kuzum

kuzum olmaz olurmu yarende 28 yasında dr vardı hadı yat kuzum optummmmm
gecmıs olsun

kızlar doktorum aradı şimdi ellerim titriyo20 yumurtamdan 19u olgun çıkmış 13ü döllenmiş.yarında 7,8 yumurta A KALİTE DEWAM EDERSE PAZARTESİ YAPARIZ TRANSFERİNİ DEDİ.hamile kalmış gibi sewindim.bide hamile kalsam naparım acaba

süpweeeerrr bi haber bu hadi Insaallah canim icimden bi ses sen bu ay hamile kalacaksin diyor
bol bol dua et canim stres yok bak ne güzel haber cok sevindim. merakla pazartesiyi bekliyorum sonra gebelik haberini

ooo kuzum benı ya ne kadar güzel haberler 20 de 19 süper ay ablamın gorumcenın resmen 3 yumurtadan 1 taneydı
ay kuzum sımdı pazartesımı sey etcekler ay az kaldı hadı yumusler kalıte yarısı beklıoruz sızlerden

süpweeeerrr bi haber bu hadi Insaallah canim icimden bi ses sen bu ay hamile kalacaksin diyor
bol bol dua et canim stres yok bak ne güzel haber cok sevindim. merakla pazartesiyi bekliyorum sonra gebelik haberini
Stres yok canım hiiç yok:)bende umutlanmak istiyorumda çokta kaptırmayım kendimi diyorum nolur nolmaz.yarında inş gelişimleri dewam eder embriyoların.

Pazartesi olmasını çok istiyom canım ya.inş öle olur.

cnmhergun bılgılendırme yapıyormu dr un

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…