Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Hoşgeldin canım daha dur 9 ay dediğin neki:)doktora gittinizmi ne dedi?

Hoşgeldin canım daha dur 9 ay dediğin neki:)doktora gittinizmi ne dedi?

evet canım gittik doktora benim muayenemde ve testlerimde bişi çıkmadı, eşimin testleri de normal çıktı
adetimin 3. veya 4. günü bi hormon testi yapılcak onu bekliyorum, genel olarak her şey normal dedi doktor ama 9 ay hamile kalamamam beni korkutuyo ya hiç olmazsa diye(

kızlar gunler saya saya bıtıyo ınsalla pozıtı sonucşlar alırızzzz bana heyecan bastı dualarımdasınız

ben heyecan yapmamaya calisiyorum o yüzden baska islrle mesgulüm canlar gelismeleri aktaririm dualarinizi eksik etmeyin büyüsün yumislerim gelsin bebislerim Insaallah

:))canım nasılsın nasıl gidiyo hamişlik bebişin nasıl

sedefcim cok şükür iyi gidiyor bebişte ıyı rabbım en kısa zamanda sanda nasip etsin tek sıkntım bel ağrısı sırt ağrısı ada çalışınca zor oluyor hamılelik sürekli uyumak ıstıyorum

kızlarr nasılsınız bikaçgündür giremiyorum şimdi fırsat buldum çok yorgunum kaç gündür eşimin teyzesi bizde kayınvalidemle beraber akşam kendimi anca yatağa atıyorum pazara kadar bizde artık fırsat buldukça girmeye çalışırım çok özledim sizleri

ayy kuzum yaaa.ne bu yaa..hayretbişe yaa...kayınvalde birde teyze..allh yardımcın olsun cnm yaaa..çok özldk senii..valla duün dedim saçını başını yolcm diye..dinlenm kuzum valla.anlrtım senii..sen dinlenn

kızlar benim yazımı okuyan yalvarrım dua etsn bana ..tam emin değilim ama kahvernegi akıntım var kokruyorum..yarın kontrolüm var...ne olur baana dua edin kzlar...

kızlar benim yazımı okuyan yalvarrım dua etsn bana ..tam emin değilim ama kahvernegi akıntım var kokruyorum..yarın kontrolüm var...ne olur baana dua edin kzlar...

Seydacim cnm benim yat dinlen kendini yorma sakin dualarım seninle arabbim bebeğini de senide korusun insallah bir kac arkadasımızın da oldu ama cok şükür atlattılar sende atlatirsin doktorun büyük bir ihtimalle yatış verecek ilac ve iğne bizi haberdar et durumundan insallah iyi haberlerle doneceksin Rabbim ikinizinde Yardımcısı olsun

Canim bas parmagini karnina tut ve ya mubdiu cek bol bol Rabbim korusun bebegini Insaallah yarin guzel sonuclarla gel.
Yarin saat turkiyeye gore 9-11arasi asilamam yani temel atma zamani dua edin arkadaslar Mevlam gonlunuzden geceni sizlerrde hayirlisiyyla nasip etsin

Hadi hayırlısı olsun canım.ewe gelince yat dinlen tuvalet dışında kalkma dikkat et kendine.gelince yaz bize.

Kuzum hemen bozma moralini. Arkadaşların dediği gibi ayaklarını yüksekte tutarak yat.doktordan çıkıncada yaz hemen.sen kesin ew işi temizlik durmuyondurbırak toz kalsın heryer bebeğinden önemli değilya.dualarımız seninle canım.

ya şeyda deli ettın benı kızım senın durman kabahat dünderdır dıyorum bekleme git ılla randevuyla gıdeceksın dıye bırsey mı var ya rabbım sızı korusun haberlerını beklıyorum dualarım senınle

canım benım bıtanem rabbım inş. bebişini sana nasip eder ve sağlıkla kucağına alırsın

merhaba hanimlar nasilsiniz?allahima sukurler olsun biz iyiyiz yavrumla...nartesi hadi guzel haberlerini beklioiruz canim benimm:)) seyda ben sana demedim ki git die dr a dinlemiosun ki catlak hatunn zor bulduk yavruyu bisi olunca nie gitmiosun hemen onlem alinir neyse insallah kotu birsey yoktur bebegin seninledir..haber beklioruz sendenn..buarada songulcanimmm ozledim seni tatlimmm gorusuruz insallah optum cokkk:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…