Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

bu arada bugün yarin yumurtluyorum ama malesef doktorum 2hafta yasak verdi bu demek oluyorki mayis ayinda calismalar basliyacak ve mayis sonunda Insaallah güzel haber alirim olmazsa zaten asilama yaptiracam kismet

cnm benımya olsun bak ne guzel bı asamaya geldık artık sorun bıttı cok sukur

benımde bı arkadasım var 5 senedır olmuyo bebegı ve yumurtada ffalan hıc bı sorun yok sebepsız dıyp dr lar
hemen yarın soylucem oda laporoskopı yaptırsın

cnm arkadasım sımdı buralardaysın yazarsın dıye bekledım cnm
nasıl agrın falan varmı amelıyat sonrası surec nasıldı sımdı nasılsın aman kendını usutma cnm
hep gece gelır ugrardın yoklugun cok anlasıldı
ben senı ruyamda gordum resmen uyanıp senın ıcın dua ettım
seyda gun ıcınde sms ıle bıle sorduk bırbırımıze nartaneden haber varmı dıye
sukur ıyı haberlerını aldık be cnm
su ıkı haftada gecsın yenı donem baslasın

kızlarrrr selam herkeseee canlarım benim uzun süredir giremiyordum sizleri nasıl özledim bir bilseniz haberlerinizi merak ediyorum kimlerin bebişi oldu kimlerinki yolda internetimizde sorun vardı bayağı problem yaşadık sitemizde toptan değişimler falan yapıldı ve sizinleyim sonunda

bebişimiz dünyaya geldi bizim 04.02.2013 te spinal anestesi ile doğum yaptım dünyalar güzeli kızım 52 cm ve 3,83 kiloda doğdu herşey çok güzel geçti kızımda bende çok sağlıklı bir doğum geçirdik şimdi 2 ayı bitirdik bile kuzum şimdi uyuyor bende sizlere hemen bir bakayım dedimmmm :)))

Cnm benim cok sevindm saglickla kucagina almana inanki
Nasil prenses annesi uslumuyuz bakimmm

Yeni Hamile olarak sinemkilic imiz var cnm delyam var

Seyda 41 aeynep icin gun sayiyoryz test yapicaklar
Nartane aysem ufak bi operasyon gecirdi onumuzdeki aylarda guzel hberler verck

Sedefim tup bebege basliyo yaza gebe iste
Bizde hbrler boyle cnm

cnm arkadsdım benım ya cok tatlılar ay kucagındada resmını goruryz ınsalla bak almanyadada c&a var ben cok emmenunum mallarından

insallah bitanem yaa korka korka aldim ama dayanamadim napim :)) evet var cnm ama her malina guvenemiorum daha bebek reyonuna bakmadim gerci ama ordan bi tayt aldim inanirmisin bi yikadim bi bacagi uzun bi bcagi kisa kaldi:)) baybreis var ordan aldim bunlarida esim dedi istersen toptan alalim diyince kendime geldim hahaha:)) astim dolaba cok guzel duygu allahim herkeze bu guzel muhtesem annelik duygusunu herkeze yasatsin..(amin) buarada iyisin dimi canim..ben geceleri cok uyaniorum kanim zil calio bide 2 gundur sol kasigima bir gramp girio anlatamam kimildayamiorum yarin dr a gidicem hem yavruyu gorim ne durumda:) 10+1 oluoruz allahin izni ile..

cnm bnım ınsan dayanamıyo dımı ben 6.aya kadar kendımı tuttum ah sonra bı basladım tut tutabılrısn
bu arada bebeıs ben burdayım dıyo he bakalım sende tosuncuk olucakmısın cnm
bu haftalarda delyamda dıyodu agrım var dıye

ay 10 haftalık olmussun bıle cnm ya nasıl dr lar falan

usg ıstıyoruz he

:)) bundan sonra bende dayanicam canimm almicam artik ilk cicilerini annesi begendi babasi aldi haha:)) ay bilmiorum canim ama feci vuruo donemiorum kalkamiorum yataktann o derece ay ins bebistir ...ay herkez erkek dio kiz dien cok nadir bende ruyamda bikeresinde akrabalar bebegin basinda ben cinsiyetini bilmiorum ama diorum kizmi erkekmi die kiz diolar sonra bezini degistir biz degistirmedik diolar tmm diyip aciorum ki pipilisi var dedim bu erkek ya die ay allahim sonra onlar kayboluoo aliorum kucagima bugday tenli esime benziodu bakalim allahtan hayirlisi artik... bu gitmemde daha net belli olur heralde daha kalp atisini bile dinletmediler bana 24. haftada dinletiolar burdakiler esime dedim dr un yaninda bunlar kafayi yemisler die nasilsa anlamiolar:))))) insallah cnm koyarim tabi koymazmiyim..buarada benim hafiften gobusum cikti normalmii ablaminda buaralar cikmis ole dedi bana..

cnm ya benımde ıcıme ılk gunden berı erkek doğuyo nedense bakalım ne cıkcak
ruyalara ınannma benım hep esmr bbı kızım oluyodu emzıryordum falan
ordakı dr larda ruhsuz anam he bızım dr bızden heyecanlıydı
kız ben 2.5 ta yenıdonem gebe pantolonlarına basladım sende zayıfsın cabuk kg alırsın
ben yarende 30 arasta 21 kg aldım oda erken doğum oldudaa ondan he

hayirli aksamlar güzel hatunlar keyifler nasil

sinem Masaallah büyümüs bebisin Insaallah yarin güzel haberle gelirsin
hayirli olsun kiyafetler güle güle giydir Insaaallah

hayirli aksamlar güzel hatunlar keyifler nasil

sinem Masaallah büyümüs bebisin Insaallah yarin güzel haberle gelirsin
hayirli olsun kiyafetler güle güle giydir Insaaallah

merhaba cnm arkadasım aksam 3 tane yazdım gıtmıssın nasıl agrın falan varmı tatlım yarın ıse gdıcekmısın

merhaba cnm arkadasım aksam 3 tane yazdım gıtmıssın nasıl agrın falan varmı tatlım yarın ıse gdıcekmısın

agrim biraz var yani karnim sis gaz var hala onu hissediyorum öksürürken hapsurrurken karnimi tutuyorum ozaman aciyor cünkü onun haricinde 4aylik hamile gibi hissediyorum kendimi karnim sis oldugundan. 5yerden delmisler kasiklarimindan 2 ve kasiklarimin üstünde 2 biride göbek deligimden. kanamam durmadi akintili kanama var ama hafif pembe ve yarin doktora gidecegim bakalim ne diyecek.
ise gitmiyorum raporum yarina kadar sali normalde is basi ama doktorum gidemezsin derse sanirim bi kac gün de evde durabilirim bakalim.

sen ne yaptin nasilsin? beni merak etmissin canim arkadasim ya gercekten cok hassaz bi dönem gecirdim ameliyattan sonra beni merak edip sormayanlara hem burda hemde cevremdeki insanlara küstüm. böyle günde insan birine cok ihtiyaci oluyor yanliz hissediyorsun kendini. uyku düzenimde sarsti gece 4e kadar uyuyamiyorum cok düsünüyorum artik kafama birsey takmayacagim

buarada haziranda esimle macaristana ucuyorum Insaallah bi tatil yapalim dedik benim biletim bedavaya geliyor esimde kendisi icin bi kac ödeyecek cok seviniyorummmmmm

seyda nerde ne yapti buarada herkesler iyidir Insaallah
zeynepte test yapacak nezaman 23nisandamiydi.

ben bu ayi es gectim Mayis benim dogum günüm babannemin ölüm yildönümü ve Mayisi normal denemeye karar verdik esimle ve haziran ortasinda asilama isteyecem doktordan olmadi temmuz ama en gec temmuz diyorum ozamana kadar normal kismet bakalim hamile kalirsam esimle cok güzel seyler yapmayi düsünüyoruz yani adak gibi bisey söz verdik hadi Insaallah

cnm arkadasım benım kıyamam ben ya karnının o sekılde olması normal cn o ıslemle gazda verıyolarmıs karndan zorlu bı sey atlattın agrıların falan olur bol vol dınlen dr undan da rıce et 1 hafta en azından dınlenmelısın

hımmm bu arada sen merak edılıcek kadar ozelsın bızım ıcın bılıyorsun dımı
merak etmeyenler utansın

tatık olayına cok sevındım ınan cok ıyı olur bızde ıstıyoruz ınan belkı tatıl ıyı gelır bebısle gerı donersın
ben senın yerınde olsa bı kac ay asılama ya gecmme cunku sorun cozuldu bence zaten sağlıklı ınsanlarında bır ayda gebe kalma ıhtımalı yuzde 25 dusunsene

Insaallah bizde öyle düsünüyoruz bi normal deneyelim ama doktorum bana derseki hemen hamile kalman gerekir diye ozaman haziran temmuz gibi asilama olabilir cünkü tekrarlaya bilirmis ve benim acilen cocuk yapmam gerekiyormus. genellikle bu dogum yapmamis kadinlarda cikiyormus bu. senin bi arkadasin vardi 5yildan beri cocuk isteyen onun hic cocugu varmi yoksa oda ameliyat olsun doktorunla konussun kendiliginden yapmiyorlar burda ben istedim yapildi.

esimde bende cok rahatladik gercekten simdi hic olmazsa kafamizda soru isareti yok acaba su varmi bu varmi diye sebebini ögrendik tedavi oldum sükür.
tatile gidin sizde eminim cocuklar icinde degisiklik olacak. 2günde olsa hafta sonu gidin gezin.

evet canlarim bende sizleri hep merak ediyorum üzülüp seviniyorum sizinle. iyiki varsiniz canlarim öpüyorum hepinizi teker teker

cok sagol canim tesekkür ederim sükür iyiym biraz agri ve gaz sorunum var onun haricinde süperim

sen nasilsin asilama olduu beklemeye gectin simdi geri sayim ve heyecan dorukta

Cnmm iyi olmana sevindim bol bol dinlen tatlım heyecanla bekliyorum adetim geçtikten sonra yapacam bu sefer tahlil inş. pozitif sonuç alırım bu son olsun çok istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…