Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Evet kullanıyorumnormaldede ama bırakıçtım olağanüstü bi kararlılıkla hiç içmedim.ama hamile olunca nasıl istiyo canım nasıl istiyo anlatamam.bi fırt içsem rahatlıcam oderece.

Cnm çevremde genelde sigara icenler hamilelikte tiksinmişlerdi sende niye böle oldu acaba

Cnm çevremde genelde sigara icenler hamilelikte tiksinmişlerdi sende niye böle oldu acaba

Ya İnan hep dua ediyorum tiksineyim diye ama yok.sigara deyince bile iştahlanıyorum.nasıl zor tutuyorum kendimi anlatamam.dr en fazla 3 adet içebilirsin Can'ın çok çekiyorsa dedi ama koyamıyorum

Evet kullanıyorumnormaldede ama bırakıçtım olağanüstü bi kararlılıkla hiç içmedim.ama hamile olunca nasıl istiyo canım nasıl istiyo anlatamam.bi fırt içsem rahatlıcam oderece.

ayy ben anlamm o işten bende bıraklı 7 ay oldu..bazen cnm çok çeko akşm rüyamda bir paket içom ama gecen rüymda da bırktım..3 tane vardı içmicem dedim ..hahhaha

ayy kız facede bile kavga ççıkrdım heee..atvde milyoner vrya..şuandaki yarışmacı için yorum yapmışlr kıyafetine tipine bi yazdım bi atr yaptım dağıttım ortlı hahahah

Ya İnan hep dua ediyorum tiksineyim diye ama yok.sigara deyince bile iştahlanıyorum.nasıl zor tutuyorum kendimi anlatamam.dr en fazla 3 adet içebilirsin Can'ın çok çekiyorsa dedi ama koyamıyorum

Kuzenimde senin gibiydi doktor onada 3 tane icebilirsin demiş o içiyodu 1yada 2 tane

ye kurkum ye yapmayın

yuru be seydam kım tutar senı

cnm benım bence bı hızla bırak 3 tane ıctıgınde bebegını 3 kere zehırlemıs oluyosun o senden gelen oksıjenden faydalanıyo
bak tıskınmek ıstıyosan gebelıkte sıgaranın bebek uzerınde etkılerını oku bı daha canın ıstemez ınankı

aaaaaa
sen sen var ya sennn

kız tepem çok attı sonra özledende kapıştım milltle..ağzılarınn payını verdim gitti..uyuz oldum yaaa..
sen nerdn buldun bakmm

oo ozelden de he bak facem olsa gelırdım desstege he
cnm bende 4 sıfre var arkadaslarım sagolsun hemen gırdım kenanın sayfaya okudum
kızada zo sorular cıktı he
annemde yattı o bıtınce

oo ozelden de he bak facem olsa gelırdım desstege he
cnm bende 4 sıfre var arkadaslarım sagolsun hemen gırdım kenanın sayfaya okudum
kızada zo sorular cıktı he
annemde yattı o bıtınce

ayy millet salak yaaa..ne yapcaklarını şaşıyolr..baktım bişe vAR..ULA DEDM YARIŞMA BAŞLIYALI NE KDR OLDU NE KDR YORUM VR MERK ETTM DURMADIM:..BOK ATNLARIN HEPSİNDE KADIN HEE...
KADINAA HAKERET GENE KADI YAPO HEEE.STARDA ISSZZ HERİF VAR

kız yorum yapanlarda bırısenı bulurmus burda
seydaa dur derım bu aksam yorum yapma haha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…