Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Cnm sin sen ya ne guzelde yazmissin
Kiz banadaa gebeykn uyku basardi erkek bu he soyleyim
Cnm esin be tepki verdi
Saglij ocakta neden 1 cikmis

Allahım sağlıklı sıhatli kucağıma alayımda başka bişey istemiyorum inanki.ay eşim çok fena oldu inanamadı.bide ben ona hediye paketi yapıpta verdim ağladı güldü göbeğimi falan öptü sarıldı.baya bi duygu karmaşası yaşadı yani.valla sağlık ocağınızda bende anlamadım İnan 9 gün önce 1.28 çıkan gebelik 9 gün sonra nasıl 1063 olmuş anlayamadım.doğumgünümü bekledi diyorum ben :)

Aaa bozma kuzum hemen kenfdinu
Kiz siz asiksiniz he adamin seviyo seni
O kaptirma diye pay birakiyi birak sen gogusleri
Ya nr bilim ne zaman yumurta olsa calissaniz tutuyo
Bu seferde tutunacak insalka kuzum

ayy kız aşık maşık ama hevesmi gursamda bırktı...
ne bilim günler geçmo snakim DD

Ay ne kadar guzel bende paket yapmistim yildonumu diye
Cnm ys bi dahs ne zaman kontrol bi kac gune kese gorunur

ayy kız aşık maşık ama hevesmi gursamda bırktı...
ne bilim günler geçmo snakim DD

Kuzuuummm çok heyecanlıyım senin adına valla.az kaldı sabretcez accık daha.kuzum ya erkekler yaradılışdan gelen bi açık sözlülük var bizim gibi ince düşünemeyio lafı başka bişeyi düşünerek söylüyo ama biz ondan birsürü anlam çıkarıp kırılabiliyoruz bunu düşünemiyolar.eminim ki senin düşündüğünü düşünerek söylememiştir.

Ay ne kadar guzel bende paket yapmistim yildonumu diye
Cnm ys bi dahs ne zaman kontrol bi kac gune kese gorunur

Herşey yolundaysa Perşembe günü ikiye katlanmış yani2000 i geçmiş olur inşallah ozaman gözükür diye düşünyorum.perşembe çağırdı doktor.kalp atışını duymadan sevinemiyorum duysam rahatlıcam inanki.

canım nasılsın yaptınmı sütü..
aşılamnı oldun nasıl hgissdyosun kendinei

Cnm yaptım ama fazla duramadım 15dk durabildim evden erken cıktık eşimin sperm yıkama işlemi icin herşey yolunda gitti şimdi biraz kanamam ve kasık ağrım var doktor olur dedi artık bekleyip görecez sonucu inş. pozitif olur

Kiz bende bek fitigi olcam he anam acidi inan indir kaldit zor isin diyo
ayy kız senn çocukta tosun valla heee.maşşlhh ama heee
ayy hakketten doğum gunnu beklomuş bben...süprüzli bi bebk olck desene cnmm..ayy ben olsam yolduydum aşadkileri heee
Deme kiz ole seviyo seni he
Ay kiz banada gecmezdi hic
sevo cnm sevmo dem ben...
ama işte ne bilim yaaa geçsin gğünler..gerçiiçmd ebi sakinlik varki sorma...
öel böl edeğlll
ayy doğrucular kovaladı sanki onu..hayret bişe yaaa...
adamda napsın 2 tane düşkten sonra oda artık umutlanmak istemyor

Cnm 2ooo drn fazla okur ama kalp atisi icin erken kesede karindan 5 binlerde gozujuyo

Cnm arkadasim insakka seydamla sendn guzel haber alcaz
Sedef ekrekimde tup bebek yapick hepunize dua ediyorum

ayy cnm hayırlısı olsun tatlım...yat dinlen cnm yaaa...
bol bol dua et cnm..kı ne dicem ilk sayufya bak ayetr kürsiyi yapsana cnm

Anaaaa kim kullanıyodu ya aklımda kalmış yok yavrum içermiyim hiç.sadece burnuma kokusu geliyor resmen canım çekiyo allahım böyle bişey olamaz.zor tutuyorum kendimi.insan sigara aşerirmi diye soracaktım

Aaa ki benimde canim cekti ya agzim bike sulandi burnuma koktu ki sevmem normakde bide cnm kagit cekti saka gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…