Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

hg kuşşşşşşşşşş
ay evet ertelenince canı sıkılıo insanın..belki gidersin kız belli mi olur.
bana da msjda benim ki yurtdısındaymıs yazdın ya anam dedim seydanın beyi yurtdısınamı gitmiş hahahhaha güzel kafalı insanım

hahahh mutlumu oldu pepe:)))

ileri geri yapamıodur ama degişik gelmiştir tabi..
ay kaçamak yapıon ama pcde olsa daha iiydi hahah bana da bak

He 3 kere geri gitti o kaaaa ay kuzu sende orda olmama bak gerci haklisin bikiyon telden yazinca neler olck beyim olmad
Sa sesli yazma sistemini kullanirdim

ayy canım yaaa.. uyuz durum ne etcen yaa..yokkız ben adamı öle bensiz istanbula bile yolamam D..kız aslında morelimde bozuk bugn pazara gidoudk eltmle kvde takıldı peşimize kv yi görmceye bırkcktık görümcede geldi torunuyla..ay kocam torunu bi aldı pazarda sinir oldum.. ne aldım ne kadra aldım ne eksik hiç bilmm bilonmu...

yaw nartanem hem ben gidince gelirsiniz demişsin hem 1 saat olmus gideli insan arada gelip bi bakmaz mı
hiç merak etmıorsun sen bizi

Selam Hayirli geceler muhabbetiniz bol olsun nasilsiniz inşallah

hahaahh istanbula bile yollaman demek..
ay bugün bende kv ile pazara gitmek zorunda kaldım hahahh

kocan torunu alınca neye sinir oldun bebem?ay ne taktın o kadar

Kiz neden sinir oldun adamins yegeni degilmi

yakaladiiiiimmm sobeeeeeee
ya dalmisim ben diger topiklere

hosbuldum sizde hosgeldiniz bacilar

hahaahh istanbula bile yollaman demek..
ay bugün bende kv ile pazara gitmek zorunda kaldım hahahh

kocan torunu alınca neye sinir oldun bebem?ay ne taktın o kadar

Kiz neden sinir oldun adamins yegeni degilmi

ay uyuz oldum işşte salak gbi alo kendi çocu miletete ona acıyarak banada sinrle bako..ayy iyasada ver kv diyo..baksana nasılda hasret..şeyda da hoppppppppppp baso küfür..gne gelmş ne geçmiş ne başka şeyy kalmadıı valla

Aaa kuzum ole dusunme adamin yegeni olurmu sukur acinncak hal yok daha kkadari icin erken cok senin bebende olsa dayidi alir sever onu

en iisni yaptın kuzum bizim topikte ses seda yok baksana

kız avea kartınımı tasktın telefona deme..yoksa o wifi gbim olmo deme

Kiz benim kartim avea sinirsiz internetimde avea hattimdan telim modem gorevi goruyo winn falan yok bende cep netimi pc dende kullsniyorum

yakaladiiiiimmm sobeeeeeee
ya dalmisim ben diger topiklere

hosbuldum sizde hosgeldiniz bacilar

nasıl oldun canım?annendemisin daha?

ayyyy seyda yaralamasına izin verme bunlarla.deseydin ay ilyas ında yası 50DEGİLYA olur elbet.
Allah izin verirse..bizim elimizde ne var deseyedin.içinde bırakmasan iiydi kus

Iyi kusum sen ne ediyon bakim ay bana acsana ustune gormee olayini tecrubem buuyukkkk hatta 6 yasinda
üstüne görme degil canim bence cünküüüüü hatirlarsaniz ben adetimin 4.günü kontrole gittim ve doktor ultrasonla rahimimi sagda ve solda yumurtami gördü yaniiii üstüne görmüs olsam oralarda yeniden yumurta hazir olurmuki bu 1
2 üstüne görmüs olsam doktorum bunu görmüs olmazmiydi?
3 acile gittigim icin ve bas agri + mide bulantisindan dolayi iftiraya ugradim hamileyim diye hemde isarkadasimdan cocuk istedigimi bilmiyorku icinemi dogdu acaba almanin
en iisni yaptın kuzum bizim topikte ses seda yok baksana

kız avea kartınımı tasktın telefona deme..yoksa o wifi gbim olmo deme
ama yuvama geri döndüm bak o doktorunada cok sinir oldum ya ne yurtdisindan bahsediyor o ozaman baska doktor baksin sana önemli ya önemli baskasi bakmali yarin git sen göster aa bide doktorun yüzünden bidahaki ayami erteleyecekmisiz

avea??? hatlar karisti sanirim bunu songüle yazacaktin
Hoş bulduk nartanesi sende hoş geldin gezintiye cikmişsin nasılsın bakim:)
iyim cok sükür napim bende doktora gidip geliyorum nihayet sen nasilsin bebisin nasil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…