Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

pasamızz geliomus cok sevindimm canım allahım sag salim kucagına almayı nasip etsin inşaallahh sekerr

digerr asılamadan adetin gecikmes die hatırlıordum ben bu kadar gecikmişken sen neden test yapmıorsun ben anlamadımm hee
benim bu kadar gecikcek catlar dayanamzdımm çokdan

çatlamammı bende çatladım ama adet olacam hissi var sancı fln..ondan bekledim canım ama yarın yaptırcam...sağlık ocağında öğlen veriyolar dimi sonucu

çatlamammı bende çatladım ama adet olacam hissi var sancı fln..ondan bekledim canım ama yarın yaptırcam...sağlık ocağında öğlen veriyolar dimi sonucu

bizim burda bi gün sonra alorsun saglık ocagnda test sonucunu
özelde yaptırman gerek hemen alman içinn
hakkında hayırlısı olsun nedimm kiişii kendini bilirr

Son düzenleme:
Hayirliiiii aksamlar hanimlar
Seyda nerdesiiiin doktorun ne dediiiii anlat
Bende yarin sabah gidecem Insaallah hayirli haberler almak nasip olur Insaallah

kanakkkkk biscolata yiyordum sonunda bir tane ayırdım su içtim üstüne de onu yyip bitircektim
son yedigim boş çıktı puffffffffffff

selam kızlar ben doktora gitmedimm...doktr yurt dışındaymış..cumrtesi 10 da gel dedi hemşiresi bana ona anlttım durumu...offf aaa gidesim kaçtı valla.bua y gitmicem beilkii...bakalımm cumrtesiye kdr fikrim değişmezsee...

Iyi kusum telden yazmaya cakisiyom beyim araba bakiyo bende kacamak ay arasi oruncege koydum arkasmdasta mutlu oldu sipammm

hahahh mutlumu oldu pepe:)))

ileri geri yapamıodur ama degişik gelmiştir tabi..
ay kaçamak yapıon ama pcde olsa daha iiydi hahah bana da bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…