Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Huhuuuuuu kizlar nasilsiniz
Ben cepten giriyorum rahtsizlanmistim annemler beni acile goturduler haftasonu ve o gunden beri annemlerdeyim esim isseyahatinde yarin geliyor bende yarin ise baslicam tekrar dinlenmeden sonra
Cumaaaaa hayirli gun sabahi doktora gidiyorum bakalim nasil bir supriz beni bekliyor
Bemden bukadar gerci kimsede merak etmemis ama neyse

canım sur buharını adetten sonra 3 gece ust uste yaptım sonrasında ılıskı ,yine fos cıktı.Maydonoz kaynatıp ıctim yıne olmadı kılo kaybım oldu zaten antıbıyotık sayesıne kılom 4 2 ye dustu kılo alamıyorum.ve poen ve bırcok macun denedım olmadı.

Yen gelen arkadas hosgeldin gecmis olsun
Seyda yeni donemin hayirli olsun
Sedef bence sen gebesin canim icimden oyle gecti
Delyam senin oglun olcak dimiiii
Sinem cubukkraker cekirdek ye veya naneli sakiz cigne
Yaren meri size ne yazsam bilemedim gecmiste ne vardi unuttum

bende kaçıyorum kızlar bi gecede eşimden sonra uyumayayım:)))

sizleri cok öpüyorum yarın görüşmek üzere

hoşbulduk canım saolasın sende hosgeldın

Seyda doktor neden gel dedi napcakmis
BEnde doktora gidiyom ya o yuzden heyecanliyim simdi heyecanim ikiye katlandi

geçmiş olsun kuzum..neden götürdüler grip flnmı oldun kuzum..ay cuma günü hayırlı haberler gelcek inşllhhh...
bakalım ne cicek doktorcunn..

bize bişe yazma kuzum
Allah bildigi gibi yapsın bizi:))))

ay neden böle gec kaldın ki tam cıkıordum cücüşüm....
gecmiş olsun ay ne oldu nazar mı degdi sana...
kız ben meraklanıorum ama nartanesi neden gelmedi demek istemıorum
cok sitemkar hissedıorum kendimi sonra

Hosbulduk gozlerom agirdi cep yuzunden. Bende yatayim artik yarin ise gidecem. Opuyorum hepinizi
Seydam dua et cuma doktora gidiyorum cok heyecanliyim ya gercekten neden boyle oldum bilmiyorum icim kipir kipir
Acaba ben ustunemi gordumde icim kipir kipir::))))

ay adet oldum pek sevnçliyimm....doktra gşidorummmm..sen naptın kocnn değrler nsl oldu

hadi bakalım..tez zamanda bizi teyze yapman dilegiyle

Daha test falan yaptırmadık 1,5 ay oldu çünkü ameliyat olalı..doktor 6 ay sonra gel spermigrom yaparız demişti ama ben 6 ay bekleyemem 3 ay dolsun yollıycam teste
Bu ay bende süt buharı yapayım diyorum,iltihap var bende çünkü..Eşimede bi amca geçen gün kocakarı ilacları olur ya,öyle bi tarif verdi bunu yap bak nasıl hemen çocuğun oluyor dedi,bakalım yapacak onu..benden de böyle gelişmeler

ıyı geceler canım hayırlı işler cok yorma kendını yat allaha emanet ol

yumurta takibi yapıldımı cnm sende...yumrta oluşuyorda hani doktr ilşki öneriyor ya ozamn yaptın zmn çocuk olmasın ayrdımcı oluyor..adetn son günü yaptın zmn biçerdeki kanllrı açıyor enfeksiyonu azltıyor...süütü kaynatıp içine 1 demt maydonoz atıcaksınn..
allah şifa versn cnmm
bende kilo vermeye çluışıyorum...bende 3 senlk evlliyim 2 düşüğüm var..tedaviyle..öle kuzum ..düşükten osnra dinmledm şimdi doktr zamnıı
evet cnm yeni ayım kutlu mutluolsun bana
Seyda doktor neden gel dedi napcakmis
BEnde doktora gidiyom ya o yuzden heyecanliyim simdi heyecanim ikiye katlandi

baklcaz iştye kzum ..ult bakcekk sora serphone veee ardından 15. gn gel dicek yumruta oluşmuşsa ilşki yoksa bidaki aya

nartanesı cnm bende ustume gormusum 8 haftalık hamıleymısım.dıkkat et doktora gıt erteleme cnm sonra cok ıcın yanar.

Ben acile ensemden gelen agridan gozlerime kadar vuran bas agridan ve asiri mide bulantisindan dolayi gittim serum taktilar ve ya sipora yada yuzmeye gidecekmisim ensem gevsesin diye. Sukur iyiyim simdi
Merim ama bana nazarda deydi bunu biliyorum 2gun ayni kirmizi elbise giyersen sonu boyle olur. Bi sozde bide programda giydim o gun aksam basladi sancii.
Isarkadaslara durumu anlattigimda bana kiz sen hamile olmayasin diyorlar. Bebek dusundugumuzu bilmiyorlar ama.
Bende yok canim olursa onceden soylerom dedim

cnm bzım esıml tahlilerımız temız eşımın sperm testıde cok ıyı cıktı benımde yumurtlamada sorunum yok.26 gunde bır adet olurum duzenli.maydonoz kurunu adetten 2 gun sonra yapmıstım.doktorum ıltıhaplar ıcı cok sarmış demıstı her ay kendını yenılıyor

Canim ustune gorme olsa doktorum gormezmidi cunku ben adetin 4.gunu ultrasonda rahmimi yumurtami falan gosterdi. Bebekk olsa gorulmezmiydi
Annem kizim ben kizkardesinde ustune gordum ultrasonda bile gormediler tam 8haftalikken ogrendikdedi ama sanmiyorum cunku belirtilerim yok

ayyy kuzum keşke öle olsa üstüne görmüş olsan vee hemncikk aylar ilerliyiverse..ben diyom geçen ne güzel olurdu beaa diyee...bi gidom anam dr 4 aylık gebesin diyoo ohh kebapp hen cinsiyetini öğreniyom ne hoşş..annm kerdeşime öle olmuşya 5.5 aylıkken öğrenmiş

ayy zeynepimm gecemm sENİDE ETİKETLEDİ AAM AALMMIŞ MEĞERR...

İNŞLLH İİOLCAKK..YAP KUZU SÜT BUHARTINI ANLTIMM BİLON ZTN SENNDE ARTIKK..
YAP KUZUMM.KOCAND AYAPSIUNN...AAA SİZZ HAMİŞ KALIN TOPİN BAŞI BEN HAMİŞ KALIR Bİ ARA ..HEPİCİMİZZZ TEYZE OLLIMMM

cnm bencede gorulur ben doktora gıtmedıgım ıcın bılmıyordık ve dusuk oldu.belırtılerımde yoktu.Annem bana hamıleyken clısıyormus 4 aylık hamıleymiş benı ogrendıgınde ustune gormuş yanı aldırmak ıstemış zamanı gectıgı ıcın almamıslar.bencede sımdı gorulur teknolojı cok ılerledı.kan testınde hemen goruluyor

ayy kuzum söleme sakın kendini ..nazar oldumu bol bol oku kuzum ..ama aanlatıkklrına göre senn ağrınn sebebi bana migren gbi geldi kuzum...dinlen..asla aç kalma ..yorgun oldun dönmlerde kendine zmn ayır canım siyah çayı çok demli ve bol tüketme........

Veeee şeydaaaaa kaçr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…