Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

ıyı cnm sen nasılsın ufaklık nasıl toparlandınmı operasyondan sonra

iyiyim canım. Emir çok huysuz parmağında oynatıyor resmen. Hiç bi iş yapamıyorum. Eşim yardım ediyor akşamları :) toparladım da mide bulantısı çok yaşıyorum. Birde bişey soracagm sana kız. Ben lohusaliktan sonra adet olmuştum. O ara hastanede yattığm için verilen ilaçlar adetimi kesti. Bu ay gene oldum ilk kırmızı geldi gece sabah yok hiç bişey çamur gibi geldi. Sonra azıcık kırmızı gene sonra kahve. Toplasan iki ped doldurmamısmdir yani. Niye böyle olmuştur ki acaba

Yetenek sizsinizde baha diye bi çocuk var öle oğlum olsun daha ne isterim çocuk süper yaa
ayy çok şımarık ya maşşlhh nzar değmesin ama çok şımarıkk..birde kendini mıncırdırmaya pek merklı...
erkek çouc bu öle mıncırdırmasın kendini kız çocuda tabi o ayrıda..
cnm n oldukı sebepsız sen sıkmazsın canını

bilmm kuzum yaa..içimde çok byk bi sıkıtı vr..ağlamk gelo içimden sebpszi yeree..içim darlıyo

tamam kuzu hadi beklıorus

insallah Allah gönlüne göre versin kuşşşşşşşşşşşş

hg canım ben iyiyim sen nasılsın?neler yapıyorsun?

iyiyim canım bende. Emir beyle uğraşıyorum başka hiç bi iş yapmıyorum. Şimdi de uzandım öyle uyumusken yataym dedim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…