Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Hoşgeldin canım

hoş buldukk canımm ne haberr

kıslar ben ilaçlarımı aldımm koca koca 3 kutuu bi tanede küçügündennn
2 büyk kutuu 1 küçük kutuu igne dieri ise tek li tekli jel mişşşş
aaa bunlar ne böle ben anlamadım kıslar yaaa

İyiyim canım nasıl oluyum.ahh bebeklerimiz gelsin artık bize o ilaçlar değilmi bünyelerimizi değiştiren.yüzüm tüylendi göğüs aram tüylendi.psikolojik olarak değiştim

selamm hatunlarr
slm tatlı hatun hoşgeldinnnnn
:))canım benim kendimi zeyna gibi hissetim bak şimdi:)güçlü olmasam nolcak kuzum elden gelen bişey yokki.senin korunman bitti demi
benim korunma bitti kuzum.
15i gibi adet beklıyorum sonra da çalısmalara baslarız.

güçlü olmak önemli bence.evet içinde çok fırtınalar kopuyordur ama kendini salmamak güçlü durmak da bir erdemdir.
aman ii ol canım benim neden bilmom ama pek keyfim yok bugn

ayy neden kız keyiflerinize ne oldu sizin.ikinizde aynı dionuz

İyiyim canım nasıl oluyum.ahh bebeklerimiz gelsin artık bize o ilaçlar değilmi bünyelerimizi değiştiren.yüzüm tüylendi göğüs aram tüylendi.psikolojik olarak değiştim

gercekden miiiiii yan etkisii var mıı
aynı ilaçlarmı acabaaa pofff şimdi daha çok canım sıkıldı

Bebem nasılsın niye keyfin yokmuş senin

ay ne bilim canımyaa hiç halim yok...
sen dinleme songülü test flnyapma bırk kalsın ..eğer bebk vrsa ne alaaa
yoksa ztn 3 5 güne adetn gelir...progestanı bırktın 10 gn bekle gelmezse ozmn yaprız test fenamı varssada direk kese kalp atışı duyrsımn...ama yoksa yni aya hazırlınızırzz...

soglm nebilim yaa hlim mi yok keyfm mi yok bilm yaaa....

berrin kuzum hoş geldn nasılsınkuzum

gercekden miiiiii yan etkisii var mıı
aynı ilaçlarmı acabaaa pofff şimdi daha çok canım sıkıldı

Valla bende öle oldu canım belki sende bu kadar yan etkili olmaz.ama yüzüm çok canımı sıkıyo annem dökülür diyo ama bilmiyorum((

hoş buldumm canım nasılsınnn masallaah sendeee ne cevherler varmıss tatlılar yapmısınn

ben iyiim canımm sen nasılsınn asıll

Bakalım kuzum ya hiç belli olmaz benim napıcağm.kese kalp atışı:))ne gzl gliyo kulağa.:))bebeğimin kalp atışını dinlerken kocamında elinş tutmak şstiyorum:))ah ahh

ikimz dedn kim kuzum bilmyom kuuzm yaa ne oldunu ama hiçkeyfm halim yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…