Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Kızlar ilk iğnemi oldum.kaynanama yaptırdım..göbek deliğimin hemen caprazına biraz alt kısma yaptırdım.bu iğnelerin saati önemlimi kızlar???

Tedavin hayırlı olsun cnm hergün aynı saatte yap cnm ben öle yapıyordum gerçi doktorunun sölemesi lazımdı bana sölemişti

tamm cnm hemn düzeltirim kuzum sen yetrki bizi kendinden ihmal etme seni çokk çokk özlüyorum benn kuzuummm...
ay cnm benm annem yazmış bunları kağıda bende hemn sizinle paylaşayım dedimm.....inşllh birilerine yardımcı olur...aslında süt buharınıda paylaşmak istom ama ne bilim bilemedimm:...
bir kişinn bile işne yarasa ne mutlu bize kuzumm...
Eki Görüntüle 631273 Eki Görüntüle 631274
Evettt teyzelerım annemın sizin yanınıza gelememesının tek nedenı benım. Bu yüzden hepinizi tek tek öperim
annemm...yersin onuu şeydaa...maşşallh paşaya...oyy gülüşünüde yerim onunnn...eymenimm benm...onnla aramda ayrı bir bağ var..ona sorduk hopp tekme attı kzucummm benmmm..allh analı bablı büyütsün kuzum cnm benm..rabbm size acı göstermesin..kuzum hepp gülsün hep gülSÜNN..."DOĞARKEN AĞLADI İNSAN BU SON OLSUN BU SONN...."
CNM OLUMLU DÜŞÜNNN..benm kanımca senin yumurtan çatlamdı ya da diğer bir yumurta çatlmadan büyümeye devam etti ve o kist o..sen dert etme kuzum ..inşllhh bebğin tuıtunur...sen merk etme..her şeyn hayırlısı vardır kuzumm...
allh kucanda nasip etsn cnm...sana özelden msj attım bi bakrsın kuzum...nazarlaardan korusun seni kuzum benm
Kızlar ilk iğnemi oldum.kaynanama yaptırdım..göbek deliğimin hemen caprazına biraz alt kısma yaptırdım.bu iğnelerin saati önemlimi kızlar???

önemli tabi cnmm ..her ilacını düzenli şekilde saati saatini iççceksin...ve iğnende öle olucak kzuum..hadi inşllh bu ay olur kzuuzm

İnş tatlım inş..ümit etmekten usandım artık.allhım yüzümüzü güldürsün

İnş tatlım inş..ümit etmekten usandım artık.allhım yüzümüzü güldürsün

umut etmekten hiç bir zamn usanma cnm benm..rabbmden asla umduunu yitrme kuzum..rabbmn gücüne gider kuzumm...onun vereceği boldur..rabbimden iste versin..vermiyorsa ya imtihanından ya sınavından ya da bişeyden koruyordur..inan bana kesinlikle var bi sebebi..bugn ilkay ablamı gördüm..annemn yengesine çıktık..umreden gemşti..öle mahhledki kadınlr gedli..birinn bebği olmuşş..fln fln..ordan bi kadın ilkay ablam aelndeki ne dedi..ablamda arkdşınn bebne örgü örodu..her neyse..bana döndü kadın ee artık şeyda sıra sende senden bekliyoruz dedi..bende her şeyin vakti saati vr..her şeyn hayırlısı dedimmm..ölee kaldımm..ablamda ben 14 sene bekledim kimse benden beklmedi bende kimseden beklemiyorum dedi..şimdi iki çocu var biri ilk okul 4 de diğeri 1. sınıfa gidiyor...çokta güzel...o anlattı ben dinledim ben anlttım o dinledi..öle ağldım ki anlatamm .onn duurmauna onn çektikleirne..benm yaşadıklaırm..beraber ağştık..rabbmden hep sabırla istedim ağlıyarak istedim ama umudumu yitrmedm.ve rabbm sabrımın sonunu bana iki güzel çocukla verdi.ahlaklı kibar çocukla dedi..aşılama yaptılr 3 gn yatması gerekiydo yatamadı misfirleri geldi utndı vs..sonra oldu...öle iştee asla umdunu yiterme ded

allh kucanda nasip etsn cnm...sana özelden msj attım bi bakrsın kuzum...nazarlaardan korusun seni kuzum benm

Amiin mevlam tüm isteyen kardeşlerime nasip eylesin.. öyle çok hasret kaldik ki.. özelde msj yok canım benim bir sorun oldu sanırım.. yeni msj görünmüyor..

Son düzenleme:
Amiin mevlam tüm isteyen kardeşlerime nasip eylesin.. öyle çok hasret kaldik ki.. özelde msj yok canım benim bir sorun oldu sanırım.. yeni msj görünmüyor..

halll halla yolldım oysakii...
amn cnm..rabbm aratmasın valla..rabbm tüm istyenlere hayırlısı ile versn cnm

şeydaaa cnm öle yorgunum kı anlatamammm sana co yoğun ıkı gun gecırdım iş desen hala var ama geleyım burda dınlemeyım bıraz dedım
ay dun kv kaynım eltım eşımın kuzenı bızdeydıler
akşam ustu onlar gıderken ablam kızları bıraktı kuaföre gıdıcektı gercı kızanlarımın zararı olmadı ama ben dunden kalma

ay bıde ablam kıAFÖRDEYKEN KOMŞU aramazmı oturmaya gelcez dıye ay dur abla dedım teker teker yarın akşam alım sızıı
ay benden bu kadar sen napıyıon bakımmm
meryeme msj attım gerı dönmedı sorun yk ınşalla

halll halla yolldım oysakii...
amn cnm..rabbm aratmasın valla..rabbm tüm istyenlere hayırlısı ile versn cnm

Hi evet ben mobil moddayim o yüzden gorunmemis.. okudum şimdide mesaj atamiyorum 100 mesajim olmalıymis forumda..neyse burdan yazayim.. 95 kiloyum ve boyum da 1.70 hiç kilo vermedim.. kandaki şekeri düzenleyici ilaç yani glukofen kullandımm.. yanında folic asit de ictim..dr hala devam etmemi söylüyor her ıkisine de..biliyorsun gebe kalmakla iş bitmiyor.. düşük tehlikeleri de var mevlm korusun.. biz dualarimizi eksik etmeyelim de.. hayirlisi ile her sey olacagina varır..

ayy yazık sana kuzum ya..benmde bugn annemn doğum gnydü ora gttm geldimm...
valla yorulmuşun iicene hee..dedim kesin misfrleri gtmdi ondan bennmki gelemdii
bende msj attım banada cvp gelmedi kuzumm...
bişe yoktr..onda bi haller var bi tuaf bu ara o..balık haıfzalı olduicene o

hımm bende 160 85 kiloyum şuan
bende folic asit bebk aspirini ve birde glokofen 850 mg günde 1 tane kullnıyorum..her şeyn hayırlısı..birde ben iki kez kimyasal gebelik yaşdımm.rabbm bir daha yaşatmaısn...hiç bir şeyini histtemeden sadece kanda görmek bile yetiyor ona bağlanmya..rabbm sağlıklı evlatlar versin bize

Amiin insallah.. en çok da sabır.. ben solgar markasının folic asitini kullanıyorum günde bir.. ama glukofen 850 günde iki kez içiyorum.. sen neden bir anlamadim.. etkisi o kadar uzun sürmez ki onun.. dr özellikle iki kez demişti bana.. gerçi senin dr un da vardır bir bildiği..

nıce mutlu yıllara cnm
ay arayımmıkı meryemı

sabır cnm sne ne kdrdır bekliyorunkii..bena norml folic asit dedi..bende eczanye gttm 1.5 tl dedi bana...birde asprin işte..cnm gulkofen bana miğde bulntısı yapo..o yüzden ilk 2 hafta 1 sonra 2 içicemm...yeni başldım sayılır kuzum.. o yzüdenn..kaliteli yumurtlamyıda sağlıyormuşş..ama kilo veremn şart ddi bana kilo vermeden olmaz dedi
nıce mutlu yıllara cnm
ay arayımmıkı meryemı

sağol cnm..bilmmki araskmıki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…