Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

balım aklıma ne geldi..aşılamadan sonra eve gelince banyo yapıon mı biraz özel oldu ama birden aklıma geldiyde sorayım dedim...meraklı melahatım biraz kızma tamam:26:

canim gerci bana sormadin amma bende cevap vereyim ben asilamanin 5. gunu banyo yaptim dr soylememisti ama suya girmek zararli olur diye dusundum

tatlim INSALLAH rahim filminden icini rahatlatacak guzel cevap alirsin veee INSALLAH martta hemencecik hamis kalirsin AMINNN...
bu arada kader de benim icin yasin okumustu ALLAH razi olsun ondan

ay cok seker. Allah bagislasin

ooooo kuzum bu koca adam olmuş ya nerde o catık kaşlı bebe maşalla kuzuma
valla bu tatlılıga az bıel yapıyo tosuncuk annesı
ay bu yaz gelıceksın dımı cnm ah kanka olcak onlar

cok güzel bir sey bu

böle tatlı bir fındık bence dedigin gibi yaramaz,uykusuz,huysuz olamaz
pek bir sevdim canım

MASALLAH ALLAH bagislasin cok tatli cok seker

Sağolun kızlar, öyle göründüğüne bakmayın, mahvediyor beni.. Sallayıp uyutuyorum, o kadar uğraşıyorum, sadce 5 dk. uyuyor, başlıyor ağlamaya.. Hadi bir daha uğraş uyut, 5 dk. sonra gene ağlayarak ayakta.. Ben normal çocuk görmedim benimkilerde, ilkide böyleydi ya, uyusa değişik gelecek yani.. ilkinde bakmakta o kadar zorlanmıştım ki, depresyon ilaçlarına başlamıştım.. Şu an hala kullanıyorum, şimdi ne olacak.. Bundan sonrası bakırköy herhalde.. Bu günlerde kendimi çok kötü hissedşiyorum yine.. Psikolojim hiç iyi dğil..1 yıl olmuş dışarı çıkmamışım.. Hamileykende çıkamadım, şimdide beyimiz çok ağlıyor, biryere gidip gelmek tam ezşiyet.. Hayırlısını diliyorum Rabb'imden. ve kolaylaştırmasını..

Hepiniz içinde hayırlısı olsun kızlar, hayırsızsa birşeyler engel olsun, acı yaşatmasın Rabb'im hiçkimseye.. Tabii annelik çok güzel şey ama siz daha önemlisiniz.. Kafayı yemeye değmez inanın.. İnsan bebeği doğmadanda anne oluyor dememmki, kimi doğmadan kafayı yiyor, kimi doğunca.. Valla yaren siz şanslı kısımsınız, maşaAllah diyorum.. Keşke benim Faruğumda Aras gibi olsaydı.. Azıcık nefes alırdım..

Ayy kimseden haberimde yok yaa.. Okuyamıyorum ki topiği.. Herkesten hayırlı güzel haberler alalım inşaAllah.. Eeeennnn kısa zamanda.. Ve hayırlısıyla... İnnnşaAllah...

ayy cnm ben şuan o kiloda olsam ne mutlu aban gerisi umurudmda olmıcak :)))
ay kız senn oğlanla ikinizn doğum günü aynı he ne kadr hoşşşş
ayyy cnm benm yaa kız senn kızın halen koridorda yürüyüşünü unutamıyorumm ya ben :)

ayy kuzumm senn o yumurtalıkların ikiside dööllşiverse ne hoşş olurr..ayyy kızzz sen süt buharı yapsana ne olurrrrsunnn...bak iğneden sonra mutluka yapp

2 litre sütü kaynat hazır süt farketmez güzelce kaynat içinede 1 demet maydonoz koy..onlada kaynat sonra bir legen bir kovaya koy üszerien çömel.iç çamşırına kadr çıkar..üzerine çömel etrafını battaniyeyle kapa..buhar aşaya vursun.yarım saat dur..dayanbildin kadr dayan..
sonra kurulan çömlek kapatabilisan kapa cnmm..oda şöyle olcak bana eşim kapadı en son...bir ekmek barçasına 6 7 tane kibrit koy onuda belinn göbek deliğinn izasından arakaya koycaksın beline sonra onu yakcaksın azı yuvarlak olan maştrba tarzı çıkınıtısı olmayan bir şeyle kibriti yaktın gbi kapıcan ..bilirsin sen..bardak kapama gbi o kalsın baya bii sonra kendilinden atsın arkasından ilşkiyede gir kuzum...allh şifa vbersin innn olck gbi hissttm bi annn..ihml etme kuzum ben öle hamile kalom..ne olur sende dene bi sfer..kaybetcek bişeyin yok birde...
la ilahe illa ente sübanek inni küntü minezzalimin..yunus peygemberin tehbihini çek bol boll
Songül..
İşte benim yaramaz, huysuz, uykusuz, zor fındığım...
Arasın arkadaşı..

Eki Görüntüle 626075
kız maşşlhh ne güzel bir bebk bu böle yaaa...
arasa diyon ama sennkide adam olmuşş..kız örekotu bebklerini göronmu tosun tosun maşşlhhh..allh nazardan korusun cnm benmm

sen kendinmi iğne vurcn cnmm
ayy kız ben seni sevom ya.bırkta yanakların benm olsun hahah..
valla kuzum pazar günü görüşürkk artıkkk

hahahaha yeni bir topic acıp seydama rakip mi olsam ne
toipkler sana fedaaa oılsun anam all buda senn olsunn canımm bennmmm
hahahah valla seydaya rakıp olma pasıf olur uyelık anladın sen

kızz sen var ya çokk fenasın hee....
kız bana bakk böle şeyler sölenmezz heeee...
ama ona göre ayanızı denk alınnn...ne pasifi direk üyelik iptall yöenticilerden allh razı olsun

Ah nil im bize yaramaz bebeler denk gelmis benim erva cok usluydu,alismisim uslu bebege gormedim bu kadar aglak,cok zor geliyor valla,uslu bebe nasil oluyodu unuttum hele gece yine gaz sancilari tuttu, azcik uyuyo aglayarak uyaniyo,yapmadigim sey kalmadi,,anladimki kendi kendine gecicek bu gazin cozumu yokk,, gunduz benim hep ayagimda birakirsam uyaniyo,uyanipda mizmiz olucana bende tutuyrum uyusun diye ,, kirk yilin biri neseli olcakda bize gulcek diye bekliyoruz valla ozamanlarini cok seviyorum usluyken dogru duzgun yatipda bakinmiyo arada bir cani isterse biyere gitmek yada birisi gelsin istemiyorum , agliyo falan cok fena stres oluyorum,, bende disari cikamiyorum hic aglamadan bi dursa hep meme de, emipde bi uyusa duzgun cikicam esime birakip ama cesaret edemiyorum,,
Uzuluyorum yani agrisi olmasa aglamicak belki ama .. gecse su gazi ..

He ya ayni oldu dogum gunumuz tesaduf naptiniz bakim aksam kutladinizmi,nereye gittiniz ne koridoru kiz unutmusum bak kafam yerinde deilki ..

slm canlarım ben geldım 5dk.lığına kacak gırıs yyaptım
ben dun dr.a gıttım 18mm capında tam 6 yumişim var soldan yumurtlıamısım hepsının tuttugunu dusunuyorum bazen de aman allahım dıyorum kendı kendıme sonra hayırlısı olsun bı tanesı olsun dıyorumhee cumartesıden baslayıp 10 gun gun asırı ılıskı dedı catlatma ıgnesı olmıcakmısım zaten kendılınden catlıyo senınkıler dedı ole ıstee..yanı uzun lafın kısası bundan sonrası bıze kalmıs bol bol maca cıkıcaz inşaallah tutunur bebegım bu sefer

Keşke cnm ikiside döllense süt buharını deneyecem yarın yada cumartesi ama kibrit olayını yapamam ben tırsarım eşim hiç yapmaz buharı denemekten zarar gelmez

kız maşşlhh ne güzel bir bebk bu böle yaaa...
arasa diyon ama sennkide adam olmuşş..kız örekotu bebklerini göronmu tosun tosun maşşlhhh..allh nazardan korusun cnm benmm

Ay ne biliyim, aras gözüme öyle göründü.. Evet ya dünyaya gelen büyüyor, benimkide adam oldu teyzesi..
Kız benimki çörekotu bebişi değil.. Ben denemedim onu..
Allah'ım sana da tombiiiş, tatlıııı, tosun paşa bir errrkek bebek nasip etsin setdam.. Ama sana benzesin.. Sen çok güzelsin maşaAllah...

Ah be yavrum, ne gazı.. Gazı geçtik biz, bizimki huysuzluktan.. Ayy sanada üzüldüm, aynı benim çektikelrimi anlattın.. İnan kıçım uyuşuyor ayağımda tutmaktan.. Topuklarım kıpkırmızı.. İk oğlumda kanıyordu nerdeyse.. Bunda da o yolda ilerliyoruz.. Ama hala ümidimi kaybetmedim..
Benimkide uyumadığında şöyle yatıp uslu uslu bakınmıyor hiç.. Ağlayıp duruyor.. Sürekli kucağımda pışpışlayarak, dik bir vaziyette gezdiriyorum.. Orda da durmuyor.. Daha nasıl oyalanırki bir beebk, ben bilmiyorum.. Çok zor böyle bebekler çook.. Cidden psikolojim bozuldu yine bu günlerde.. Korkuyorum Furkandaki gibi olmaktan.. Rabb'ime havale ediyorum.. Bebişlerimize hayırlı, sağlıklı usluluk versin.. Sen uslu bebek nasıl olurdu unuttum demişsin.. Ben hiç görmedim.. Uslu bebek nasıl olur, aklım almıyor şimdi.. Bebek beşiğinde yatarmış.. Arasıra uyandı mı diye bakarmışsın.. Ne bileyim yaa.. Bize de nasip olur inşaAllah böyle şeyler..
Şimdi bebişi olmayanlar garipsiyorlardır bizim bu konuştuklarımızı ama, sağlığıda direk etkiliyor kızlar.. Hem uykusuzluk, hem yorgunluk, hem moral bozukluğu.. Zor velhasıl..

bizimkıde gazındandır dıyorum fena bi cocuk oyuzden heralde hiç düzgün durmuyo iki dk bakınıyo sonra surat yine ağlamaklı,, başka bişeyimi var acaba nebiliim bi huysuz işte anladın sen senınkıde öyleymiş rabbim başka dert vermesin tabi bu kadar sevilmeseler hiçç çekilmezler vallaa..bak şimdi uyudu hemen atıcam kendimi yataga çunku uyanıyo hemencikk,, bu arada çok tatlı olmuş büyümüş tosuncuk maşallah

çok güzel haberler böcügümmm
ay bende umutlandım bak simdi

ama herseyin hayırlısı dualarım seninle
insallah güzel mğjdeler veririsin bize
Bu arada 2 keredir giriyorum k,mse yok..
Gerçi olsa da ben 5 dk. lığına geliyorum..

ben geldim ben geldimm

aslında bugğn kadınlar matinem vardı

bu sene yeni gittim
çok heyecanlıydım gecen sene cok eglenıordum çünkü

bu sene toparladm kendimi eglenmeye arkadaslarımı görüp kahkaha atmaya gittim
ama olmadı...

ne müzikten ne insanlardan ne kahkahalardan keyf alamadım
sanırım daha toparlamamısım
bilmem belkide bugün yine hastanelerde kosturdugum için kötüledim
ya da gercekten zaten iyi degilmişim çünkü artık içimden gelerek gülemıyorum ben

bende aglama modundayımm neden bilmiyorummm herseye aglamak gelio içimden
onun için fazla kalmıcamm hem yarın erken kalkacamm
bana dua edin kıslarr çok korkarak gidiorumm ALLAHIM bosceviirmesin aminn
filim sonucunun nasıl onu soracaktım asıll sorun yk demii

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…