Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

canım benım asıl sensın guzel kalplı olanrabbım ınsaallah cok bekletmez senı hatta ınsaallah korunmayı bıraktın ay hamıle kalırsın
canım gorumcemın bebesı erkek. tosun pasamız o bızım bugun 5. ayını doldurdu cok tatalı yaw resmını koyım dıcem gorumcem olurya denk gelır gorur kızar belkı

ay erkekiniz var demek..tabi tatlıdır 5 aylık tam ısırmalık
he aman gören duyan olursa ayıp olur..bazen songul koyuyor aras ın fotolarını görüormusun?
çok tatlı o da maaşallahh

en son hamileydi canm..sonrasını bilmios inan..
umarım bu sefer yüzü güler..ne diyeyim
ınsaallah canım elıfte gelmıyo kı sorsak
ay erkekiniz var demek..tabi tatlıdır 5 aylık tam ısırmalık
he aman gören duyan olursa ayıp olur..bazen songul koyuyor aras ın fotolarını görüormusun?
çok tatlı o da maaşallahh

evet yaa ama tenı cok hassas hemen kabarcık oluyo opunce
kız benım olsa boy boy resımlerını koycam da pımpırıklı bıraz bızımkıler
aras pasayı gordum tabı o da tosun masaallah ablasına benzıyo sankım

meryemcım kuzum ben kaçım artık malum yarın dr.a gıtcem erken kalkmam lazım sana ıyı geceler kuzum opuldun mucukss

arkadaslar drdan simdi geldim hemen size haber vereyim dedim cok sukur bebegimin kalp atisini duydum ALLAHA binlerce sukurler olsun sizler icin de bol bol dua ettim ALLAH en kisa zamanda sizede nasip etsin diye AMİN İNSALLAH
mucize melegim sata gore 2 gun onden gidiyor 7+1 olarak

Son düzenleme:
herkes nerde :44::44::44:
Allah'ın izniyle perşembe sabahı sezeryana giriyorum kızlar
bizden dualarınızı esirgemeyin nolur
ayy cnm benm çok az kaldı bebğine kavuşmaya heee..ne kadrda hoşşş...
allh yardımcın olsun cnmm..allh kavuştrsun bebeğine tatlımmm
haha ben anarım seni...yavrum benmm yaa yerim senii yerimm....
kız valla yanımda olsn ısırrdım yanndan kuzum :)))))
uykucu alıngan bebek hahahah
ayy allh nazardan koruısun cnmm benmm..
ne kdr güzell ohh maşşlhh maşllhhhh

esim dun sperm testi verdi asilama gunu bizi sok edip 1.300.000 cikan spermler bu sefer 25 milyon cikti cok sinirlendim yaaa

Son düzenleme:
esim dun sperm testi verdi asilama gunu bizi sok edip 1.300.000 cikan spermler bu sefer 25 milyon cikti cok sinirlendim yaaa

ay cnm aşılam zamnı temiz en ii sprm sayısı o normlde bozukalrlrda yavşlrla birlikte sperm sayısı 25 mlyn cnm

Selam kizlarr,
Gunduzde hic kimse olmuyo he benim tosun cok yaramaz cikti suan ayaklarimda salliyorum, Gece de uyudugu an atiyorum kendimi yataga,oyle cok uzun uzun uyumuyo bi bu gece 12.30 dan 5 e kadar uyumus nasil olduysa
Seydam varmi gelismeler rejim yapiyonmu hala

hahah şeydann diyet ğalıyo kuzum şeyda 87 den 79 ino sonra tekrr çıko..ben çok ıradelibirydm ama şu diyet konusunda çok kızyom kendime daha yaşım kaç ben kaç kiloyum ..çok üzülüyorum bu haliem ama bu kdrlıkla kalo kuzum :)))
ay olsun kuzum bi kaç senye büyüür düzenli uyur dicem ama senn ervada düzensiz uyyodu :))
oyy yerm ben onu yaaa...allh banada olmayanlarada nasip etsin..
ay kız bugn benm evliilk yıldönmm benm odun beni yemeğe götrcek inşllh gene alabalık demez bana..tatlı su balından miğdem bulnıyooo..en fazla outlet centera götrr evim restorana :))ne romantik deme...
bende bu günü bekllodum diyete tekrrnd başlmk içinn...
ilk 5 gn şok idyet arksından norml diyet...
mzk listemi bile ayrldım....ben öel spor yapamıyom yürmek için yerimde yok bende müzüği açıp ya hoplıcm ya da göbek atıcm :)))
öel yanicim cnmm

Evt ervada gec uyuyodu, ama ondan yana sorun yok ya oturuyoz bereber o hep odasindazaten
Senin odun en azindan goturuyo benimki hicbisey yapmiyo kasim 19 unda dogum gunum vardi ablama msj cekmis ne hediye aliyim diye yemege goturcekmis ilkk defaaa ama o gunde doguracagim tuttu eh dedim kirk yilin birinde surpriz yapcakti ondada dogurasim tuttu bidaha cok beklerim
Bende zayiflayamiyorum ya dogum kilolari gitti ama kendi öz kilolar gitmiyo 68-69 dolaniyom 10 kilo vermem lazim

Son düzenleme:
Canım çok üzüldüm yaşadıklarına..
Allah yardımcın olsun
Sebeb neymiş canım düşüğüne

Slm kızlar nasılsınız bikaç gündür çok hastaydım giremedim serum takıldı 2iğne yapıldı anca kendime gelebildim bugün doktor kontrolum vardı 2tane yumurtam olmuş nurtopu gibi cuma saat 12de çatlatma iğnesi olacam hayırlısı Allahtan artık

aa gecmış olsun cn bagırsak enfeksıyon falanmı
ay ınşaalla yumişler döllenır cnm ya

a yavrucak cok sevındım yaaaaamasalla gelışımıde guzek bakarsın arras gıb tospık bı oğlun olur ıcımden erkek gecıyo kuşum

Canım çok üzüldüm yaşadıklarına..
Allah yardımcın olsun
Sebeb neymiş canım düşüğüne

cok sagol canim. artik konusmayalim bu konuyu. cok canim yaniyor...
güzel seylerden bahsedelim.. 3 hafta sonra kontrolüm var, ondan sonra hamile kalabilirim

cok sagol canim. artik konusmayalim bu konuyu. cok canim yaniyor...
güzel seylerden bahsedelim.. 3 hafta sonra kontrolüm var, ondan sonra hamile kalabilirim

tabi ki hamile kalda gel parti yapalım Amaan kardeşim Allahın nimeti geniş neden olömasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…