Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

ayy sen ablasın heee..ay kızceye ii davran senn bak heee
tatlım aağrısın göğüslerin belrti arama cnm benmm..
rüyanda hayra çıksın kuuzm ikiz hemnde heee..oy ne güzel olur heee
Kızlar bişey soracam aranızda araç kullanan varmı ben geçen hafta ehliyetimi aldım biraz tırsıyorum araba kullanmaya
ay benm ehliyetim yok ama çok fena araba çalıyorum kuzum
hahaha subat 7 de ne var gii:)))) ay suphelenmeye basladimm sabahlari atesimide olcuorummm bu sabah 36.7 idi insallah dusmezz kiz yok ben ki hala test alip yapmadimmm hayret ediorum kendime hakkimizda hayirlisi neyse o olsun:))
ay kız düşmesin yaaa..çok sevindirik oldum ben yaaa...
takttım tabe..hahah sen örtü ört..o sürekli bişe dikçek ve o koltuk zamnla beyazken sarımsı olmaya başlıcak cnm..hhaha

iidir kuzucuk nasılsın bakalım atşler nasıl hee..kız senden çok umutluyum hee

ay hic umutlanma canim fosss kii ne fosssss ates mates yalan yalannn caniskommm...bugun test yaptim kocaman bir negatif:)))) tuhaf duygular icerisindeyimmm bilemiorummm..duygusala bagladim agliorum ama neye agladigimida tam bilmiorum goguslerim acio akintim var basim migdem bulanio hele yanma acayip gerci usutmuste olabilirim ama ne bilim enteresan yaaaaaaaa..atesim de 36.5 filndi sanirim oglende test yaptim 3 gibi ama nanay...umutlarin bititigi yerdeyim tam anlamiylaaa

valla bişe demiorum adet tarhin galemden test yapmak..
kızıyorum bu huyuna..adet olursan ztn test yapmaya gerek kalmıcak ama hemncik yıpratıyosun
bekle belki hcg hormonn yükselmedi daha idrrda..
o ne zmn yükselrse öle çıko..bak ben ilk hamile kldığımda 10 gn sonra anca çıktı onn öncesi hiç çıkmıyodu ama son hamillğimde 4. gnü çıktı..sabretcksin azcık kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…