Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

napimm oturuom ole kocis karsimda telde bende pc de ole yaniii ay yok kiz is guc yemek oyyy oyyy kotuyum bugunlerde kizz su son gunlerde bisey yapasim gelmior uyuyorum gunduzleri 2 3 ssat valla bide tatli oluo kiii gogusum patlicak seydaaaaaaa cok kotulerr sizlioo turkiyeme kurban olim ya simdi gidip kan testi yaptirirdim vala ahhh ahhhh...bugun uyurken ruyada gordum tabee burada savas cikmis ama bana bisi olmuoo kuafore gidiorum filan yaptiriorum sonra kocam gelip alio beni gidioruz sonra dolmusa binioruz sanirim biraz gittikten sonra genc cift bde ikiz bebekleri var getirip onume koyuyolar seviorum onlari sonra bi bakiorum ki biurakmislar bebekleri biri kiz biri erkekdi ama cok tatlilardi yaa sarisin mavi gozlulerdi boleee onlara bakiodumm..buarada ugey analikk bana hic yakismadi canim ahaha ben ablayim ablaa gormuorum 2 haftadir bilmiorum napioo:)))

Kızlar bişey soracam aranızda araç kullanan varmı ben geçen hafta ehliyetimi aldım biraz tırsıyorum araba kullanmaya

kız ben sana ne dediömm..bıırak ağrısın onlar prolaktin hormonndan kaynaklanıyo kuzumm..
sen rahat ol relak ol...
şubat 7 den önce test yolkkk

hahaha subat 7 de ne var gii:)))) ay suphelenmeye basladimm sabahlari atesimide olcuorummm bu sabah 36.7 idi insallah dusmezz kiz yok ben ki hala test alip yapmadimmm hayret ediorum kendime hakkimizda hayirlisi neyse o olsun:))

baban olsa bi erkek denirdee bence esinde gerk yok sen yardım cı olursun
kimseye söylemek dah ii zaten canım millete dertmii anlatacann

tatkktınn sen benimm koltuklaraaa ay olsun da koltuk feda olsunnn benim bebşime ben örtüü alırım o zamana kadarr
ben örtüü alacam hem o kolltuklaraaa

songül olsa güsel yorumlar dıı amaa benim pek bilgimmm yokk
eee daha adet olmadıgınaa göree umut var demekdirr canımm hakkında hayırlısı olsunn

aynen canim songul olsa simdide ben hamileydim hatta yakinda doguruorum hahaha ozlemisim kiz sohbetleri vallaaa yaaaaaaaaa amannnn:)))) hakkimizda hayirlisi onsallah tez zamanda hepimiz sevindiri haberlerle geliriz topice:))

hoşş geldinn kuzucukkk

kızz songüll hemen hamile bıorkıyooo..
oo tammdır bu iş diyooo
ama bende sabret diyoom:)))

kıoz sinem ateş ölçynmu

evet songülcümm olumlu yaklasııoo
ama beklemmm en mantıklısı evet ates herseyii anlatıor aslındaa

Kızlar bişey soracam aranızda araç kullanan varmı ben geçen hafta ehliyetimi aldım biraz tırsıyorum araba kullanmaya
ayy ben alalı yıl oldu ehlietii
ama benim herif tırsıoo vermio banaa
ben sahsen hiç korkmammm ama sanırımm unutuomm yavasdan
sürmeyii

Bu gece herkes burda ne güzell kaç gündür denk gelemiyoduk

evet canim geldik bugun sohbete:)) buarada tanisalim kiz ben sinem 23 yasinda samsunluyum ama almanyada yasiyorum 1.5 yillik evliyim iste ole ilk bebegim olucak insallah en kisa zamanda temmuz ayinda kurtaj oldum maalesef( insallah bu sefer ki tutuncak bebisim bidaha uzmicek anasini...

Son düzenleme:

Ben geçen gün eşimle beraber ilk defa kullandım ama berbat sürdüm sanırım heyecan yaptım bol bol pratik yapıp öle trafiğe çıkmam lazım

aynen canim songul olsa simdide ben hamileydim hatta yakinda doguruorum hahaha ozlemisim kiz sohbetleri vallaaa yaaaaaaaaa amannnn:)))) hakkimizda hayirlisi onsallah tez zamanda hepimiz sevindiri haberlerle geliriz topice:))

aminnn canımmm ama ben seniii pek bi yakın gördüm bu durummaaa hadii inşş hamişş haberlerii alırızz

Ben geçen gün eşimle beraber ilk defa kullandım ama berbat sürdüm sanırım heyecan yaptım bol bol pratik yapıp öle trafiğe çıkmam lazım

benim kocam dan neyim eksik bende sürerim die kendini motive ett
korkmana gerkk yok relak ol benceee sürmeyii kavradınn mı tamm
zaten yollar senindirrr ahaaa ben deee sürmek istiommmm yaaaaaaa
unutucamm vallaaa en kısa zaman da pratik yaptırayımm yoksa cüzdana süs olacak benim ehliet
ay sen benim giiii olmaaa basladın mıı bırakmaa

bende öyle gerek yok diye düşündüm.Ben erkek gibi hatunum zaten hormonlarım bile öyle diyooo

kıs benim koltuklarada 3 yıldır halen örtü alcamama demek ki bebik olmadığı için pek umursamadık

Bugün yine kullanacam eşim yanımda olduğu için heyecan yapıyorum bizde arabayı vermeme gibi bişey sözkonusu feğil sadece benim biraz cesaretli olmam lazım kullandıkç oda olur alışırım herhalde

bende öyle gerek yok diye düşündüm.Ben erkek gibi hatunum zaten hormonlarım bile öyle diyooo

kıs benim koltuklarada 3 yıldır halen örtü alcamama demek ki bebik olmadığı için pek umursamadık

haahaaa erkek gibii hatunum benimm
aman kıss çocuk yokken örtü napcan bi dogurak alırızz örtüü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…