Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

cnm sat 28 ocak bat 26 şubat erkende olabilirim yazarım o zaman biraz düzensizlik var bende

bende çok duydum tedaviyi bıraktıktan sonra hamile kalanı ama ben kafama çok takıyorum gün oluyo ağlıyorum zırlıyorum sonra kendime geliyorum belkide tamamen psikolojiktir onunda çok etkisi var biliyosun

bendee öleydimm sor bak kıslaraa agla agla gözüm çıkardı resmenn ama
bana bişiy oldu su aralarrr salak salak gülüom herseyyeee aman masallahh
bu adettde ilk aglamadıgım adet oldu sanırsammm
takmm mak elde diil kii yaa insan tatmadıgı bi duyguyu neden bu kadar çok yasamak
ister anlamıs diil ben yaavvv bebkk die kafayı yiyecez yakındaa

benim herifte yatalım dedi ama ben bugünden beri yatıyom dedim,kendi gitti yattı
evet senin uyku saatin yaklaşıyo bide temizliğin yorgunluğu olunca

evet balımmm çok yoruldum ben bugün kısmıs gibi hepsinii yapacam die ugrastımm vallaaa
dinleneyim de güsel yarın et kırıgım olmas kalkabilirsem doktor civanımaa gidicemmm

haklısın cnm sağlıklı kalmamız lazımki hamile kalırsak bebeğimize iyi birer anne olalım şimdiden bu kadar üzüntü stres iyice bunalıma sokuyo beni

bende yarın iyi hissedersem kendimi yapıcam biraz temizlik
git bakalım doktor civanına

kızlar ben şimdi çıkıyorum eşim laptopu istiyo telim şarjda biraz şarj olsun telden gireim yarım saat sonra burdaysanız yazışırız

ayy bende erkn kalkmk istom ama yokk yatak beni çeko yorgan üstüme yapışıyor :)))
ay kız ne zmn gelrse gelsin hoş gelsin...
yani cnm sanırım basstğin hap progestan doktra söle..ama onlar herkese aynı etkiyi yapor..
o yüzden ilcın içinde uyku hali olacağından ilacı içince uyucksın cnmm
ama vajinal olarkta alınıyor..sor sen
vajinal oalrkta alınırsa 2 saat yatıcksın en az

haklısın cnm sağlıklı kalmamız lazımki hamile kalırsak bebeğimize iyi birer anne olalım şimdiden bu kadar üzüntü stres iyice bunalıma sokuyo beni
dogru diorsun bendee o günlerimiii yasadımm işde ama üzlmekden nasıl aıcan kendii sahsen ben alamıyorum
bi basladım mıı aglamayaaa tamm aksama kadar aglayayım ben sana neden öle oldu neden böylee
napsam ne etsemmm poffffffffffff
bitmi arkadasımmm bu bebegin gelmegede nie ti yokk gerio benii sıpaa

bende yarın iyi hissedersem kendimi yapıcam biraz temizlik
git bakalım doktor civanına

kıss biras toparla kendinii öyle yaparsın canım benimm

kızlar ben şimdi çıkıyorum eşim laptopu istiyo telim şarjda biraz şarj olsun telden gireim yarım saat sonra burdaysanız yazışırız
tmm cnm görüşürz cnmmm

ayy senn slak slak gülüşünü yerim ben bu berrini pek sevdimm..öbürr eeehh kaka sevmm ben onu..
ay kız benm akrbmın 14 sene sonra çocu oldu hemnde serphone hapıyla...
şuan 4. sınıfa gidıyor diğeride 1. sınıfa..kadın kafayı yicekk yaaa..acıyom valla bazen ona..keşke bi 10sene daha olmadydı diyo...
rahatlığa alıiıyor ya ondan

yapmam lazım ya,çarşamba ameliyat var ne olur ne olmaz ev temiz olsun

görüşmek üzereee ben burda olurmuyum bilemiorumm

yokk içmek istemiorumm benn hayatım da ögle uykusuna yatmayan ben hapı içince bi hoş oluyorumm yaa
basım dönüyor falan hop uyku haliii gelen giden oluyor olmuyor işdee insanlara da sölemorum ben

ben deee böyle devam etmek istiorummm bu asılama beni sitrese sokmass inşş
elimden geldigi kadarda girmemeye çalıscamm zaten dee ne bilimm gecen dee çok üzüldüm
ya inşşş bu sefer kendimii koyuvermm ölee
ay sorma kardeşime babam bana araba alacak diee sinir ediom bide
karsısına gecip gülüomm beni öldürecek yakındaaaa kafayıı yedin artık dio bana haha
ayy bendee alıstım rahatlıga ne yalan sölim gecen de gelen misafirlerrii unutamadımm benn
insan alısınca sessizligeee zor gelioo bide ben evimi cicek gibi yapıomm gelip dagıttılar mı deliolum artıkk
yapmam lazım ya,çarşamba ameliyat var ne olur ne olmaz ev temiz olsun

he dogru dedin canımm kocan evde yatarsa girip falan oldu dersinnn
bide nillet gelmeye kalkaarr

ayy berrin bende deli oluyom valla..evi mis gibi yapıom geliyo ya arkadaşım çocuğu yada eltimin kızı ev harebe oluyo,bişeyde diyemiyom.onlar gidince sinirden ölüyorum

yok kimse gelmeye kalkmazda yinede temiz olsun..hiç kimseye söylemiyoruz zaten,yanında da ben kalıcam.
Ama bugün eşimin patronu demiş ona ki bi erkek olsun yanında?bilmiyorum ya erkeğe gerek var mıdır?

ay valla danış ozmn..
ay cnm yaaa benm hoşuma gido bben öle alık alık doşınca çok hoş olo :))))
selam hanimlar nasilsiniz?
ooo almanya güzelii ne yapon kız..kopcayı gör biiz unut ohhne ala..ay kızz ügey analık nasıl gideo :)))))
kız özledm seni
aayyy kız delirtme çocu sende zıvanadan çıkmasın...
misfrler sana ii ders olsun..kendi çocuna kıyamıcaksın daha çok şımrtcnm ve daha yaramz olcak hahah..o beyaz koltuklrın vrya lekeli lekeli olcak hhaha

idare eder cnmm tuhafim biraz beklenmeyen gun geldigi icinn... goguslerim cok kotu fena sizlioo 3 gunden beri bugun daha beter ya uclari damarlari belirgin patlicak gibiii...

songül olsa güsel yorumlar dıı amaa benim pek bilgimmm yokk
eee daha adet olmadıgınaa göree umut var demekdirr canımm hakkında hayırlısı olsunn

idare eder cnmm tuhafim biraz beklenmeyen gun geldigi icinn... goguslerim cok kotu fena sizlioo 3 gunden beri bugun daha beter ya uclari damarlari belirgin patlicak gibiii...

kız ben sana ne dediömm..bıırak ağrısın onlar prolaktin hormonndan kaynaklanıyo kuzumm..
sen rahat ol relak ol...
şubat 7 den önce test yolkkk

Tel tam şarj olmadan çıkardım
hoşş geldinn kuzucukkk
songül olsa güsel yorumlar dıı amaa benim pek bilgimmm yokk
eee daha adet olmadıgınaa göree umut var demekdirr canımm hakkında hayırlısı olsunn

kızz songüll hemen hamile bıorkıyooo..
oo tammdır bu iş diyooo
ama bende sabret diyoom:)))

kıoz sinem ateş ölçynmu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…