Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Kizlar bugun dra gittim keseyi gormeye ama usten bakip gormedi cok korktum ya dis gebelikse diye ama alttan gorduk kesemizi cok sukur bugun ilk defa inandim hamile olduguma keseyi gorunce goz yaslarimi tutamadim ALLAH INSALLAH tez zamanda hayirlisi ile hepinize nasip etsin ...:nazar::nazar: seyda meryem berrin fana nesli sedef sinem ayse suay unuttuklarim varsa ozur dilerim hepiniz her zaman dualarimdasiniz:KK16::KK16::KK16:
2hatfa sonra tekrar cagirdi

Son düzenleme:
seyda beni de ekle benide ekle listeye:124::124::124::124::124::124::124::124:
:119::119::119::119::119:

ben aksam gelim bari doktora da gitmiştimm aksam anlatım o zaman:21::21::21::21::21::21::21::21:
nasıl yaa bir dakka listeye ekle diyon bişe mi oldu söle bakimm
evet evet bişe oldu galba ne oldu öle havaya şeyler attın yana yana puff pufff salladın ne odluu kuzummm..offf yaaa..benim çıkmm lazım neyse artık yarıne erkenden gelrim cnmm...
ben yokken çok yazmayın kıskandirik olorum cnmmm
çok okuyorum sonraa heee..s,izi çok sevorum canlarım benimmm
Kizlar bugun dra gittim keseyi gormeye ama usten bakip gormedi cok korktum ya dis gebelikse diye ama alttan gorduk kesemizi cok sukur bugun ilk defa inandim hamile olduguma keseyi gorunce goz yaslarimi tutamadim ALLAH INSALLAH tez zamanda hayirlisi ile hepinize nasip etsin ...:nazar::nazar: seyda meryem berrin fana nesli sedef sinem ayse suay unuttuklarim varsa ozur dilerim hepiniz her zaman dualarimdasiniz:KK16::KK16::KK16:

ayy ne kadar güzerlll..ayyy aksın o gözyşların canım aksın ttalımm...sen ve bebişin o güzel yerlerde durun..allhım kucanda göstrsin kuzum biliodum innki bilodum bak bu kız..haha erkek olursa bana çok pis kızcak :)))
canım benm yaaa kalp atıiı için çağrıdı demek ..rabbim kucanda göstersin kucum tekrr diyiyorum :))
DUAŞLRI İÇİN ÇOK SAĞOL CNM
BEN KAÇTIMM ..
MERYMMDE GİDOO...İİ YOLCULUIKLAR MERYMMMM..SENİ SEVİYORUMM

. Oh kuzum ya allah kucagınada aldırsın inş...dualarından eksik etme canım ihtiyacımız var

Mevlid Kandiliniz Mübarek olsun Rabbim bu güzel gün ve gecenin hürmetine tüm dualarimizi kabul edip hayirli etsin Insaallah
Bugünü güzel degerlendirelim bayanlar

Allah herkesin evini yuvasini senlendirsin Insaallah Hayirli saglikli evlatlara kavusmak dilegile..........
amin canımmm senin de kandilin mubarek olsunn

selam kızlar hepinizin kandili mübarek olsunn sizleri çokkk çok öptüm hepicinizi seviyorumm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
bende seviommmm seni senin de kandilin mubarek olsunn canımm
hepınızın kandılı mubarek tum duaları kabul olsun kızlarrrr
seninde kandilin muberek olsun balımm
çok sevindimmm canım yaa darısı bizlerin basına inşş bendee hissediyorum yakında gelecek benim sıpaa
nasıl yaa bir dakka listeye ekle diyon bişe mi oldu söle bakimm
evet evet bişe oldu galba ne oldu öle havaya şeyler attın yana yana puff pufff salladın ne odluu kuzummm..offf yaaa..benim çıkmm lazım neyse artık yarıne erkenden gelrim cnmm...
ben yokken çok yazmayın kıskandirik olorum cnmmm
çok okuyorum sonraa heee..s,izi çok sevorum canlarım benimmm
sanırım yazamıyız ki meryem gitmişş sen de yoksunn songül gelirmi bilemedim
neryemin sınucu nasıl çıkmıss ben de doktora gittim amaa kimse merak etmemişş
benii :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
Herkese hayırlı kandiller

sanada hayırlı kandiller canımm

delyam ılk assamayı atlattık ahdı gözumuz aydı sırada kalp atışları hadı bakalım artık haberler sende cnm

meryemcim canım benım inan görmedim görsem yazmazmıyım sana hiç işler cok yoğun bıtanem üst üste proje aldık ıyıde oluyor kafam dağılıyor sen nasılsın bıtanem bılıyosundur bende kan pıhtılaşması cıktı 2 bebeğimide o yüzden kaybetmişim gerçi takdır ılahı böyleymış yiyecek ekmeklerı yokmuş en son kürtajdan sonra cok zor adet oldum tam 62 gün sonra oda ilaçla oldum kahımde kalınlaşma ve kıst var dedi dr. ama korkma adet olunca atar dedi 15 de adety oldum ama 2 gün sürdü normalmiş ben de soğan suyuyla süt maydanoz buharı yaptım bugün buharın son günü inş. birdahakı adetden sonra korunmayı bırakacağım tabı tam ve düzenlı adet olursam bende durumlar böyle peki sen nasılsın durumlar nedır okul sınav dersane ne alemde ınan yazamasamda elımden geldığince sızı takıp ediyorum bıtanem bırde diğer topiktede arkadaşlar var benım bılıyosun ama sızın yerınız ayrı :KK16: sız benım ılk göz ağrılarımsınız:KK54::KK54:
canm benim kolay gelsin:KK16:
evet canım duydum bende de cıktı kan pıhtılaşması.benm bebegime etkı etmemiş ama baska seyden kaybettim işte:KK43:
bende 3 ay sonra adet olamayınca söktürücü verdi doktorum..
şimdi mart 15e kadar korunmam var.7ay olcak ama özel sigorta yaptırdım süresinin dolmasını beklıos
dershane falan istemedm bu sene bişeyle ilgilenesim yok
ne ders ne kitap:KK43:..
seninde yerin bende ayrı kuzum gözüm hep arıyor seni:KK54::KK54::KK54::KK54:

meryemm cnm benm yaa snei çok seviyorum balım böceğim benimm ...şeyda krımızı ypmış listede beklooo..şeyda sabırszı hee bişe demyeni silo.....hahaha
kız bundan sonra böle bakcam aktif olan üyeyi alıcam listeye kuzum sedef eskiden beri bizşa gidicek kişi değil o yüden silmm onu.diğerlerinşi bul msj yolla olamdı msjlarını oku çok zor olo..bakıyorum liste baya kalabalık ama biz hale eski topikteki kızlar topşanıyozz :))))çok hoşcoz..yeniüye pek yok..
ay bak zeynep maşşlhh ne güzell aktiff AKTİFF:KK16::KK16::KK16:
kız seni listeye eklimmi gelirsen tedavi sürecnle bizim yanımda hep olursan biz çok mutlu oluruz cnmm..
bundan sonra böleee aktif olmayan yeni üyleri silicem..
biri bana msj atmış isim vermicem şimdi
beni listeye ekle diyor ama baktım bir tana bile msj yazmamış topiğe..ilginçç dedim :))
hahahha he ya pek seyda diye korkutmusum milleti:)
ii yaptuın canım gelmeyi silmeli...
seyda beni de ekle benide ekle listeye:124::124::124::124::124::124::124::124:
:119::119::119::119::119:
ayyyyy sen hele bi hamiş ol da yukarı listeye ekleyelim seni:KK54::KK54::KK54:

cok seindim canımmmmm
bende gördügümde aglamıstım anlarım
sende benm dualarımdasın sag salim kucagına al insallah

ayy ne kadar güzerlll..ayyy aksın o gözyşların canım aksın ttalımm...sen ve bebişin o güzel yerlerde durun..allhım kucanda göstrsin kuzum biliodum innki bilodum bak bu kız..haha erkek olursa bana çok pis kızcak :)))
canım benm yaaa kalp atıiı için çağrıdı demek ..rabbim kucanda göstersin kucum tekrr diyiyorum :))
DUAŞLRI İÇİN ÇOK SAĞOL CNM
BEN KAÇTIMM ..
MERYMMDE GİDOO...İİ YOLCULUIKLAR MERYMMMM..SENİ SEVİYORUMM

ay bizimde öle akar insallah gözyaslarımız:KK16::KK16::KK16:

BENDE SENİ SEVIORUM BEBEMMMM.YARIN BU ZAMANLAR YOLLARDAYIM
HABERLEŞİRİZZZ AYIN 3.DE GÖRÜŞÜRÜZZZZ ÇOK ÖPTÜM:KK54::KK54::KK54::KK54:

bugün ben de rahim filmimi çekildim
acılı kanamalı bir filmdi ve basrolde bendim

aslında dayanılmıcak bişe degil sadece aleti sokarken acıdı ilaç döküldügünde falan bişe hissetmedim

sonucumu haftaya alacagım ama tüplerim acıkmıs
rahim yapısı için bakılcak bir de ..

insallah Allah ım birsey daha gelmez basıma.

bu arada kandil dilekleriniz için saolun kuzular
sizlerinde bgece her duası kabul olsun..isteyen her kadın anne olsun saglıkla inşşallahhhhhhhhhhhh

bugün ben de rahim filmimi çekildim
acılı kanamalı bir filmdi ve basrolde bendim

aslında dayanılmıcak bişe degil sadece aleti sokarken acıdı ilaç döküldügünde falan bişe hissetmedim

sonucumu haftaya alacagım ama tüplerim acıkmıs
rahim yapısı için bakılcak bir de ..

insallah Allah ım birsey daha gelmez basıma.

bu arada kandil dilekleriniz için saolun kuzular
sizlerinde bgece her duası kabul olsun..isteyen her kadın anne olsun saglıkla inşşallahhhhhhhhhhhh

canımm çok geçmiş olsun..çok kanaman var mı?benden feci derece kan gelmişti ilk 2 gün..çocuk bezi koymuştum o derece..

Amin inşallah Rabbim herkesin gönlünden geçeni versin inşallah..:26::26::26:

meryem canım gelmiş geçmiş olsun canımmm
kanaman çok mu benim kanamm cok olmamıstııı
eve gelince birascık oldu o kadarrr çok olursa beni ara
demişti hatta doktorummm

canımm çok geçmiş olsun..çok kanaman var mı?benden feci derece kan gelmişti ilk 2 gün..çocuk bezi koymuştum o derece..

Amin inşallah Rabbim herkesin gönlünden geçeni versin inşallah..:26::26::26:
teşekkür ederrm bebegim..yok kanamam okadar olmadı..
ilk kalktıgımda olmustu..1 saat falan az az geldi artık yok
senin baya kötü olmus:26:
meryem canım gelmiş geçmiş olsun canımmm
kanaman çok mu benim kanamm cok olmamıstııı
eve gelince birascık oldu o kadarrr çok olursa beni ara
demişti hatta doktorummm

benmde cok olmadı saol canım...
sen naptın rapor işini?

doktor neler dedi?

ben gitiim doktora rapor için doktor muayene edelim demes mii:26::26:
muayene ederken bende patlattım sorularıı:21::21:
dedim ben kanal filmi cektirmek istiyorumm cektirim mii
gerek yok böle seyler için sıkılmaya dediii doktorcumm
ondan sonra rahimdeki yara yı tedavi etsek deddiim
rahimde yara yok rahim yetmesligi var sende dedii:KK50::KK50::KK50:o ne isee
sonra eşinin asılama aiçin yıkammdan gelen sperm kagıdını gösterdim normal dedii
bana bi tane daha hapla yapalım yumurtalık gayet ii rahim de öle dedii
sonra igne ile deneriz dediii (her gittigim de dio valla bu yumişlerim nazar degirecek aman masallah:nazar::nazar:)
bu ay soldan yumurtalamısın dediii bi dee benden bu kadar:KK16::KK16::KK16:

anlattım tatlımmm
gece kuzumm sen nasıl bakımm:KK6:

Bende bu 2 gün pek iyi değilim dün arkadaşlara gittik ama çok kötüydüm,sanki içimde dünya gaz var batlıycak gibiydim..Neyse bugün o geçti derken yanma başladı ve sürekli tuvalete çıkma hissi..öyle işte ama şuan ALLAH'a şükür iyiyim:26:

Bende bu 2 gün pek iyi değilim dün arkadaşlara gittik ama çok kötüydüm,sanki içimde dünya gaz var batlıycak gibiydim..Neyse bugün o geçti derken yanma başladı ve sürekli tuvalete çıkma hissi..öyle işte ama şuan ALLAH'a şükür iyiyim:26:

hımm nedenn acabaa kısss gaz sancısı süt için mii o cok yaparr
üşüttün mü ki bilememdim vallaa kuzum

ben gitiim doktora rapor için doktor muayene edelim demes mii:26::26:
muayene ederken bende patlattım sorularıı:21::21:
dedim ben kanal filmi cektirmek istiyorumm cektirim mii
gerek yok böle seyler için sıkılmaya dediii doktorcumm
ondan sonra rahimdeki yara yı tedavi etsek deddiim
rahimde yara yok rahim yetmesligi var sende dedii:KK50::KK50::KK50:o ne isee
sonra eşinin asılama aiçin yıkammdan gelen sperm kagıdını gösterdim normal dedii
bana bi tane daha hapla yapalım yumurtalık gayet ii rahim de öle dedii
sonra igne ile deneriz dediii (her gittigim de dio valla bu yumişlerim nazar degirecek aman masallah:nazar::nazar:)
bu ay soldan yumurtalamısın dediii bi dee benden bu kadar:KK16::KK16::KK16:

ay ne güsel muayene de etmiş seni..
aa yara yok mu sende..

kız rahim yetmesligi nin ne oldugunu nasıl bilmessin kaç aydır ben diyordumya
ben neden erken dogum yaptım kus:KK50::KK50::KK50:

ii bari erken anlaşılmıs birde hamile kalsan erken dogum yapardın ay her serde bi hayır var demek
rahim bebegi 9ay tasımaya yetmıcek demek ve dikiş yapılcak sanada..
bana da yapılcak...

oh yumurtalık rahimde ii senden de güzel haberler gelcek demek:KK49:

X