Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

bişiy desende ben gidiorumm:124::124::124::124::124::124::124::124::124::124:
uykum geldi uykummmmmmmmmmmmmmmmm

evet neslii saolsunn ama gidiorum artıkkk basıma boynuma agrı girdii
bak saatim gecincee
herkese ii geceler kıslar

hahahha hadi iyi geceler berrin
ay senin uyku saatin gecince bir huyun degişior

bu arada herkesin mevlıd kandili mübarek olsun...
dularınız da bızı de unutmayın...dualrmızın kabul olması dilegıyle

Meri cnm perşembemi memlekete gidicen bu arada şeyda dün gecede yoktu bu gecede niye gelmiyo haberin varmı

kıslar siz ne zaman uyıcaksınız...bende gidiyorum yatmaya..hepınıze ii geceler.....
berrin e diyene bak..sen de gidiciydin demek

ii geceler canım...
bu arada herkesin mevlıd kandili mübarek olsun...
dularınız da bızı de unutmayın...dualrmızın kabul olması dilegıyle

saol canım sninde kandilin mübarek olsun
Allah dualarımızı kabul etsin insallah

Meri cnm perşembemi memlekete gidicen bu arada şeyda dün gecede yoktu bu gecede niye gelmiyo haberin varmı

evet canım anne babamı göreyim..biraz hava alayım basıyor bazen beni buralar

seydanın eşi vardiyeli calısıor şimdi aksamları evdeye gecti ozamanlar girmiyor
eşi gececiyken hep burda oluyor

songülün de annesi babası kalmaya gelmiş..
yarın toplasırız insallah

Kaç gün kalacaksın arada yer mekan değiştirmek iyidir annenler buraya geldilermi hiç inş. bi aksilik çıkmazsa toplaşırız

Kaç gün kalacaksın arada yer mekan değiştirmek iyidir annenler buraya geldilermi hiç inş. bi aksilik çıkmazsa toplaşırız

diger pazar gelicem bir 10gün oluyor sanırım.
annemler gelıor ama liseye gden kardesim ar okul zamanı degilde genelde yaz tatillerinde
bende kurban bayramnda gitmiştim işte uzak olunca böle oluyor

diger pazar gelicem bir 10gün oluyor sanırım.
annemler gelıor ama liseye gden kardesim ar okul zamanı degilde genelde yaz tatillerinde
bende kurban bayramnda gitmiştim işte uzak olunca böle oluyor

Evet uzak olunca bikaç ayda bir gidebiliyosun baya hasret giderirsiniz artık eşinin ailesi burdamı

hahahah he yolluk yapmaya kaçtım hemen gece

sultanım nasılsın sana kaç kez yazdım görmüyormusun beni
seni özledim ama ben

meryemcim canım benım inan görmedim görsem yazmazmıyım sana hiç işler cok yoğun bıtanem üst üste proje aldık ıyıde oluyor kafam dağılıyor sen nasılsın bıtanem bılıyosundur bende kan pıhtılaşması cıktı 2 bebeğimide o yüzden kaybetmişim gerçi takdır ılahı böyleymış yiyecek ekmeklerı yokmuş en son kürtajdan sonra cok zor adet oldum tam 62 gün sonra oda ilaçla oldum kahımde kalınlaşma ve kıst var dedi dr. ama korkma adet olunca atar dedi 15 de adety oldum ama 2 gün sürdü normalmiş ben de soğan suyuyla süt maydanoz buharı yaptım bugün buharın son günü inş. birdahakı adetden sonra korunmayı bırakacağım tabı tam ve düzenlı adet olursam bende durumlar böyle peki sen nasılsın durumlar nedır okul sınav dersane ne alemde ınan yazamasamda elımden geldığince sızı takıp ediyorum bıtanem bırde diğer topiktede arkadaşlar var benım bılıyosun ama sızın yerınız ayrı sız benım ılk göz ağrılarımsınız

Mevlid Kandiliniz Mübarek olsun Rabbim bu güzel gün ve gecenin hürmetine tüm dualarimizi kabul edip hayirli etsin Insaallah
Bugünü güzel degerlendirelim bayanlar

Allah herkesin evini yuvasini senlendirsin Insaallah Hayirli saglikli evlatlara kavusmak dilegile..........

Mrb kızlar bende aranıza katılmak istiyorum 1984 doğumluyum 2012 yılında evlendim ilk bebeğimizin olması için çalışıyoruz sat 8 ocak - bat 1 şubat benide eklerseniz çok sevinirim..Bu arada hayırlı kandiller Rabbim bu mübarek günler yüzü suyu hürmetine evlat hasretiyle yanan herkese hepimize hayırlı evlatlar nasipetsin inşallah amin amin amin.....bu topik 2013 de uğurlu gelir hepimize inşallah

Son düzenleme:
selam hanimlarrr nasilsiniz bakkimmm ozledim sizi ama gelemiorum cok yogunummm:))) dukkana gidiorum bende kocise yardim ediorum napimmm gecede uykum gelio evde oturup yemek yapmaktansa dukkanda duruormm cozumumu bulkdummm..sizleri unutmadimmm gelicem yine muckkk

selam kızlar hepinizin kandili mübarek olsunn sizleri çokkk çok öptüm hepicinizi seviyorumm

SEDEFFFF senin bat degişmedi mi?

seyda seni kırmızı yapmıs listede beklıyor yani

hıımmm dogru anladım şimdik.
seyda artık sabırsız beklıor biraz bişe demeyini silior

bölesi daha iyi

seyda da (mucizem) burda olaydıda seni böle göreydi...
gecen konusmuyon diyen hep sana soran oydu

meryemm cnm benm yaa snei çok seviyorum balım böceğim benimm ...şeyda krımızı ypmış listede beklooo..şeyda sabırszı hee bişe demyeni silo.....hahaha
kız bundan sonra böle bakcam aktif olan üyeyi alıcam listeye kuzum sedef eskiden beri bizşa gidicek kişi değil o yüden silmm onu.diğerlerinşi bul msj yolla olamdı msjlarını oku çok zor olo..bakıyorum liste baya kalabalık ama biz hale eski topikteki kızlar topşanıyozz :))))çok hoşcoz..yeniüye pek yok..
ay bak zeynep maşşlhh ne güzell aktiff AKTİFF
kız seni listeye eklimmi gelirsen tedavi sürecnle bizim yanımda hep olursan biz çok mutlu oluruz cnmm..
bundan sonra böleee aktif olmayan yeni üyleri silicem..
biri bana msj atmış isim vermicem şimdi
beni listeye ekle diyor ama baktım bir tana bile msj yazmamış topiğe..ilginçç dedim :))

seyda beni de ekle benide ekle listeye:124::124::124::124::124::124::124::124:
:119::119::119::119::119:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…