Doğuma Hazırlık Bebek arabası tavsıye edebılırmısınız

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
görünüş olarak benim de çok hoşuma gitti.. ağırlık olarak da internet sitesinde gövdesi 7 kg diyor ki bana hafif geldi.. ama burdaki arkadaşlar hem ağır hem de tekerlekleri büyük die kullanışsız diyorlar.. sen alıp kullandığına göre ürünle ilgili ayrıntılı bilgi paylaşabilir msn?[/QUOTE
BU ARABA GAYET KULLLANIŞLI TEK PARMAĞINIZLA BİLE ARABAYI 360 DERECE DÖNDÜREBİLİRSİNİZ BENCE WOLLEX DÜŞÜNEBİLİRSİNİZ AYNISI ABLAMDADA VAR ORADAN BİLİYORUM HARİKA BİR ARABA

Casual cadillac kesinlikle tavsiye ederim travel sistem. Komple yatak oluyo ve heryere rahatlıkla gittik bebeğimizle uykusu gelince koskoca yatak gibi yatırdık. İlk 6-7 ay ztn oto koltuğu modunda geziyosunuz hem yer de kaplamıyo. Şimdi 2. Bebeğimde de kullanıcam kısmetse yepyeni duruyo

Hanımlar Casual cadillac hafiflik anlamında aklımı çeliyor. ama Kraft twist eco da 360 derece dönme özelliği anlamında aklımı çeliyor. sizce 360 dönme özelliği çok önemli midir?

bu arada Chipolino diye bir marka var. Modellerini internette gördüm ve tek kelimeyle ba-yıl-dım! Casual cadillac ile aynı özelliklere sahip gibi görünüyor ama renkleri daha güzel... Miniço'da uyguna gördüm ve anne bakım çanta hediyesi de var. Bu markayı yakından gören var mı?

ben römer britax b-motion travel set aldım ama daha bebeğimiz doğmadığı için kullanmadık. ancak süspansiyon özelliği ve çıkarılabilir kılıf çok iyi gayet kullanışlı. memnun kalacağıma inanıyorum.

Merhaba arkadaşlar Allah nasip ederse yılbaşından sonra bizde bebeğimizi kucağımıza alacağız. Epeydir bebek arabası arayışı içindeyim. Bir kaç tane aklımda var ama kararsızım. Önceliğim travel sistem olması, ağırlığı ve kapandığındaki yer kaplama oranı.
İlk sıraya göre;
* Bebe confort streety plus travel sistem
* Doll cosmo lux travel sistem
* Casucal cadillac air

Sizin başka öneriletimiz var mı acaba yada hangisi daha kullanışlı? Kulllananlar var mı?

Not: Birşey daha sormak istiyorum. Bebek arabalarında tekerleklerinin büyüklüğü küçüklüğü çok önem arz eder mi?

Selamlar , aylardır araştırmamız sonucunda karar verdiğimiz Tokyo Bebek Air Ultimate oldu. Konforuna göre katlanışı ve kapladığı alan az ve komple hafif sağlam aliminyum.Tekerlekler şişme ve büyük. Yani konfor süper. Ayrıca çok havalı. Fiyatına orantılı kalitesi çok iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım ben Britax Römer - Affinity modelini beğendim. Muhtemelen bunu alacağım kısmetse.
Dün İBS fuarında gördüm. Çok kolay kapanıyor ve çok şık.
Malzemeleri çok kaliteli.
Sevgiler.
Ceren

Bir önerim daha var :
Mağazada görüp, deneyip, kapatıp açmadan karar verme.
Sevgiler.

Merhabalar,
Ürünü izmir'de direkt ithalatçı firmada gidip inceledik. Hakikatten spor otomobil gibiymiş.Canlısı daha güzel resimlerden.Katlanmasıda çok kolaydı.Bayan olarak çok kolay kullandım ve katladım.Yanlız 30cmlik arka tekerlekleri birazcık büyük gibi ama inanılmaz konforlu, süspansiyonlar gerçek ve titreşimi sıfırlıyor.Bebeğim rahat etsin o herşeyin en kalitelisini ve güzelini hakediyor. aşağıda firmanın bir videosunu atıyorum, orada katlanmayı göstemişler kurulum ile birlikte. Şiddetle 1390TL hepsiburada.com da komple set kampanyada kaçırmayın derim. firmadan'da aynı fiyata izmir'den hallettik.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi de arabayı paramparça ettikten sonra katlanır tabii :)
Mühim olan tekerlekleri ve hatta oturma ünütesi/puset üstündeyken katlanıyor mu?
Onun videosu yok.
Yani burada yok. Ama Britax öyle değil.
Üstünde malzemelerle katlanabiliyor. Hem de tek elle :)

Arkadaşlar ben we i b gloria aldım çok uzun araştırmalar sonucu. Ana kucağı ayrı takılabiliyor, çift yönlü, alman markası ve hafif :) 7kg
Ben haşim işcan altgeçidine gidip aldım 800tl ye
Benzerleri bin liradan başlıyor çok beğenerek aldım tavsiye de ediyorum :p

Kızlar sonunda n11 üzerinden bebegold mağazasından aldık bebek arabamızı.
1 günde elimize ulaştı.
Sapasağlam ve harika bir araba
Britax-Römer B-Motion 4 modelinin Neon Chilli rengini aldık
Arabaya resmen aşık olduk :) indirimlerle falan da baya hesaplı bir fiyata geldi
Fotoğraflarda çok koyu bordo çıkmış ama aslında rengi çok canlı
Tek elle ve çok kolay katlanabiliyor
Malzeme kalitesi iyi
Hafif bir araba
Lastikleri şişme/havalı dolgu değil
Hepinize tavsiye ederim

b1503_02.gif

kesinlikle stokke xplory tavsiye ederim :))

Merhabalar
Aranizda stokke xplory kullanan varmi? Bizde onu aldik ama henuz kullanmadik daha

Merhabalar
Aranizda stokke xplory kullanan varmi? Bizde onu aldik ama henuz kullanmadik daha

Kullanmadiysaniz nasil siddetle tavsiye ediyorsunuz? Mesela hangi ozelliklerini begenerek aldiniz ?
Bende arastirma icerisindeyim.

Kullanmadiysaniz nasil siddetle tavsiye ediyorsunuz? Mesela hangi ozelliklerini begenerek aldiniz ?
Bende arastirma icerisindeyim.

Cevremde bi cogu bunu kullandigi icin tavsiye ettim. Zaten tavsiye edilcek bisey olmasa almazdim degilmi? :) en buyuk ozellikleri kolayca katlaniyor, tek elle bile rahatlikla kullaniliyor cok hafif, ayrica Bebegin yuksekte yatiyo. Gorunusu harika :)

Stokke xplory aldım, kesinlikle tavsiye etmem.
Onu alırken chicco keyfit hediye ettiler, onu kullanıyorum ve çok çok memnunum. Tr'deki karşılığı

chicco lite wayplus.

Kesinlikle iki puset önerim var. Ya chicco ya da maclaren baston puset.

Pratik hafif çocuklu iken yardımcı olan kolaylaştıran zorlaştırmayan ğrünler bunlar.

Merhabalar
Ben bğyük bir hevesle aldım ama malesef çok zor bir araba. Sadece annenin hevesi için alınan bir araba, kullanmaıs öok zor:KK43:( hele de bebekle:KK43:(

X