bebeıslerımız kanala ne zaman yerleşek?

H

hafsaa

Ziyaretçi
kızlar bebeışlerımız kanala ne zaman yerleşek ben normal dogum istiyorum ama dr bısey demedı
mayısın 10 da gıdecegım bakalım kafasını gogsumun altında hıssedıyorum....
bu haftalarda bebegı kanala yerlesen var mı?

cnm benimde 3 hafta önce seninki gibi duruyordu ama şimdi yan yatıyormuş kafası sağ tarafım da midemdeki baskıdan az da olsa kurtuldum ama bu sefer de göğüs kafesim fena durumda bende hayırlısı olsun ama normal doğumu çoook istiyorum dr. 37 haftaya kadar beklicez dedi umarım yerleşir o zamana kadara.s

Evet Kizlar Yaa Benim Oğlumda şimdiye Kadar Hep Kanaldaydi Geçen Hafta Gittiğimde Ters Dönmüş Yaramaz Daha Fazla Yaramazlik Yapmak Için Herhalde.şaka Bi Yana Inşallah Döner 36.37.haftalar Da Dönmesi Gerekiyomuş.bakalim Hayirlisi Neyse O Olur Atik

kızlar bebeışlerımız kanala ne zaman yerleşek ben normal dogum istiyorum ama dr bısey demedı
mayısın 10 da gıdecegım bakalım kafasını gogsumun altında hıssedıyorum....
bu haftalarda bebegı kanala yerlesen var mı?

Bende senin gibi diyordum canım kafası acayip baskı yapıyor nefes alamıyorum diye bi gittik meğer poposu imiş..10 mayısta gittiğinde bir bakmışsın kanala girmiş bilesüprizzzzz

canım şimdi doğum kanalına girse bile daha çok değişir sanırım pozisyonu.bunu şimdiden düşünme.be her gittiğimde ters duruyordu.son gittiğimde daha doktor ultrasonda bakarken dönüverdi.hiç belli olmuyor yani.son zamanlarda anlıcaz artık.çünkü 37. haftadan sonra içerde yeri artık çok az olduğunda yer değiştirmezmiş.tabii Allahın işi belli olmaz.benim ablamın herşeyi normal gidiyordu.doğum için aldılar içeriye,yaramaz prenses kakasını yapmış içerde ve zehirlermiş bebeği.o yüzden apar topar sezeryana aldılar.Allah herkesin hakkında hayırlısı ne ise onu versin...

benim bebişin ayakları aşağıdaydı en son:KK43:( çok canımı acıtıyordu.doktor döner dedi ama hale bekliyorum hala ağrılarım var :KK43:(

Canım benimki yan yatıyo. zaten şu an doğum pozisyonuna girmiş olsa bile son ana kadar değişebiliyo. önemli olan 37. haftadan sonraki pozisyonu..

hafsacım şu an olmaz zaten 34. haftamızdan sonra iyice aşağı doğru iner bebişlerimiz.. şu an baş aşağı olsalar bile bu kanala girmiş olduklarını açıklamaz canım bebişin rahat ettiği pozisyon buymuş diyebiliriz sadce

bende cuma gidiccem doktora sorucam nasıl duruyo diye merak ediyorum çok

benim kızım dönmüştü son gittigimizde doktorumuz evet istedigimiz gibi dogum kanalına girmiş dedi tabi 2 haftadır tekrar dönmediyse dogum kanalında benim kızım a.s.

kızlar yaa konu doğumdan açılmışken doktorunuz doğumla ilgili bişeyler diyomu.. şu zaman olur felan gibi...
benim doktor daha doğumla ilgili hiç bişey demediii..

bana 4.veya 5 temmuz gelir dedi :dance:

bana 07 temmuz ama bu tarihten 10 gün önce 10 gün sonra olabilir diyo doktr

benim canim kizim da normal vaziyetinde yani kanalinda benim cadis da :)

benim de 8 temmuz ama dr.bebek 15-17 temmuzda gelir deditatlicadiarzutatlicadiarzutatlicadiarzu

kızlarr bende gittiğim zaman sorumm dimi ne zaman diye hem sezeryan düşünüyorum acaba şimdiden bi gün verirmi bende ona göre kendimi hazırlarım dimii

teşekkurler kızlar benım bebegın bacaklarıda asagıda hep sağ tarafımı tekmelıyo dr 10 gun once dedı bakalım hayırlısı olsun

kızlarr bende gittiğim zaman sorumm dimi ne zaman diye hem sezeryan düşünüyorum acaba şimdiden bi gün verirmi bende ona göre kendimi hazırlarım dimii

büyük bir ihtimalle 38 haftalıkken sana sezeryan günü vericektir canım a.s.

bende haftaya gitcem doktora bakalım bizim bebiş neredeşmiş çok merak ediyorum büyük ihtimal bizim bebek yan yatıyo sanırım ............

benim de donmus oglus ama normal olmayacagı icin farketmiyor
bu arada bebisim hareket ederken benim karnım bi tuhaf oluyor,bazen de acıyo gibi normal mi??

X