bebeğinzin ilk hareketinde ne hissettnzz

anlatşlarnzdan baya etklendim kesnlkle yaşanması gerken bi dygu sanrm allh istyen herkese nasip etsn

ben 14. haftamdan beri hissediyorum, ben de kelebek uçuşması ya da karınca yürümesi şeklinde olmadı, önce rahim seyirmesi eklinde başladı, şimdi de pıt pıt atıyor, daha tekmeler başlamadı, inşallah o günleri de görürüm, henüz hareketleri dışarıdan belli değil, babası daha hisedemedi ama ben hergün yaşıyorum o mutluluğu çok şükür

ben 14. haftamdan beri hissediyorum, ben de kelebek uçuşması ya da karınca yürümesi şeklinde olmadı, önce rahim seyirmesi eklinde başladı, şimdi de pıt pıt atıyor, daha tekmeler başlamadı, inşallah o günleri de görürüm, henüz hareketleri dışarıdan belli değil, babası daha hisedemedi ama ben hergün yaşıyorum o mutluluğu çok şükür

arkadaşım bem 11+5 günlüğüm.ve eşim karnıma kulağını koyup dinliyor ve braz bişeyler gacur gucur duyduğunu söyledi.eşin bi de öyle denesin.bir de size garip gelecek ama ben alt karnıda bir sancılanma hissdiyorum bir kımıldanma dalgalanma gibi bişey.ben bunun bebek hareketi olduğunu düşünüyorum.:CüvCüv:belki kolu ayağı değildir ama onun kesedeki hareketlerinden kaynaklanan kese dalgalanmasıdır.diye düşünüyorum.hihoyyythihoyyyt Allah tamamına ersirsin.bu arada kızımız olursa adını aybüke düşünüyoruz.adının anlamı vs bilgin var mı yazar mısın?iyi hamişlikler...a.s.

X