bebeginizin hareketlerini nezaman hissetmeye basladiniz?

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
  • Başlangıç Tarihi
&

♥ Cleo ♥

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
slm arkadaslar. bir sorum olacak size)) ben 16+1 haftalik hamileyim. bebegimi artik hissetmek istiyorum=) acaba nezaman hareketlerini hissedecem? siz kac haftalikken hissetmeye basladiniz? ve duygulariniz nasildi? sagolun. Allah saglikli bisekilde bebeklerinizi kucaginiza almayi nasip etsin.Amin

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
2 hafta sonra başlarsın hissetmeye..ben 18 haftalık hissetmiştim..yani her an hazır ol karnının alt tarafında kelebek uçar gibi oynamalar olıcak..çok güzel bir duygu allah herkese banada bir kerede daha yaşatır inş...

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
Amin insaallah. cok tesekkur ederim. onu hissetmek icin sabirsizlaniyorum

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
canım 19 haftalıkken hissetmeye başladım sende yakın bi zamanda hissetmeye başlarsın. amaçok hafif oluyo ilk zamanlar gittikçe daha çok belirginleşiyo...

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
15 haftalıkken hissettim benimki erken oldu dr.um bile innanmadı şimdi 22 haftalığım bebeğim hiç durmuyor maşallah çok hareketli geceleri artık uykumdan uyanıyorum.ama olsun ben memnunum en kısa zamanda hissedersin umarım canım.bi de erkek çocuk çabuk seyirir diye duydum belkide ondan ben erken hissettim.

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
ben 19. haftamda hissetmeye başlamıştım.önce gaz sandım.o kadar hafif bir dokunuştu ki....gündüzleri hiçbirşey olmuyordu akşamları pıt pıt bir iki bişey oluyordu ayırt edemiyordum gaz mı bebek mi?bir hafta geçtikten sonra anladım ki kızım tepikliyor beni.o zamanlar bayağı bi kibardı kızım.şimdi 32. haftadayım ve küt pat gidiyor karnımdalülülülülülü...kemikleri gelişip büyüdükçe hareketleri de sertleşiyor.bazen acıtmıyor da değil hani...ama onun için herşeye katlanırım...Allah isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın....:dance:

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
ben de 15. haftama giriyorum ve sabırsızlanıyorum hisssetmek için internette ilk gebelikte 18. haftada başladığını 2.lerde ise 16da hissedildiği yazıyo karın kaslarının serliğiyle alakalıymış3 4 hafta daha bekliycez hayırlısıyla:)))

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
bende 17 haftalikken hissetmistim yavrumu bi gebelik yasayanlar önce hissedebiliyormus.

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
Ben arada hissediyorum ama nadir oluyor bu, genelde aniden yatakda döndüğüm zamanlarda falan oluyor.

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
Canım az kaldı hissetmene.bende o haftalarda hep merak ediyordum.19.haftadan itibaren hissetmeye başladım.ilk gebelik olduğu için biraz geç hissediyosun:KK66:

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
kızlar bebekleirnizin hareketlerini duruma göre erken ya da geç hissedebilirisn nasıl mı? eger zayıfsanız hissetmeniz çabuk olacaktır ve 300 gr oldugunda genelde hissedersiniz sanki böyle içinizde kuş varmış ve kanat çırpıyormuş gibi kasıklarınızın biraz üstünde ve genelde yemeklerden sonra ilk gebeliğini yaşayanlar 20 ci haftaya kadar hissederler üstelik bebekleirn harektleri bebekden bebege değişir sakın o hissetmiş ben hissedemdim stresinde girmeyin ben 17 ci haftamd ahissetmiştim ve o zamanlar bebegim 289 gr dı allahım hepinizi saglıkla kavuştursun tabi önce sziden buyukler var bizler mesela sırayla hepimizi kavuştursun inşaalalh amin

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
20 den önce hissedilenler genelde sizin barsak hareketlerinizdir ben de hissettiğimi sanmıştım değilmiş 20. hafta hissettim sanki karnının içinde birisi minik bi balonu pıt diye patlatıyormuş gibi oluyor . evet tam tarifi bu ve çok güzel bi duygu

X