Doğuma Hazırlık Bebeğinizin Cinsiyetini Erkenden Söyleyeyim - Cinsiyet Tahmini

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben de öyle hissediyorum çünkü hamileliğim oğlumdaki gibi geçiyor öğrenince paylaşacağım çok teşekkür ederim
nasıl geçiyor kuzum ben de erkek hissediyorum ama ilk çocuk emin olamıyorum? Neleri yiyip içebiliyorsun nelerden tiksindin? ağrın var mı? yani belirtilerin neler

nasıl geçiyor kuzum ben de erkek hissediyorum ama ilk çocuk emin olamıyorum? Neleri yiyip içebiliyorsun nelerden tiksindin? ağrın var mı? yani belirtilerin neler
Bulantım o kadar çok ki ama kızımdaki gibi sürekli çıkarmıyorum içten bulanıyor hep o yüzden de hasta gibi hissediyorum kendim yapmadığım kokusu bana gelmeyen her şeyi yiyebiliyorum aslında ama koku hassasiyetim hat safhada maalesef tuzlu şeyler biraz iyi geliyor benim kısmetse üçüncü çocuk olacak ilk çocuk heyecanı çok başka Allah gönlüne göre versin canım İnşallah sağlıkla alırsın kucağına bebişini

tatlıyla aran nasıl

tatlıyla aran nasıl
Yiyebiliyorum ben sıkıntı olmuyor bu ye ekşyi çıkar ayşeyi ye tatlıyı çıkar hakkıyı ben de tuttu hep kızımda çok ekşi oğlumda da çok tatlı yedim tabi tersi olduğu zamanlarda oldu ama ağırlıklı böyleydi hayırlısı ne ise o olsun bakalım

bir kız bir oğlun var yani ne şanslısın üçüncüyü de iyi cesaret etmişsin helal olsın ben şuan ben tatlı görünce direk çıkarıyorum, tuzlu acı peynir yoğurt bunlarla günümü geçiriyorum.

Valla çok kararsızdım üçüncüye ben de eşim de çocukları çok seviyoruz baktım yaş da ilerliyor sonradan keşke dememek için bi cesarettir giriştim işe çok şükür Rabbim tekrardan nasip etti Rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun inşallah çocuklarla bu ilk zamanlar bulantılardan zor oluyor ama sonrası güzel olacak inşallah senin gönlünden ne geçiyor kız mı erkek mi istiyorsun canım tabi önce sağlıklı olsunlar da

kuzu ilk çocuğum olacağı için farketmez ama ben kız eşim erkek istiyor öncelikle sağlıklı hayırlı bir evlat tabi

Canım ilk ultrason fotoğrafımı da atsam yorumlar mısın 6 haftalıkken.

Eklentiler

• 35B23E7C-5C47-4651-BC2D-407F0709CC4F.jpeg
    115,6 KB · Görüntüleme: 92
Merhaba,

Vajinal 6+2 görüntümüz, nedir tahminler acaba? Çok teşekkürler şimdiden

Eklentiler

• 03235B63-9AE7-4C0F-A9AA-576F25494093.jpeg
    133,4 KB · Görüntüleme: 62
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…