Doğuma Hazırlık Bebeğinizin Cinsiyetini Erkenden Söyleyeyim - Cinsiyet Tahmini

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Canım 12+4degil misin sen hamilelik takviminde yazdığına göre. Eğer kızsa zaten biraz daha geçince netleşir 14. Hafta da falan. Bakalım bende yarın gidicem 12+3 oluyor tahminde bulunurum demişti ama

Canım 12+4degil misin sen hamilelik takviminde yazdığına göre. Eğer kızsa zaten biraz daha geçince netleşir 14. Hafta da falan. Bakalım bende yarın gidicem 12+3 oluyor tahminde bulunurum demişti ama
Benim 1 hafta geç döllenmem olmuş canım. O yüzden 1 hafta geriden geliyoruz

Nurcuuuuum ... İnshaAllah bir kaç hafta sonra bende gelir sana yazarım... Falcilarin baktığı gibi ..

Abe Nur animm bi bak bakayım urda ne gürürsünnnn ... diyeeeee

Benm 6+2 haftalik. Karından ultrasondan bakıldı. Bende merak ettim. Tahminin nedir

Eklentiler

• Screenshot_2022-03-21-21-14-55-200_com.whatsapp.jpg
    65,4 KB · Görüntüleme: 225
Karından ultrason 11+4

Eklentiler

• 447DEBA4-BA43-47BC-B8F5-DD00BA7D5477.jpeg
    462,8 KB · Görüntüleme: 200
Doktor Kız dedi ama 10 gün sonra kesinleşecek testle:)
ilk tahminde sana kız demiştik dimi ayy valla bence sen biraz bekle çünkü çok net değil 10 gün sonra mutlaka kesinleştir haber ver inşallah gönlünden geçen olur diyelim

Nurcuuuuum ... İnshaAllah bir kaç hafta sonra bende gelir sana yazarım... Falcilarin baktığı gibi ..

Abe Nur animm bi bak bakayım urda ne gürürsünnnn ... diyeeeee
Falcı bacı Nur ay kız valla çevremdekilere hep baktım çoğu çıktı tabi yanılmalarda olmuştu ben de dedim böyle bir başlık açayım en azından merakımız gider Allah herkese hayırlı sağlıklı bir bebek versin cinsiyet çok sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…