Bebeğinizin cinsiyetini belli olmadan hissedenler buraya

Benim Bebeğim Erkekmiş Gibi Hissediyorum Zaten Herkezde Erkek Diyo..sağlikli Olsunda En önemlisi O Gerçii

ben erkek hissediyorum ama gönlüm kızdan yana

bakalım kimlerin hisleri doğru çıkacak

ahhh ahhh bir oğlum var ama ben ve babamız bu sefer kız istiyoruz oğlum ise kesinlikle erkek:))
rabbim ne verirse hayırlısını versin...
eli ayağı düzgün olsundaa herşeyden önce....
rabbim herkesin gönlüne göre versin...

benim ve eşimin düşündüğü tek şey sağlıklı eli ayağı düzgün hayırlı evlat olması öncelikle.benim içime kısmış ve çevremdekilerin çoğuda kızmış gibi hissediyoruz.ama nedense hep erkek isimlerinde yoğunlaşıyoruz :) allah hepimize hayırlı olanı nasip etsin inşallah...

canim ayni bizim gibisiniz , benimde bir oglum var ve erkek kardesi olmasini cok istiyor , ben ve esimde aksine kizi cok istiyoruz :)
oglumda o kadar emindimki oglum olacagindan ismini felan ayarlamistik doguma gidiyorum esim diyo ya kizsa ne olucak ismi o dakikaya kadar hic dusunmedik bile yani:) herseyini mavi almistim ultrasyonda bile bakmamistim ... bu seferde erkek hissediyorum ama o kadar yogun hissetmiyorum :smiley-cool:

ben hep erkek hissediyordum ama belki erkek istedigim icin bilemiyorum dun aksam erkek oldugunu kesinlikle ogrendik cok mutluyum , 21 haftalik hamileyim bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…