Bebeğinizi yıkarken....

gamzecim bencesudan çıkmak istememiş ertuğda banyo yaparken gülücükler saçıyo havluya sardım an kıyamet koparıyo çıkardım diye bende yaza söz oğlum diye geçiştiriyorm

harika bişiy di mi gamze? başkasıyla yıkamak hiç istemiyorum ben artık o bir iletişim şekli çünkü.
ayrıca kurulanırken benimki de yıkıyor ortalığı bazen suyu seviyorlar kumrucuklarım

Evet Zeynep gerçekten çok güzeldi. Sadece kurularken ve yağlarken çok ağladı. Filesine koydum bana bakarak sırıtıyordu minik kuşum, çok tatlıydı maşallah. İlk gün acemiliği vardı üzerimde ama artık daha iyi yıkarım. Babamız çok sık seyahate gidiyor çocuk günlerce yıkanamıyordu. Şimdi günaşırı yıkarım artık.

küvetine hiç su koyulmuyor mu?ben de denedim birkaç kez tek yıkamayı çok zorlandım.fileyi takıp yıkayacagım o zaman ama durulamasını iyi yapamıyom.köpüklü suya değiyo durularken.

Canım ben filesinin üzerine de havlu koydum ıslatıp bebeğimi yatırdım. Önünü yıkadıktan sonra arkasını çevirdim, kendine dayayarak destek alabilirsin (bu arada sende ıslanıyorsun ama önemli değil) arkasınıda sabunladıktan sonra hiç küvetine geri koymadan durulayıp çıkar o zaman köpüklü kalmıyor.

Biz kızımızı kırkına kadar anneannesiyle (tecrübeyle sabit olduğundan) ondan sonra şimdi hep eşimle beraber yıkıyoruz.Başta korktuk ama şuan gayet keyifli geçiyor banyo zamanlarımız.Ben yıkıyorum eşim su döküyor.Aslında mecbur kalsam tek yıkarım ama eşim tek yıkamamdan korkuyor ve bence bu anın tadını oda çıkarmak istiyor...

Gamzee benim de kızımın adı zeyno aynı da senin dediğin gibi yapıyo banyo yu :)ben de mecbur tek başıma yaptırıyorum da banyosunu ....

Gamzee benim de kızımın adı zeyno aynı da senin dediğin gibi yapıyo banyo yu :)ben de mecbur tek başıma yaptırıyorum da banyosunu ....

Özlemcim benim kızımın adı Lina. Zezese nin adı Zeynep olduğu için ona hitaben Zeynep dedimkaydirigubbakcemile3 Maşallah bebişlerimize banyoyu seviyolar çok şükür:dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…