bebeğinizi salıncak almayı düşünüyor musunuz?

muslukum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2008
308
0
arkadaşalar bebeğinizi salıncak aldınız mı? ben almak isityorum ama henüz hiç araştırmadım, alan var mı? ebbekler salıncakları çok seviyor :) bizimkini kollarıma alıp sallıyorum aşağı yukarı bayılıyor:) oturmaya başlayınca bi salıncak lazım olcak galibakaydirigubbakcemile3

canım ben dondolino aldım çok rahatladım , bütün gün onda sallanıp duruyo şimdi ay sonunda gelecek elektrik faturasını bekliyorum sabırsızlıkla hihoyyyt

Ben kızıma almıştım, tam bir cansimidi olmuştu.
Gece bile onda uyurdu. Pusetler gibi arkası yatıyor onların.
Oldukça küçüktü kızım aldığımda.
Oğlum fazla ağlamadığından aklıma gelmedi hiç.
Son günlerde oldukça huzursuzlaştı ama, hatırlattığın için sana teşekkür ederim.
kızıma saraçhaneden almıştım, herhalde oraya bir ziyaret yaparım tekrardan.

bende alıcam araştırdım mağazalarda 100 -150 tl arası tam yatabiliyor..emniyet kemerli filan ama biraz pahalı geldi..bende ucuz bişey bakıcam yazın bahçeye filan koyucaz yazlıkta çünkü..

Benim kızım sallanmadan uyuyamıyor.Sallanan bir beşiği var.Salıncakta alcağım.30 kg. kadar taşıyabilen salıncaklar var onlardanda almayı düşünüyorum

Ben böyle bişey alcam.
Tabii rengi falan daha hoş bişey bulabilirsem iyi olur.
Ama böyle manuel bişey alcam, büyüdüler sonuçta, elektrikliler uzun zaman kullanılmıyor.

Kızımda çok rahat etmiştim.
Salıncağa ip bağlamıştım, ipin ucunuda oyuncak halhal gibi halka yapmıştım.
Oturuyordum, elişimi yaparken ipin ucunu ayak bileğime takıyordum,
Ayayak ayak üstüne atıp, bir taraftan sallıyor, bir taraftan elişimi yapıyordum. :)

Son düzenleme:
canım benim oğlum çok yaramaz belki onda durur diye aldık ama malesef ondada uyumuyo durmuyo sadece çarşafta sallanarak uyuyo ne yazıkkisenağlamainşallah durur seninkisi

kızlar bende manuel bişey düşünüyorum, elektrikli düşünmüyorum. havalarda güzlleşiyor, balkona koyarım kızımı sallarım, bi oturmaya başlasınlarda. ama henüz araştırmadım. alanlar yardım edinnnn :)a.s.

Ben aldım salıncak.
Geçen çarçamba günü saraçhaneye gidip aldı.
Daha önce resmini koyduğum gibi bişey aldım ama hiç iyi olmadı.
Çok büyüktü ve arkasını yatırınca bebişim kafa üstü gidecek gibi oluyordu, yamuk duruyordu yani.
Neyse dün gidip değiştirdim. Bu çok daha derli toplu, oldukça kullanışlı, ama oğlum pek sevmedi sanırım.
Şuan ayağımda sallıyorum.-tatlicadiarzu-
Ama 6. ayından sonra falan alışır, inmek istemez ondan sonra.

Bunu aldım ben...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…