Bebeğiniz kız mı erkek mi hemen anlayın!

sclivex27

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2008
40
0
47
Arkadaşlar, doğum tarihlerinizi size hemen takvim hazırlayalım. ilişki zamanı da lazım ama

Son düzenleme:
bende okumuştum onu..muhakkak doğruluk payı vardır...eşime söylersem sanırım beni psikoloğa götürür :):) mesela karbonat testi denedim köpürdü ve hamileydim ilk oradan öğrendim :)
bişey sorucam siz pamuğa koydunuz farketmez dimi?
bir de aktardan bulabilirmiyim acaba?

Astroloji siteleri de bu konuda baya gelişmiş. ılişki zamanına göre cinsiyet belirleme de çıktı şimdi :KK70:

Son düzenleme:
kızlar hangi yüzyıldayız lütfen yapmayın..... Ayrıca unutmayın ki buğday ve arpa nimettir sizce üzerine idrar yapmak ne kadar doğru??????????

Bacım benim pek bilgim yok. ama bazı sitelerde bu tür takvimler var.

Son düzenleme:
canım gübrenin bu konuyla ne alakası var anlamadım doğrusu..
araştırmacı olman çok güzel, insanoğlu sabırsız işte hemencecik herşeyi öğrenmenin derdindeyiz çok iyi anlıyorum. fakat bahsettiğin gibi bir buğdayın veya arpanın üzerine idrar yapmakla, doğum kontrol haplarının ilk çıktığındaki karşılama bence aynı cahiliyet örneği.. sen bir sakınca görmeyebilirsin saygı duyarım. ben bildiğimi payaşarak uyarmak istedim.. isteyen dikkate alır istemeyen almaz

nimettir evet ama bilimsel bir deney için üzerine hormon içeren bir sıvı dökmek ve sonucu gözlemlemek nimete saygısızlık değildir kanımca
(idrarı hormon ayrımı için kullanıyoruz herhangi başka kimyasal bir sıvı olsaydı yine nimettir olmaz dermiydik)
asıl soru şu ,bu testten anlaşıldığına göre erkek bebeği olan gebelerle kız bebek bekleyenlerin idrarlarında farklı hormon değerleri çıkıyor,o halde neden bu buğdayla yapılsın gebelik testleride aynı mantıkla çalışıyor idrar da beta hcg saptaması yapıyor ,gerçekten bilimsel olsa kızmı erkek mi idrar testleri çıkardı hatta doktorlar son aya kadar ultrasonda kız mıdır erkekmidir diye anlamak için ter dökmez bir idrar testiyle kesin sonuca ulaşırlardı herkesde rahatlardı.bu kadar bilimsel kesin bir sonuç veriyor olamaz diye düşünüyorum.evet deniycem doktorlar hep kız dedi ama ben emin olamıyorum bu testi çağdışı da görünse denemek istiyorum.
sadece anlamakda zorlanıyorum hangi çağda yaşıyoruz pek çok konuda teknoloji ilerledi ama biz insanoğlu hala cinsiyetini saptamak için kesin bir yöntem geliştiremedik ultrason dışında.ultrason kesin mi diyorsunuz ,son güne kadar kız bebek olduğu söylenen ama erkek doğuranlar doğan erkek bebeklerine pembeler giydirmek zorunda kalanlar bilimin neresinde hata yaptılar o zaman.

ARKADASLAR arpa ve bugday birbirine cokmu benziyo ya ben bugdayi buldum arpa nasil bisey ben avustraliadayim burada kimsede bilmiyo :KK43:

X