Bebeğinin kalbi durup sonradan tekrar hamile kaldığında bebeğini kucağına alan var mı?

Aneksenamunnn

Seni bekliyoruz kızım💗💗💗
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2018
4.348
3.219
2 hafta önce bebeğimi kaybettim.8 artı 5 tik.Ama kalbi durmuş benim minik kuzumun.Ben bunu ilk düşüğüm ama kafama çok taktım.Doktorum gerek yok dese de test yaptırdım.Test sonucumun bir bölümü bu şekilde çıktı.Eşimle yaptırdığımız genetik test ise çıkmadı.2.hamileliğinde sorun yaşamayan var mı?Ve saçma da olsa soracağım bir soru var.Her gün birlikte olmakla,iki günde bir birlikte olmakla bir alakası var mıdır?Her gün birlikte olunca sperm kalitesi düşüyor diyorlar.Kromozom anamolisinin bununla ilgisi olur mu?
Lupus antikoagülan (doğrulama testi ile)NegatifNegatif-25.10.2019Bu Işlem Bana Ait Değil!
Anti kardiyolipin lgG3.8 NegatifGPL-U/mL<15 Negatif-25.10.2019Bu Işlem Bana Ait Değil!
Anti kardiyolipin lgM4.0 NegatifMPL-U/mL0-12.525.10.2019

Bende ilk bebğimi kaybettim doktorum testi gerek görmedi artık ilk bebek kaybı çok fazla dedi hakikatende öyle çevrmde ilk bebeğini kaybedn çok..bana iki adet gör denemeye başla dedi öyle yaptım..iki adet gördüm kürtajdan sonra ve hemen hamile kaldım sağlıklı bebeğim şimdilk bakalım..

Bnmde 7 hf kalbi durdu ne kanama ne agri hcbsy yokken rutin kontrolde ogrendm ve kafama taktim cnku genetikte ve patolojide bebegin bi problemi cikmadi kan phtilasma testi istedi ve şuan kan sulandrci igne kullaniyorum sende yaptr onlemini al özelde yptrdm

Kan sulandırıcı falan kullanıyo musunuz

Bnm ilk hamilelkde de kalp atisi durdu ve kurtajla alndi 2ci hamilelk den guzel bi kizim var dktorum 3 ay snra hamile kalabilecegimi syledi ama ben acele etmedm 1 sene sonra tekrar denedm sukur saglikli bal gbi bi kizim var allah isteyen dileyen herkese nasip etsin ins icinde sizlerede

Benim ilk hamileliğim düşüğüm yok. Ama öyle 1 gün 2 gün ilişki çok önemli değil. Ben uygulama indirmiştim uygulamadaki en yüksek hamilelik riski yazan gün tek ilişki ile hamile kaldım. Yumurtlama gününü iyi takip et o günü iyi değerlendir.

3buçuk yıl sonra şimdi tüp bebekle ikinci kez daha yeni hamile kaldım. Doktora dedim o da daha bir düşüğün varmış kan sulandırıcıya gerek yok dedi. Ama elim yüreğimde geziyorum yine aynı olacak diye. Daha kaç bebek kaybetmem gerek bilmiyorum ki ben alt üstü kan sulandırıcı verseler ne oluyor ki. Başka doktora gidicem önümüzdeki hafta artık halimi anlayan bi doktor bulana kadar gidicem

Anne dediğin öyle olur zaten pes etme özen gösteren bi doktor bulana kadar git dolan..bide tüp bebek yani mücadelendn vazgeçme cnm..bnm doktor önlem amaçlı verdi hepsini..

Hamile kalmada problem yok denediğimiz ilk ay hemen kaldım.Aslında sorduğum farklı bir şey ama saçma sanırım

ne kadarlık canım?Allah sana bağışlasın

yaptırdım ama bir şeyim çıkmadı kan pıhtılaşması.Ailede de yok.Bakalım doktor sizden bir şey çıkmaz dedi ama yine de test yaptırdık

Amin canım sağ ol.Sevindim

Hamile kalmaktan bahsetmedim ben de her gün ilişkiden hamile kaldım.Ama bebeğimin kalbi durdu.2 günde bir ilişki olsaydı acaba sperm kalitesi bebeğin kalbinin durmasını engeller miydi diye sordum.
Hiç alakası yok cnm nerden de aklına geldi o kız sürekli ilişki olması gerekmiyor bile yumurtlama gününde bir kez bile yapsan oluyor zaten..günlük kendinizi yormanıza gerek yok yumurta takibi yapın o geceyi bulun oldu bitti..

yok takip yapmıyoruz gelişigüzel oluyor yani çocuk yapmak için uğraşmıyoruz şuan demek istediğim.Ne bileyim ayrıntı düşündüm herhalde İnş bir dahaki sefere böyle bir şey yaşamam.Doktor zaten bekle dedi 2 ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…