Bebeğinin kalbi durup sonradan tekrar hamile kaldığında bebeğini kucağına alan var mı?

Hamile kalmaktan bahsetmedim ben de her gün ilişkiden hamile kaldım.Ama bebeğimin kalbi durdu.2 günde bir ilişki olsaydı acaba sperm kalitesi bebeğin kalbinin durmasını engeller miydi diye sordum.
alakası oldugunu sanmam aynı sekilde hamile kalan bir arkadaşım 2 gün önce doğum yaptı

yaptırdım ama bir şeyim çıkmadı kan pıhtılaşması.Ailede de yok.Bakalım doktor sizden bir şey çıkmaz dedi ama yine de test yaptırdık
Kaybiniz icin uzgunum. Genetik tarama testi anladigim kadariyla temiz cikmis. Kurtaj sonrasi patoloji sonucu da temiz miydi? Bazen kadin dogumcularin agzindan cimbizla laf aliniyor.

Hamile kalmada problem yok denediğimiz ilk ay hemen kaldım.Aslında sorduğum farklı bir şey ama saçma sanırım
Doktorun bana soyledigi,kalbinin durmasi sonucu vefat, asla genetik olarak bir insan formunda olmayacakti,yasasaydi. Benim bildigim erkegin yasi,sigara alkol tuketimi, radyasyona maruz kalma,sagliksiz beslenme ve genetik yatkinlik varsa sperm kalitesi olumsuz etkileniyor. Her gun iliskiye girme,dollenme sorunu yaratabilir diye biliyorum. Anomali sebebi degil.

Doktorun bana soyledigi,kalbinin durmasi sonucu vefat, asla genetik olarak bir insan formunda olmayacakti,yasasaydi. Benim bildigim erkegin yasi,sigara alkol tuketimi, radyasyona maruz kalma,sagliksiz beslenme ve genetik yatkinlik varsa sperm kalitesi olumsuz etkileniyor. Her gun iliskiye girme,dollenme sorunu yaratabilir diye biliyorum. Anomali sebebi degil.
Evet öyle tabi..ben neden böyle oldu diye sora sora saçma sebepler bulmaya başladım işte..hepsi bu

Kaybiniz icin uzgunum. Genetik tarama testi anladigim kadariyla temiz cikmis. Kurtaj sonrasi patoloji sonucu da temiz miydi? Bazen kadin dogumcularin agzindan cimbizla laf aliniyor.
Patoloji aslına bakılırsa insan vücudundan çıkan bir şeyin ne olduğunu saptamak için kullanılıyor.Ceninleri patolojiye göndermeleri kadar saçma bir şey yok.Onun zaten bir bebek olduğu biliniyor.O yüzden patoloji sonuçları iyi çıktı diyince ben de evet cenin olduğundan emin olmuş oldular dedim ve doktorum güldü.

• Komik
Reactions: H M
Patoloji aslına bakılırsa insan vücudundan çıkan bir şeyin ne olduğunu saptamak için kullanılıyor.Ceninleri patolojiye göndermeleri kadar saçma bir şey yok.Onun zaten bir bebek olduğu biliniyor.O yüzden patoloji sonuçları iyi çıktı diyince ben de evet cenin olduğundan emin olmuş oldular dedim ve doktorum güldü.
Patoloji, hastalık bilimi anlamına gelen bir tıp dalıdır. Doku ve hücrelerde oluşan hastalıkları özel testler kullanılarak teşhis eder. Patolog; tanı koyulması için alınan numuneleri değerlendirir, tanıyı belirten raporları düzenler. Bu literatur bilgisidir. Vucuttan cikan seyin ne oldugundan ziyade hamileligin sonlanmasina sebep bir hastalik var mi o arastirilir. Temiz ciktiysa akla genetik bir rahatsizlik mi var sorusu gelir. Hamilelik basli basina bir mucize.

Benimde 2 buçuk aylık ikizlerim karnimda öldü iki ay oldu kürtaj olalı daha başlamadık tekrar çocuğa doktor iki ay sonra başlayabilirsiniz dedi bakalım nasip... Kizlar ben kürtajdan sonra 35. Gün adet oldum 20 gündür de leke halinde geliyor bir iki gün beyaz akıntı oluyor sonra biraz kanama şeklinde sonra lekeye dönüyor normal mi sizce

3buçuk yıl sonra şimdi tüp bebekle ikinci kez daha yeni hamile kaldım. Doktora dedim o da daha bir düşüğün varmış kan sulandırıcıya gerek yok dedi. Ama elim yüreğimde geziyorum yine aynı olacak diye. Daha kaç bebek kaybetmem gerek bilmiyorum ki ben alt üstü kan sulandırıcı verseler ne oluyor ki. Başka doktora gidicem önümüzdeki hafta artık halimi anlayan bi doktor bulana kadar gidicem
Transferden sonra herhangi bir iğne verdi mi uğraş hoca canım sanırım vermiyorlar değil mi

Benimde ilk.hamileligim tup bebek.8. Haftada kalbi durdu. Suan 2. Hamileligim yine tup.bebek 33.haftadayiz.

Benim pihtilasma problemim var ama kalp durmasini buna baglamadik.cok erken donem diye

Progesteron falan mıydı o iğne merkez iğne vermiyor hiç bir sorunun varsa başka doktora da git mutlaka canım
Yok canım progestan değildi kan sulandırıcıydı. Belki kişiye göre veriyolardır ilaçları bilmiyorum. Progestanı tablet olarak verdi. Oraya zaten artık gidemiyorum uzak. Burdan Başka doktor bulcam artık

Patoloji, hastalık bilimi anlamına gelen bir tıp dalıdır. Doku ve hücrelerde oluşan hastalıkları özel testler kullanılarak teşhis eder. Patolog; tanı koyulması için alınan numuneleri değerlendirir, tanıyı belirten raporları düzenler. Bu literatur bilgisidir. Vucuttan cikan seyin ne oldugundan ziyade hamileligin sonlanmasina sebep bir hastalik var mi o arastirilir. Temiz ciktiysa akla genetik bir rahatsizlik mi var sorusu gelir. Hamilelik basli basina bir mucize.
Vücuttaki yabancı olan kistlerin vs kanserli olup olmadığına,ya da herhangi bir parçanın hastalık bulundurup bulundurmadığına bakılır.Hamileliğin sonlanmasına sebep bir hastalık var mı diye cenine bakıyorlar öyle mi?O zaman bu kadar biliyorsunuz madem dünyada milyonlarca insan var.Patolojide bebek için çıkan bir sonuç gösterin bana.Hepsi mi sağlıklı yoksa?

X