Bebeğinin cinsiyeti sonradan farklı çıkanların ?

Masalecem01

Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2019
8
5
28
14+5 haftalık hamileyim 🙏
13+2 de gittiğimde kız dedi doktor ve o gün bebeğim o kadar oynadı zıpladı, ayakları bir oraya bir buraya gerdi ama bir çıkıntı yoktu 🤷
Bende ona göre isim düşündüm kızım olsaydı Rana katacaktım ve rüyamda görmüştüm 🤦
14+3 te gittiğimde doktorum erkek dedi 😆
Eşimle de ilkkez gittik bu arada kayınvalidem de mutlu olsun dedim onuda aradım çağırdım.
Ama hala emin olamıyorum ya tekrar değişirse bir fazlalık vardı bacak arasında ama bilmiyorum
Ve hamile olduğum için büyük alınganlık yaptım. Kayınvalidem ve eşimin ayakları yerden kesildi kız dediğimde suratları düşmüştü kızsa sevmeyecek misiniz anlamıyorum 🤦 bana da aşırı bir ilgi bir sevgi zoruma da gidiyor ben sağlık diyorum onlar cinsiyet diyor
Doktorum erkek dediğinde de kız dediğinde de aynı sevinci yaşadım evladım sonuçta

Birde sizler bakın lütfen, böyle bir durum yaşayıp cinsiyeti değişen oldu mu ?
Detaylı USG ye kadar beklemeyi düşünüyorum

( Secde pozisyonu 12+2 de çekilmiş USG)

Eklentiler

• IMG20210218212941.jpg
    IMG20210218212941.jpg
    59,9 KB · Görüntüleme: 796
  • IMG20210218212957.jpg
    IMG20210218212957.jpg
    62,2 KB · Görüntüleme: 662
  • IMG-20210210-WA0019.jpg
    IMG-20210210-WA0019.jpg
    98,1 KB · Görüntüleme: 721
13+2 de gittiğimde kız dedi doktor ve o gün bebeğim o kadar oynadı zıpladı, ayakları bir oraya bir buraya gerdi ama bir çıkıntı yoktu 🤷
Bende ona göre isim düşündüm kızım olsaydı Rana katacaktım ve rüyamda görmüştüm 🤦
Eşimle de ilkkez gittik bu arada kayınvalidem de mutlu olsun dedim onuda aradım çağırdım.
Ama hala emin olamıyorum ya tekrar değişirse bir fazlalık vardı bacak arasında ama bilmiyorum
Ve hamile olduğum için büyük alınganlık yaptım. Kayınvalidem ve eşimin ayakları yerden kesildi kız dediğimde suratları düşmüştü kızsa sevmeyecek misiniz anlamıyorum 🤦 bana da aşırı bir ilgi bir sevgi zoruma da gidiyor ben sağlık diyorum onlar cinsiyet diyor
Doktorum erkek dediğinde de kız dediğinde de aynı sevinci yaşadım evladım sonuçta

Erkek gibi canım

11+3 te kız dendi .
16+4 te erkek oldu :) ben şok olduğum için doktor 2 gün sonra tekrar çağırdı gene baktık bu sefer herşeyi net gördük .
sizinde içinizde bir şüphe varsa tekrar gidin .
ben değiştiği için detaylı ultrasona kadar asla emin olamadım .
detaylı ultrasonda pipi boyuna kadar hesaplanınca inandım 😂

13 haftalıkken özelde kıza benziyor dendi.
16 haftalıkken devlette erkek dendi. Hem şok oldum hem de inanmak hala zor geliyor. Salı günü ayrıntılım var o zaman kesin olarak öğreniriz inşallah. 13 haftalıkken kıza benziyor dediği zaman video çekmiştim daha sonra erkek denilince baya bir baktım o zamanda çıkıntı var bacak arasında belkide doktorum emin olamadığı için kıza benziyor demiştir falan diyorum kendimce.

Eklentiler

• Screenshot_20210220-140855_Video Player.jpg
    Screenshot_20210220-140855_Video Player.jpg
    79 KB · Görüntüleme: 731
11+3 te kız dendi .
16+4 te erkek oldu :) ben şok olduğum için doktor 2 gün sonra tekrar çağırdı gene baktık bu sefer herşeyi net gördük .
sizinde içinizde bir şüphe varsa tekrar gidin .
ben değiştiği için detaylı ultrasona kadar asla emin olamadım .
detaylı ultrasonda pipi boyuna kadar hesaplanınca inandım 😂
2 hafta sonra tekrar gitmeyi düşünüyorum, bende ay gerçektende pipide ölçülüyor mu 😆

13 haftalıkken özelde kıza benziyor dendi.
16 haftalıkken devlette erkek dendi. Hem şok oldum hem de inanmak hala zor geliyor. Salı günü ayrıntılım var o zaman kesin olarak öğreniriz inşallah. 13 haftalıkken kıza benziyor dediği zaman video çekmiştim daha sonra erkek denilince baya bir baktım o zamanda çıkıntı var bacak arasında belkide doktorum emin olamadığı için kıza benziyor demiştir falan diyorum kendimce.

Bende 13. Hafta video çektim ama bir çıkıntı hörmedim ailem çıkıntı gördü ama ben videoda dikkat ettim arkada kalan bacağıydı o oynuyodurdu çünkü bacakları ittiriyordu ama pipi yoktu 🤷

Bende 13. Hafta video çektim ama bir çıkıntı hörmedim ailem çıkıntı gördü ama ben videoda dikkat ettim arkada kalan bacağıydı o oynuyodurdu çünkü bacakları ittiriyordu ama pipi yoktu 🤷
bende emin olabilmek için ayrıntılıyı bekliyorum canım. seni çok iyi anlıyorum ama doğana kadar değişenleri duyduğum için bunun netliğide yok gibi geliyor. senin gönlünden ne geçiyorsa o olur inşallah.❤

Kızlar bana da bir bakın ya

Eklentiler

• 00B98D64-EFB1-4DA4-A4D9-4CC5818BAEE3.jpeg
    00B98D64-EFB1-4DA4-A4D9-4CC5818BAEE3.jpeg
    63,1 KB · Görüntüleme: 534
  • A1BC98CE-6BC5-4569-8E93-C3CF4745AF29.jpeg
    A1BC98CE-6BC5-4569-8E93-C3CF4745AF29.jpeg
    116,5 KB · Görüntüleme: 415
  • AF77DB8F-ED16-4495-9C8B-99E1721DB928.jpeg
    AF77DB8F-ED16-4495-9C8B-99E1721DB928.jpeg
    82,1 KB · Görüntüleme: 433
  • E4B6566A-9B66-4878-B1A7-F11F73120F7D.jpeg
    E4B6566A-9B66-4878-B1A7-F11F73120F7D.jpeg
    101,6 KB · Görüntüleme: 614

Canım benim oğlumda değişmişti 14+5 te doktor kız demişti ve gercekten ortası bostu hicbir sekilde cıkıntı bırak belirginlik bile yoktu sonra 18. Haftamda tekrar gittim kontrole erkek demezmi sonuc olarak oğlum oldu:) ve pipisi kücücük hala 3.5 yasında suan 😂

Umarım birdaha değişmez ya 🙄 belirsizliği hiç sevmiyorum ama 14 haftalık bir bebeğe görede pipisi çok büyük geliyor, yanılıyorlar mı acaba başka birşey mi sitede düşünüyorum 🤷
Canım bende 12 haftada da gittim pipisi diye resim verdi kimse inanmıyor kordon filandır diye pipi büyük olduğu için

bende emin olabilmek için ayrıntılıyı bekliyorum canım. seni çok iyi anlıyorum ama doğana kadar değişenleri duyduğum için bunun netliğide yok gibi geliyor. senin gönlünden ne geçiyorsa o olur inşallah.❤

Bende duydum onu, o yüzden de tedirgin oluyorum açıkçası birşey alırken unisex almaya çabalıyorum 🤭 teşekkür ederim, amin inşaAllah seninde gönlünden geçen olur 🙏🌼❤️

Canım benim oğlumda değişmişti 14+5 te doktor kız demişti ve gercekten ortası bostu hicbir sekilde cıkıntı bırak belirginlik bile yoktu sonra 18. Haftamda tekrar gittim kontrole erkek demezmi sonuc olarak oğlum oldu:) ve pipisi kücücük hala 3.5 yasında suan 😂

Allah bağışlasın ,nasıl oluyor boşken sonra çıkıntı olması çok değişik bir durum gerçekten , benimki erkekse eğer pipisi 14 haftalığa kadar büyük benide tereddütte bırakan durum bu 😆

Bizde dün gittik 14+1 cinsiyet partisi yapacağımız için cinsiyet sorduk % 80 kız ama değişiklik olursa sorumluluk almam dedi... usg videosundada bacak arası boş gibi duruyor, acaba değişiklik olurmu bilmiyorum 🤷‍♀️

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin, nedense çok duygulandım mini mini, Allah bağışlasın :) (Bana da erkek gibi geldi) Sağlıklı olsun cinsiyet için acele etmeyin, ben hiç baktırmam demiştim eşime, sürpriz olsun diye, saçmalama firuze alışverişi neye göre yapacağız dedi. O kız babası olmaya heveslenen biri :) Ama biz de düşünüyoruz ya herhalde o yüzden fotoğraflardan etkilendim, tadını çıkarın bu zamanların cinsiyete odaklanmayın sizin bir bebeğiniz olacak :))

Merhaba bizde 14+0 da gittik doktordan cinsiyetine bakmasını rica ettik.. % 80 kız dedi bacak arasıda baya boş gözüküyor... bir dahaki randevumuz 17. Haftada acaba değişiklik olurmu 🤷‍♀️ Kafam karıştı kuzenimin eşinede detaylı usg ye kadar kız denildi detaylıda erkek olduğu anlaşıldı

Eklentiler

• D7003CC5-87F1-4945-9170-E5F62F799FC8.jpeg
    D7003CC5-87F1-4945-9170-E5F62F799FC8.jpeg
    60,8 KB · Görüntüleme: 387
  • 247248A4-28E5-4658-917A-C7E6318E5AFA.jpeg
    247248A4-28E5-4658-917A-C7E6318E5AFA.jpeg
    47 KB · Görüntüleme: 347
Merhaba bizde 14+0 da gittik doktordan cinsiyetine bakmasını rica ettik.. % 80 kız dedi bacak arasıda baya boş gözüküyor... bir dahaki randevumuz 17. Haftada acaba değişiklik olurmu 🤷‍♀️ Kafam karıştı kuzenimin eşinede detaylı usg ye kadar kız denildi detaylıda erkek olduğu anlaşıldı
sanki çıkıntı var gibi çok net değil ama ben bir şey görüyorum sanki bacak arasında.🙈

X