Bebeğinin cinsiyeti daha kesinleşmeyenler !!

ben 7 aylık hamileyim hala öğrenemedim göstermedi 6 ay geçen ayda gitmedim çooooooooook merak ediyorum

maşallah canım ya ilk defa duyuyorum böyle bir şey inşallah gösterir en kısa zamanda zor bir durum...

kızlar başka doktora gitsenize sonra tekrardan kendi doktorunuza dönersiniz.bende 13 haftalık hamileyim doktorum 1 hafta sonra söliceğini söledi.bi kerelik başka doktorsa görünün derim ben..

Benim ilk hamileliğim ve gerçekten cinsiyeti hiç ama hiç önemli değil,yeter ki sağlıklı olsun..16 haftalıkken gittiğim dr. kontrolünde belli olmadı.Dr. çikolata ye,şekerli şeyler iç,yarım saat sonra gel tekrar bakalım dedi.Tekrar baktığında sanki kız gibi ama tekrar bakmakta fayda var dedi.Anlayacağınız pek edepli bir bebek,bi türlü açmadı bacaklarını))..20 haftalık olduğumuzda 4lü ultrason randevum var,belki o zaman gösterir...Allah herkese eli ayağı düzgün,akıl-vücut sağlığı yerinde hayırlı evlatlar versin....

kızlar 13 14 haftalıkken söylememesi çok normal yanlış söylese dahamı iyi
benim durumum daha kötü 20 haftalığım hala öğrenemedim ağustosta doğum yapacak bütün anneler öğrendi sadece ben kaldım bende salı günü 4.boyutluya giriyorum orda öğrenirim artık

slm arkadaslar benim 6 yasında 1 kızım var 16 haftalıkken doktorum kız dedi 15 gün sonra tekrar kontrolüm var bakalım, sağlıklı olsunda ne olursa olsun allah kucağımıza almayı nasip etsin inşlh.

Seernicim yalnız değilsin canım... Bende Ağustos annesi olucam ve bende hala öğrenemedimbenneyaptımki

ben son gittiğim kontrolümde söyledi doktorum. 12+2 ydim.. Erkek görüyorum dedi. Ama ben yine de güvenemiyorum. 16. haftalık kontrolümde kesinleşir herhalde :))

benimde yarın 17 haftalık oluyor ve yarın doktorda kont. var inş söyler amma meraklı oluyor insan
saglıklı olsun ilk önce bunu istiyoruz ama yinede merak feci bişiymiş yaw:)

11 hafta 6 günlükken erkek gibi görüyorum ama yanıltmıyim dedi, genelde biliyormuş doktorum erken olsa bile ama bekliyoruz bakalım, kız gibi hissediyordum bende, 3 hafta sonra öğrenicez bakalım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…