Bebeğinin burcunu belirleyen anneler

Akrep inatcı olsa da ikizler onun dilinden anlar siz merak etmeyın :)))) ya da anlarmış gibi yapar, sonra bir bakmışsınız ikizler akrebin kendi fikri oluvermiş :)))

Hahahha inşallah bakalım heyecanla o günleri bekliyorum :KK70:

Merhaba bu konu coook dikkatimi cekti yazmadan duramicam. Benim eşim başak burcu yukseleni ikizler. Kayinvalidem de terazi burcu.
Siz muhtemelen pozitif bir insansınız ve güleryüzlü. Sabah uyanırsınız erkenden hayat dolusunuz. Kin nefret duyguları olmaz sizde. Güleryüzlüsünüz. Bazen icinize dönseniz de bu cabuk geçer. Istediğiniz zamanda kilo verebilirsiniz.birazcik süslü de olabilirsiniz.

Muhtemelen oğlunuz büyüyünce iyi anlaşacaksınız ama bazı seyleri söylemem lazım .
Başak burcu için sürekli titiz vs derler. Doğrudur da benim esimde oyledir ancak bazen dağınıklığa ve pislige toleransı oluyor bu sanırım ikizlerin rahatligindan ya da ikizlerin ruh hali degisimlerinden bazen de yaa aşkım şurayı toplasana diyor o anda da basakligi devreye giriyor

Kesinlikle cok zeki olacak. Oglunuzun suanda davranislarindan bunu anliyorsunuzdur zaten.Basak burcu zaten analitik zekasi yuksek bir burc ikizlerde zeki ve kıvrak zekalidir. Şunu soyleyebilirim cok rahat para kazanıp guzel isler yapabilir. Yalniz cok fazla sessiz sakin bir tip olacagini düşünüyorum. Ikizler neselidir falan ama genelde soguk bir durusu vardir.

Ben cevremdeki gunes burcu ikizler olan insanlardan biliyorum sessiz sessiz otururlar ikizler bazen saman altindan su yürütür. Kolaylikla yalan soyleyebiliyorlar. Basakta cok masum bir burc degil zaten bu yonleri sizi zorlayabilir

Bir de ikizler cift cinsiyetli bir burctur ve degisken. Ikizler yay balikta degiskendir. Zaten basak burcu erkekleri kadınsı,kadinlari erkeksi olur. Mizac olarak. Simdi oglunuz ilerde gelininize karşı cok a anlayisli olacak. Kadin ruhundan anlayacak ondan para esirgemicek ona ev isleri de yardimi olacak. Yapici olacak. Basak yapıcı bir burçtur. Allah o günleride göstersin Insallah..

Yalniz cimrilik.gibi seyler de olabilir. Bazi günler bir bakmışsınız cebinde akrep var bazi gunler ise sevdigi insanlara para harciyor hediyeler falan. Cimrilik basaktan kaynaklı olacaktır ikizlerden degil diye düşünüyorum . Aslinda tutumluluk diyelim. Bu guzel birşey...

Hayvanlari cok sevcegini düşünüyorum:)ikizler burcunda hayvanlardan korkma gibi seyler olabiliyor ama haritasinda baska sert acılar yoksa hayvanlara düşkün olabilir.Belki temizlik takıntılarından dolayi evde beslemek istemez ama (benim esim öyleydi) simdi alisti. Hatta suan köpegim ortamizda yatiyor :)))))))

Lüksü sevecektir. Gösterisi sevmez.

Esim annesiyle iyi anlasiyor ama ana kuzusu degil
Ana kuzusu genellikle yengec ve koc burcunda oluyor. Bazen oglaktada görülüyor bu durum. Ancak annesini pek tutmaz bazi konularda. Terazi adaletli bir burc oldugu icin haklının yaninda olacaktır
Basakta sahtekarlik oldugu icin :) yani kotu anlamda soylemiyorum yanlis anlamayin yaramazlik iste ayak ustu yalan atma,isleri erteleme,tembellik bazen işten kaçma vs gercekleri söyleyince tabi benim kaynana benimkinin isine gelmiyor. Birbirlerine hic ses yukselttiklerini küstüklerini falan görmedim bu arada bu guzel bisey

Yalniz bencillik olabiliyor bu cogu erkekte var ama galiba

Birde soz verip tutmama gibi seylerde oluyor bence bu ikizler etkisinden kaynakli

6.hisleri cok güçlü olur ikizler burcunun. Pozitif bir burc basak gibi karamsarliklara cok.kapilmiyor.esim hislidir. Bir ortamda gerginligi anlar. Bir insana kanı ısınmaz ise o insanda harbiden biseyler vardır...Muhtemelen sizin oglunuzda.oyle.olcak

Yalniz yabanilikte var.. pek.sevmiyor es dost muhabbetini komsulugu evden çıkmayı falan oldukca evcil. Bu yönleriyle yengece benzese de haritasinda yengec gordugumu hatırlamıyorum ay burcu aslan
.biraz egosu var ne yalan soyleyim

Inatcilikta var .

Annesi kendisi icin diyor zaten sen sessiz sessiz halledersin diye
Araba alir en son söyler is yapar en son söyler bu yönleri gercekten sinsi

Zekasi cok fazla ve el becerisi de fazla evde herseyi tamir eder teknolojiye cok merakli yenilige açık kolay kolay hastalanmaz (masallah)
Zaten basak ve akrep hayat mucadelesi verir. Direnirler. Hastaliga karsi olsun falan.

Allah uzakta tutsun Rabbim kimseye göstermesin basak burcu 2 kadin taniyorum 2side kanseri yendi.

Oglunuz bende merak uyandırdı açıkcası bakalim büyüyünce nasil birisi olacak..

Birde gercekten merakli oluyorlar. Ikizler ozelligi olan merak ve dedikoduculuk basakta. Merakli ve arastirmacidir ayni zamanda kitap kurdurur ve asildir. Bilirsiniz tarlada basaklar güneşe doğru yönelir ve dik durur. Yani cogu seyi merak edecek ve gecmise dair herseyi aklinda tutacaktir.Isimler yerler kisiler falan..

Simdilik aklima gelenler bunlar. Bu da burda dursun :)

Birde ekleyeyim esimin en yakin arkadasi kova burcu. Sizin oglunuzun babasida kovaymis esim iyi anlasiyor kovayla ben anlayamamistim ne alaka diye sonra bi baktim yukseleni ikizlermis. Ama bazen o arkadasindan da sıkılıyor
Dostluga cok onem vermiyor.
Soruyorum senle küsse ne hissedersin?diye onu severim ama cokta umrumda olmaz diyor
Vurdumduymazlığı var.
Parayi gercekten seviyor. Bu basakla ilgili ama ikizlerle ilgili degil. Kafalari cok degisik calisiyor

Benim en yakin arkadasim ikizler,babamin en yakin arkadasi ikizler,lisedeki kankimde ikizlerdi. Evet gerçekten cok komik ve eğlenceliler bu yönlerini herkese gostermiyorlar ama sanirim sadece sevdiklerine. Aslan mesela daha çatlak boyle konularda :)

basagin kitabini yazabilirim o derece :)

Basak burcu sevgiye ac bir burc nedense kendini hep ezik hissedebiliyor ya da yetersiz sebebi ise mukemmelliyetci olmasi
Takıntıları var .. Yani ona sevdiginizi belli etseniz de ya da oda sizin icin cogu seyi yapsada "acaba" diye kendi icinde kuruyor.Gercekten zor. Hassas bir yapilari var aslında ruhen. Ilgiyi cok seviyorlar

Vericiler. Fazlasiyla ama yinede kendilerini dis kapının mandali gibi hissetme durumlari oluyor bu ama kendilerinin ic dunyasiyla ilgili bir problem.

Basak,akrep, ve yengec burcu çocuklara cok daha hassas davranilmasi gerekiyor. Tum çocuklara elbette ancak kelimeleri bile dogru duzgun secmek gerekiyor içlerinde yara birakmamak onlari uzmemek icin ve asla bagirmamak lazim

Yani insan evladina tabiki diyebilir. Yaaa oglum amma yaramazsin sen yaaa git konusma benimle
Ornek veriyorum. Bu koc burcu çocuğunu düşündürebilir annem neden bana boyle dedi ki?ya da aslan burcu cocugunda oofff annem de bazen abartiyor haaa diye bir dusunce olusturabilir ama bir basaki yengeci korkunç yaralayabilir. Icine kapatabilir. Kabuguna cektirebilir

Basak burcunun kalbine dokundum 1 sene olcak evleneli bazen ona bakıp dertleniyorum bana yaptigi guzel seyler geliyor aklima ama bazen cok hain olduğunu dusunesenebiliyorum cok karmasik yaaa :)))))

Ben size aklima gelenleri yazcam daha

Merhaba burç ayarı yapmaya çalışan en manyak ben varım :)

Eşim koç, ben kova burcuyum. Niyeyse ikimizin de geçmişte ve genel olarak istisnasız anlaşamadığı burçlar aynı. O yüzden ikimiz de aynı burçları istemiyoruz.
Mesela oğlak olursa bunalıma girebiliriz. :)) Boğa, Başak, Yengeç, Akrep istemediğimiz ikinci grup.

Üzerine yoğunlaştığımız burçlar ise 1. Kova 2. Aslan 3. Terazi 4. Koç
Bunlar olmazsa Yay, Balık veya ikizler olsun bari diyoruz. :)

2018 Mayıs'ta çalışmalara başladık.
Kova tutmadı.
Balık tutmadı.
Koç tutmadı.
Boğayı es geçtik.
İkizler tutmadı.
Yengeçi es geçtik.
Bu ay Aslan için takviye tedavi görüyorum :)
Aslan da olmazsa Başak'ı da es geçip Terazi'de yine çalışacağız. Doktorum da benim kafada sağ olsun bana uyum sağlıyo :))
Bu sene olmazsa 2019 Nisan'ı Oğlak olmasın diye es geçip Kova burcu için Mayıs'ta tüp bebek isteyeceğiz. Erken doğar da oğlak olursa Allahın sopası yok deriz artık :))

X