Bebeğinin burcunu belirleyen anneler

Chocolita

Nirvana
Pro Üye
30 Ocak 2017
12.340
192.042
Merhabalar.. Astrolojiyle yakından ilgilenen biri olarak böyle bir konu açmak istedim. Tabi ki çocuklarımızın huylarını seçemeyiz.. Ama iyi bir ayarlama yapabilirsek sanırım burcuna karar verebiliriz. Tabi biraz da kısmet meselesi.. 24 Eylül de doğdum, terazi burcuyum. Aileye olan düşkünlüğü açısından yengeç burcu bebeği doğurmak istiyordum. Ama bazı nedenlerden dolayı yaklaşık 1 ay erteledim. Şimdi de önümde aslan, başak ve terazi burcu duruyordu. Yengeç için bir daha ki seneyi bekleyemeyeceğime göre, annesi gibi Eylül bebeği olmasını istedim. Sanırım böylesi daha hoş oldu.. Terazi burcu anlaşılması kolay bir burç ve benimle aynı zevkleri paylaşan bir çocukla iletişim kurmak daha kolay olabilirdi. Ama gel gelelim, bebişim annesinden bir hafta önce doğarak, 17 Eylül de kaldı ve başak burcu bebeği oldu. Hayli titiz bir burcun içine hoppadanak düşüverdi toprak burcu oldu.. Kısmet meselesi. Oğluşuma aşığımm Amaa yükseleni tesadüfen ikizler oldu. Bu iyi oldu işte. Terazi, kova ve ikizler üçlüsü hava burçları olaraktan birbirleriyle iletişimleri çok iyi. Eşim de kova burcu. Böylece 3ü bir arada olduk..

Peki siz böyle bir ayarlama yapabildiniz mi? Bizdeki hesap çarşıya uymadı. acaba uyan birileri var mı?

68 görüntülenme ve 0 mesaj. Sanırım kimsenin bu konuda bir ayarlaması olmadı :) belki de sizin yaptığınız daha iyidir. Sonuçta benim hesabımda tutmadı.. Kısmet, nasip..

benim amacımda bu ayarlama yapmak ama herkes kısmeti ile kendi burcunu seçiyor resmen
ne kadar ayarlasakta uymuyor yükselen, harita yerleşimleri çok çok önemli..

yine de ılımlı bir çocuk doğurmak isterim bende kendim gibi hiperaktif koç burcu cocuk cekemem

Burcunun ne olmasını isterdiniz peki :)

Ben ayarlamaya çalışıyorum. Ya terazi ya akrep olsun istiyorum. Bakalım bu ay tutmuş mudur

Kendim ikizlerim. İkizler zor, çelişkili, kişinin kendisini bile yıpratan bir burç. O yüzden istemem. Yengeç, balık istemem. Toprak grubu da pek istemem. Akrebi zekasından, aslanı özgüveninden, teraziyi de zerafet ve güzelliğinden dolayı istiyorum. Kızım olsa, hem de terazi olsa fena olmazdı

Ben teraziyi 1 haftayla kaçırdım :) başak oldu.. Bakalım sizin hesap tutacak mı.. O 1 haftayı da atlatsaydı 1 ay rahat teraziydi. Ama dayanamadı bebişim. Terazilerle anlaşmak kolaydır, bir terazi olarak söylüyorum. :) ayrıca ikizlerle de çok iyi anlaşır

İnşallah tutmuştur bakalım
Burçlara, daha doğrusu bir bilim olarak astrolojiye inanıyorum.

Vallahi kızlar bende güzel bir ayarlama yapmaya çalışıyorum inşallah gönlümden geçtiği gibi de olur. 12 burctan biri olsun yeter yavrucuklatim her ay maksimum bir gayretle çalışıyoruz inşallah bi burç olur

İkizlerle emin misiniz.... Çok zordur ikizler ya..

Eğer gununde gelirse aslan az biraz erken gelirse yengeç olacak kızım.. Bi aslan olarak az dişini sık kızım dicem ama bakalım kısmet..

Bu konuda en ufak bir fikrim yok
Bebeğim tahmin edilen tarihte gelirse terazi olacak
Babası yay annesi yengeç

İkizlerle emin misiniz.... Çok zordur ikizler ya..

Eğer gununde gelirse aslan az biraz erken gelirse yengeç olacak kızım.. Bi aslan olarak az dişini sık kızım dicem ama bakalım kısmet..
Şöyle bağlantı kurdum, kova ikizler ve terazi 3lüsü hava burçları.. Bilir kişilerden duyduğum kadarıyla zevkleri birbirine yakın olurmuş. Hepsi sosyal burçlar.. Biraz uçarı biraz iletişimci. O yüzden anlaşabildiklerini biliyorum. Ama biraz da yükselen giriyor işin içine. Yükselenine benzeyen bir ikizler burcuyla belkide anlaşamazsınız

Valla yanımda yatıyor bi ikizler odunu şuan.. Bununla kimseler anlaşamaz diye düşünüyorum yükseleni odun benimkinin heral.. Genelleme yapamam tabi ama çoğu ikizler boyleymis.. Herifle espiriler girgirlar havada uçuştu gulduk eglendik yatarayak kolum kapıya takıldı diye bağırdı çağırdı zibardi.. Sürekli değişen ruh hali bende kotu etki yapıyor yahu... 7 aylık dogurmassam çocuğumda sıkıntı yok inşallah...

Ikizler insanlariyla hic mi hic anlasamiyorum kac tane ikizler tanidiysam sevmedigim insanlar oldular. Bebegim nasipse ikizler burcu olcak gibi gozukuyor sanirim ilk sevdigim ikizler insani olcak istesem tutturamazdim

evet çabucak değişebiliyor ruh halleri.. Ama her ortamada uyum sağlayabiliyorlar. Annem ikizler burcu. Bazen bir dediği bir dediğini tutmaz. Hoşlanmadığı bir arkadaşından bir bilgi alması gerekirse ona karşı cana yakın görünebilir.. İki yüzlü çok bilmiş burç! Ama eğlenceli tipler aslında.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…