Gebeliğe Hazırlık Bebeğini kaybeden annelerin umut topiği ❤️👼

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Sermec

BERAT'IM sana cennet bana sabr düştü ❤️🕊️👶
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2019
2.066
1.791
33
Merhaba güzel anne adayları ben bu topiği yeni umutlar için açmak istedim ilk bebeğimi 7 haftalıkken kaybettim 3 bucuk ay önce de 38 haftalıkken oğlumu kaybettim karnımda kalbı durdu ne yazık ki herhangi bir sebebi yok artık yeni hayallere yenı umutlara sarılmamız gerekmez mi bu bir imtihan sabredeceğiz benim gibi bebeğini kaybeden anneler ne dersiniz bu topik bize umut olsun mu burda birbirimize teselli olup yeni umutlar için birbirimize yardımcı olmaya ne dersiniz ben başlayayım 2 ay sonra korunmayı bırakmayı düşünüyorum bu topik bizlere bebekle gelsin inşallah 🤲👼🌸

Merhaba canım topiğin hayırlı olsun bizlere uğur getirsin inşallah...Ben de 2 kere kayıp yaşadım 6 haftalikken gelişim durdu ikisinde de... Hemen hemen aynı zamanlarda korunmayı bırakacağız. Kayıpların nedenini biliyor musunuz

Merhaba canım topiğin hayırlı olsun bizlere uğur getirsin inşallah...Ben de 2 kere kayıp yaşadım 6 haftalikken gelişim durdu ikisinde de... Hemen hemen aynı zamanlarda korunmayı bırakacağız. Kayıpların nedenini biliyor musunuz
Canım benım rahmımde perde varmış ilk bebeğim perdeye yakın tutundugu için kalbı durmuş sanırım ama benım zaten ilk gebelık riskliydi kanama alanı vardı kese yanında oğlum da ne yazık kı bir sbeb yok ne kordon dolanması ne kaka yapması ne başka bir şey doktorum dogal ölüm dedi pıhtılaşma da cıkmadı genetık test sonucu da agustosta cıkacak ama doktorum bir sey cıkacagını sanmıyorum dedi sezeyan dogum oldugu için 6 ay beklemem gerek o da Eylül ayına denk geliyor hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 🤲

Canım benım rahmımde perde varmış ilk bebeğim perdeye yakın tutundugu için kalbı durmuş sanırım ama benım zaten ilk gebelık riskliydi kanama alanı vardı kese yanında zaten o perde de temmuz sonunda alınacak inşallah oğlum da ne yazık kı bir sbeb yok ne kordon dolanması ne kaka yapması ne başka bir şey doktorum dogal ölüm dedi pıhtılaşma da cıkmadı genetık test sonucu da agustosta cıkacak ama doktorum bir sey cıkacagını sanmıyorum dedi sezeyan dogum oldugu için 6 ay beklemem gerek o da Eylül ayına denk geliyor hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 🤲

Acınız karşısında benim acımın haddi olur mu tartışılır mı bilmiyorum ama illet lanet yuvama sebep olacak vajinismusu yenip hayatımın toz pembe olduğu anda hamile kalıp 9.haftada kaybedince çok üzülmüştüm.Zannediyordum ki o illeti yenince her şey mükemmel gidecek hiç bir sorun çıkmayacak bütün umudumu ona bağlamıştım.Kaybedince hayata küsmüştüm şu an tekrar hamileyim ilaçlar progestanlar iğneler derken ne kadar korksam da kızımla yeni bir yola girdik yolu tamamlamak nasip olur mu bilmiyorum temennim elbette ki o yönde her dakika evhamlıyım Rabbim kimseyi evladıyla imtihan etmesin

Acınız karşısında benim acımın haddi olur mu tartışılır mı bilmiyorum ama illet lanet yuvama sebep olacak vajinismusu yenip hayatımın toz pembe olduğu anda hamile kalıp 9.haftada kaybedince çok üzülmüştüm.Zannediyordum ki o illeti yenince her şey mükemmel gidecek hiç bir sorun çıkmayacak bütün umudumu ona bağlamıştım.Kaybedince hayata küsmüştüm şu an tekrar hamileyim ilaçlar progestanlar iğneler derken ne kadar korksam da kızımla yeni bir yola girdik yolu tamamlamak nasip olur mu bilmiyorum temennim elbette ki o yönde her dakika evhamlıyım Rabbim kimseyi evladıyla imtihan etmesin
Benım de 1 yıl vajinismus durumum oldu sonra 2 yıl sonunda ilk bebeğine hamıle kalınca dünyalar benim oldu onu kaybedince yıkıldım çöktüm ama sonra oğlum bana geldi onu da doguma 2 hafta kala kaybettim sanırım bu da benim imtihanımmış rabbim evladını sag salım kucagına almayı nasıp etsin inşallah 🤲❤️

Benım de 1 yıl vajinismus durumum oldu sonra 2 yıl sonunda ilk bebeğine hamıle kalınca dünyalar benim oldu onu kaybedince yıkıldım çöktüm ama sonra oğlum bana geldi onu da doguma 2 hafta kala kaybettim sanırım bu da benim imtihanımmış rabbim evladını sag salım kucagına almayı nasıp etsin inşallah 🤲
Amin inşallah Rabbim sana da tekrar bir evlat hatta evlatlar nasıp etsin acılarını unut inşallah.Halihazırda geçirilmiş bir vajinismus piskolojisi de varken zor gerçekten çok zor oluyor acın karşısında saygıyla eğiliyorum çok ama çok üzüldüm 😢

Amin inşallah Rabbim sana da tekrar bir evlat hatta evlatlar nasıp etsin acılarını unut inşallah.Halihazırda geçirilmiş bir vajinismus piskolojisi de varken zor gerçekten çok zor oluyor acın karşısında saygıyla eğiliyorum çok ama çok üzüldüm 😢
Allahım daha beterinden korusun inşallah rabbim kucaklarımızı doldursun inşallah 🤲😔gercekten cok zor bir imtihan ama sabretmek zorundayız Allah sabredenlerle beraberdir sabrımızın mükafatını verir inşallah 🤲

Rabbim Sağ salim kucağınıza almayı da nasip etsin inşallah

Bende miyomdan dolayı 9 haftlikken bebegimi kaybettim rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin kimsenin kucağını boş bırakmasın Allahım

Bende miyomdan dolayı 9 haftlikken bebegimi kaybettim rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin kimsenin kucağını boş bırakmasın Allahım
Amin canım inşallah tekrardan ne zaman gebelık düşünüyorsun miyomu aldırdın mı peki

Aldırdım cnm 2 yıl olacak neredeyse ama hala gebelik yok 😔 Rabbım hayırlısını versin inşallah
Sabret canım sabret Allah sabredenlerle beraberdir bak bana 2 yıl hamıle kalmak için uğrastım sonra hamıle kaldım ilk bebeğimi 7 haftalıkken kaybettim ardında oğlumu evet cok zorlanıyorum cok zor bir imtihan ama napalım imtihan işte rabbim en güzel zamanda tekrardan anne olmayı nasıp edecek inşallah bizlere 😔🤲

Merhaba güzel anne adayları ben bu topiği yeni umutlar için açmak istedim ilk bebeğimi 7 haftalıkken kaybettim 3 bucuk ay önce de 38 haftalıkken oğlumu kaybettim karnımda kalbı durdu ne yazık ki herhangi bir sebebi yok artık yeni hayallere yenı umutlara sarılmamız gerekmez mi bu bir imtihan sabredeceğiz benim gibi bebeğini kaybeden anneler ne dersiniz bu topik bize umut olsun mu burda birbirimize teselli olup yeni umutlar için birbirimize yardımcı olmaya ne dersiniz ben başlayayım 2 ay sonra korunmayı bırakmayı düşünüyorum bu topik bizlere bebekle gelsin inşallah 🤲👼🌸
Canım çok geçmiş olsun 38 haftalık kaybetmenin acısını tahmin bile edemiyorum 😢 Allah sana sağlıkla yeniden nasip etsin inşallah bende geçen hafta kaybettim 9.hafta diye gittiğim kontrolde 6.haftada kalbinin duyduğunu gördük 😔

Günaydın canım başın sağolsun Allah cennetinde kavuştursun inşaallah.
Bende ilk bebeğimi dış gebelikten kaybettim. 3.5 yıl sonra gelmişti.
İkinciyide rahimağzı yetmzliğinden 😥21 haftalık kaybettim.
Allah bu acıyı kimseye vermesin, hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşaallah.
Çok zor :KK43: ben ilkini 4 mayıs 2018 de ikinciyi de 25 aralık 2018 de kaybettim.
Ondan 3 ay sonra tekrar denedik olmadı 2019 eylüle kadar.
Aşılama deneyecektik yumurta bile oluşmadı.
Kiloluyum gittiğim her dr kilo ver diyordu sürekli. Aşılamanın iptal olduğu gece kara verdim dr buldum ve kasımda mide küçültme ameliyatı oldum. 1 yıllık korunma sürem var 6 ay bittiğinde 31 kilo vermiştim bu ay tartılmadım.
Bu yol uzun ve zor Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın. 6 yıl olmak üzere evleneli.
Yoruldum artık 😥

Canım çok geçmiş olsun 38 haftalık kaybetmenin acısını tahmin bile edemiyorum 😢 Allah sana sağlıkla yeniden nasip etsin inşallah bende geçen hafta kaybettim 9.hafta diye gittiğim kontrolde 6.haftada kalbinin duyduğunu gördük 😔
İnşâllah bu topik bize umut olur burdan birbirimize destek olarak bu süreci atlatalım rabbim bizim de kucagımızı doldursun inşallah 🤲

Günaydın canım başın sağolsun Allah cennetinde kavuştursun inşaallah.
Bende ilk bebeğimi dış gebelikten kaybettim. 3.5 yıl sonra gelmişti.
İkinciyide rahimağzı yetmzliğinden 😥21 haftalık kaybettim.
Allah bu acıyı kimseye vermesin, hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşaallah.
Çok zor :KK43: ben ilkini 4 mayıs 2018 de ikinciyi de 25 aralık 2018 de kaybettim.
Ondan 3 ay sonra tekrar denedik olmadı 2019 eylüle kadar.
Aşılama deneyecektik yumurta bile oluşmadı.
Kiloluyum gittiğim her dr kilo ver diyordu sürekli. Aşılamanın iptal olduğu gece kara verdim dr buldum ve kasımda mide küçültme ameliyatı oldum. 1 yıllık korunma sürem var 6 ay bittiğinde 31 kilo vermiştim bu ay tartılmadım.
Bu yol uzun ve zor Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın. 6 yıl olmak üzere evleneli.
Yoruldum artık 😥
Cok zor canım ama bu da bir imtihan ben de 3 yıl oldu evlenelim ama 2 kere hamıle kaldım ıki kere kucagım boş kaldı daha biraz önce oğlumun mezarı başından geldim rabbim yardımcımız olsun inşallah rabbim kucagımızı tekrardan doldursun inşallah 🤲

X