Bebeginde Metabolik hastalığı olanlar yardım

5 ay üst üste antibiyotik kullandı . Reflü olunca mideden asit gelirdi boğaza ve kulağa vururdu kızartırdı . Yutkunamayınca mecburen kullandım . Onun üzerine çok çok iyiydi . Ama bu ara ne oldu anlam veremedim . Sonucu burda paylaşırım
Güzel haberlerinizi bekliyoruz insallah. Reflü ilacı kullanmıyor muydunuz.

Sübhanallah enfeksiyon yok ama kusma ishal devam ediyor öylemi hiç oyalanma metabolizmaya git kan ver bana dediler bekle önce alarji doktoruna git ben dedim zaten gidecem şimdi gidip tahlil vereyim sonucu zaten aylar sonra çıkıyor
Hangi tahlili vereceksiniz, aylar sonra çıkan genetik tahlildir.

Sübhanallah enfeksiyon yok ama kusma ishal devam ediyor öylemi hiç oyalanma metabolizmaya git kan ver bana dediler bekle önce alarji doktoruna git ben dedim zaten gidecem şimdi gidip tahlil vereyim sonucu zaten aylar sonra çıkıyor
Yarın yutma merkezine gitcem ,perşembe alerji testleri derken onlara bakılcak daha sonra profesör değerlendircek durumu. Metabolizma bölümü hangisi acaba

Çok şükür rabbim daha iyi etsin.
Merhabalar anladığım kadarıyla metabolik hastalik konusunda bilgilisiniz bende çıkmazdayim bebegim doğdu doğalı sürekli tahlil vs yapılıyor henüz bir teşhis konulmadi ama çok endiseliyim tedavisi olmayan bir hastalık olur vs diye

Merhabalar anladığım kadarıyla metabolik hastalik konusunda bilgilisiniz bende çıkmazdayim bebegim doğdu doğalı sürekli tahlil vs yapılıyor henüz bir teşhis konulmadi ama çok endiseliyim tedavisi olmayan bir hastalık olur vs diye
Merhaba bebeğiniz kaç aylık, ve neden dolayı sürekli tahlil yapılıyor 🥺

Merhaba bebeğiniz kaç aylık, ve neden dolayı sürekli tahlil yapılıyor 🥺
Bebegim şu an 11 aylık anne karnında hidrosefali teşhisi konuldu doğduktan sonra kan gazinda laktat değeri yüksek çıktı bunlardan dolayı metabolizma ve genetiğe yonlendirdiler genetikte test verdim kromozom ve genetik testimiz temiz çıktı metabolizma da tekrar topuk kanı ve organik asit e bakıldı idrar da bazı değerler referans dışı çıktı fakat herhangi bi teşhis konulmadi şu anda wes testi verdik sonuç bekliyoruz

Bebeğinin gelişimi nasıl peki, gelişimini de çok etkiler çünkü, oturuyor mu mesela kafasını dik tutuyor mu kilo alıyor mu ?

Arkadaşlar bı önceki konuda evladımı hastanede yatırdıgımdan bahsetmiştim şu anda metabolik bir rahatsızlıktan şüpheleniyorlar bebeğim düzeltilmiş bir buçuk aylık ama hala iki kilo altıyüz gram ishal oluyor hiç böyle birşeyle karşılaşan veya duyan varmı ne yapacağımı nasıl bir yol izliyecegimi bile bilmiyorum
Merhaba kac haftalık doğdu kac gram dogdu

X