Bebeğin vajinanın hemen üzerinde hissedilmesi

Ama bak sana bisi diimmi benimki ben mutsuzken aglayinca falan daha cok hareket ediyo :)
bence benimki ana düsmani benim aglamamdan feyz alio :)
Öyle düşünme annesi :) ondan değil, sana ben burdayım anne üzülme bak ben gelicem mutlu etçem seni diyodur :))

ha evet buda olabilir :) bide ben cok aglak bi insan oldugum icin anne bi yeter artik istersen falanda diyo olabilir :)
Hahahahaha :) ama bizim duygularımızı hissediyorlar kesinlikle. Bende tam tersiyim normalde kolay kolay ağlayamam. Ama hamile kaldıktan snra aman yarabbim. kimse laf söylemesin bana hemen ağlayıveriyorm. Hani bide insanlar beni ağlak bilmiyo utanıyorum ağlarken gidip gizli gizli ağlıyorm hahaha :)

Bilmiyorum ki :))
Bizim gibi olan arkadaşlar var ama doktora sormadan rahat etmicem. Doktorum da izinde şuanda pzt gelcek. O zamana kadar sıkıcam dişimi :)
Senin ne zmn başladı aşağıda hissetmen
Ben en başından beri hep aşağıda hissediyorum detayliya girdim hatta geçen hafta kendi doktorum hariç başka bir doktora gittim bişey demediler hiç bişey olsa derlerdi sanırım

Ben en başından beri hep aşağıda hissediyorum detayliya girdim hatta geçen hafta kendi doktorum hariç başka bir doktora gittim bişey demediler hiç bişey olsa derlerdi sanırım[/QUOTE 19.hafta ufak tefek hareket hissetgimden beri bazıları aşağıda taşırmis bide 7 aylıkken çıkar yukarı diye duydum hiç takilmadim

Ben en başından beri hep aşağıda hissediyorum detayliya girdim hatta geçen hafta kendi doktorum hariç başka bir doktora gittim bişey demediler hiç bişey olsa derlerdi sanırım
Ben de prş detaylıdaydım bişey demedi doktor. Demekki normal. Tehlikeli bişey olduğunda dan diye söylüyorlar zaten

Kızlar bebişler çok fazla hareket ettiğinden doktorlar o yüzden bişey diyip korkutmak tedirgin etmek istemiyolar benm hep kafası aşağıdaydı muhtemelen o yüzden erken başladı ağrı doktora sorduğumda o değişir bir hafta sonra yukarı çıkar ama 28 haftadan snra çkmayabilr demşti çıkmadıda gerçekten hep aşağıda. Çoğumuz aynı durumu yaşıyoruz çok normal artık hamilelikler bile zor yahu

Kızlar bebişler çok fazla hareket ettiğinden doktorlar o yüzden bişey diyip korkutmak tedirgin etmek istemiyolar benm hep kafası aşağıdaydı muhtemelen o yüzden erken başladı ağrı doktora sorduğumda o değişir bir hafta sonra yukarı çıkar ama 28 haftadan snra çkmayabilr demşti çıkmadıda gerçekten hep aşağıda. Çoğumuz aynı durumu yaşıyoruz çok normal artık hamilelikler bile zor yahu
Eskiler nasıl 5 er 10 ar doğuruyormuş yaa :))

Evet hep bu hikaye. Herkesin anneannesi babaannesi aynıymış demekki
Yeni nesil olarak bayaa çürüğüz bu bir gerçek maalesef
Çürüklükten değilde, çok fazla rahata alışmışız, ayrıca eskiden bütün herşey organik,doğalmış. Bizim yediklerimiz ne? Hepsi katkı maddeli. Düzgün beslenemiyorz bi kere. E zaten el Bebek gül Bebek büyütüldük. Azıcık ağrıda sancıda ık mık :)) nazlıyız bi kere :)

Çürüklükten değilde, çok fazla rahata alışmışız, ayrıca eskiden bütün herşey organik,doğalmış. Bizim yediklerimiz ne? Hepsi katkı maddeli. Düzgün beslenemiyorz bi kere. E zaten el Bebek gül Bebek büyütüldük. Azıcık ağrıda sancıda ık mık :)) nazlıyız bi kere :)
O da doğru :)

X