Bebeğin vajinanın hemen üzerinde hissedilmesi

Valla ben neler kuruyorum bi bilsen.yani doktora acaba benim karnim uygun degilde bu cocuk icerde rahat mi degilde geriyo kendini diye sormuslugum var :)
Ayyy seninki gerçekten fenaymış hahahah :)) bende karnımda bazen kolunu bacağını tutmaya çalışıyorm hahaha :)) ayağını çıkartıyo tutmaya çalışırken çekiyo hahah :))

Ay kanama falan mı cnm neden riskli
Yok rahim ağzı yetmezliği var bende ilk gebelik erken doğum oldu tam bu haftada yine. 14. haftada serklaj oldum yatak istirahati o zamandan beri. 30lu haftaları bir görsem kalkıcam ayağa. Çok sıkıldım yatmaktan artık

ay valla kusura bakmasinlar azcik gorelim yani bizde insan evladiyiz :)
Ayy ayrıntılıya gittim kadın zar zor yüzüne bakabildi oda 2 boyutluda. Üç boyutlu göstermedi kendini merdiven indim.çıktım.otırdum yürüdüm aman yarabbim yok göstermiyo en sonunda pes ettik kadın bidaha gel dedi ama gitmedm :)

Ayy ayrıntılıya gittim kadın zar zor yüzüne bakabildi oda 2 boyutluda. Üç boyutlu göstermedi kendini merdiven indim.çıktım.otırdum yürüdüm aman yarabbim yok göstermiyo en sonunda pes ettik kadın bidaha gel dedi ama gitmedm :)

benimkide kolunu kafasinin altina koymustu.adam beni kaldirdi bi zipla elini gormemiz lazim parmaklarini sayicam dedi.yok.zipladim hopladim karnimi mincikladim yok kafasinin altindan cikarmadi.
bende bidaha gitmedim :)

Yok rahim ağzı yetmezliği var bende ilk gebelik erken doğum oldu tam bu haftada yine. 14. haftada serklaj oldum yatak istirahati o zamandan beri. 30lu haftaları bir görsem kalkıcam ayağa. Çok sıkıldım yatmaktan artık
Ayy canm :KK43: geçmiş olsun çok, aman boşver yatman gerekiyosa 40. Haftaya kadar yat :)

bi de bunu diyolar evet :) ve cidden bende bazen surenin azaldigini hissedince icimde olmcakmi artik triplerinede girmio degilim.naptigim ne istedigim belli diil :)
Çok harika bir hamilelik geçirdim ben
Hamile olmak insana hayat enerjisi katar mı bana katmıştı ...
Artık o yükselen hormonlar her ne ise bana epey yaramıştı
Çok çok çokk güzeldi ....
Tabi 6.aydan sonra bir kaç kez söylenmiştim bazen çok ağırlık yapıyordu ama hayatımın en güzel huzurlu dönemlerinden biriydi...yarın 1 yaşında oluyoruz da ondan duygulandım herhalde :)

Tabi 6.aydan sonra bir kaç kez söylenmiştim bazen çok ağırlık yapıyordu ama hayatımın en güzel huzurlu dönemlerinden biriydi...yarın 1 yaşında oluyoruz da ondan duygulandım herhalde :)

Ayyy Allah uzun omurler versiiinnn bebisineee :)
valla iste benim yasama sevincimi aldi gitti inan.Yerlerde surunuyorum resmen aslinda icten ice mutluyum bebik var sonucta icimde ama vucut olarak o kadar agrili ve enerjisizimki anlatamam sana.

benimkide kolunu kafasinin altina koymustu.adam beni kaldirdi bi zipla elini gormemiz lazim parmaklarini sayicam dedi.yok.zipladim hopladim karnimi mincikladim yok kafasinin altindan cikarmadi.
bende bidaha gitmedim :)
Bazen ne yaptıysan olmuyo yavrm haha :)
Bazen çok kıpır kıpırlar bazen durgunlar. Ayy bikere resmen mutsuzdu o gün hissettim nedeni belli değil bi ağladım bi ağladım düzeldi haha :) bazende içime mutluluk giriyo hissediyorum yani onunda mutlu olduğunu :)

Allah bağışlasın evladını canım, ne güzel yaa herkese nasip olmuyor öyle güzel hamilelik:)

Ayy canm :KK43: geçmiş olsun çok, aman boşver yatman gerekiyosa 40. Haftaya kadar yat :)
Sen bi de bana sor :)
Şu en riskli zamanları atlatsam rahatlicam çok. O yüzden hareketleri aşağıda hissedince tedirgin oldum hemen. Halbuki perşembe günü gitmiştim doktora. Hem vajinal hem normal ultrasona girdim. Rahim ağzımı ölçtü her zamanki gibi. Hiç korkma herşey yolunda dedi. Ama ben kendime laf anlatamıyorum.
Doktora gittiğim gün rahat oluyorum sonrası yine kuşku, sorular, kafayı yemeceler :)

Sen bi de bana sor :)
Şu en riskli zamanları atlatsam rahatlicam çok. O yüzden hareketleri aşağıda hissedince tedirgin oldum hemen. Halbuki perşembe günü gitmiştim doktora. Hem vajinal hem normal ultrasona girdim. Rahim ağzımı ölçtü her zamanki gibi. Hiç korkma herşey yolunda dedi. Ama ben kendime laf anlatamıyorum.
Doktora gittiğim gün rahat oluyorum sonrası yine kuşku, sorular, kafayı yemeceler :)
Ayy o kafayı yemece hiç bitmiyo emin ol yani :) senin haftandan şu haftaya kadar hep acaba bişey mi oldu olacak kuşkusu hiç bitmedi bitmezde herhalde :)

Ayyyy bende ayniyim canım 23. Haftam normalmiymis
Bilmiyorum ki :))
Bizim gibi olan arkadaşlar var ama doktora sormadan rahat etmicem. Doktorum da izinde şuanda pzt gelcek. O zamana kadar sıkıcam dişimi :)
Senin ne zmn başladı aşağıda hissetmen

Bazen ne yaptıysan olmuyo yavrm haha :)
Bazen çok kıpır kıpırlar bazen durgunlar. Ayy bikere resmen mutsuzdu o gün hissettim nedeni belli değil bi ağladım bi ağladım düzeldi haha :) bazende içime mutluluk giriyo hissediyorum yani onunda mutlu olduğunu :)

Ama bak sana bisi diimmi benimki ben mutsuzken aglayinca falan daha cok hareket ediyo :)
bence benimki ana düsmani benim aglamamdan feyz alio :)

X