Bebeğin vajinanın hemen üzerinde hissedilmesi

burcu1888

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2016
2.323
2.333
36
Merhaba arkadaşlar
Özellikle son 1 - 1,5 haftadır bebeğimi vajinamın üzerinde hissediyorum. Çok nadir daha yukarda hissettiğim. Benim gibi hisseden var mı acaba normal bir durum mu bu?

İllaki var tatlım olmaz mı bebegin kasık ta demek ki bu gayet normal kasıklarına agrı da yapar

İllaki var tatlım olmaz mı bebegin kasık ta demek ki bu gayet normal kasıklarına agrı da yapar
Ağrı falan olmadı ama sürekli vajina üzerinde hareket ediyor. Arada sırada daha yukarda.
Kimse tepki vermedi ben de anormal olduğunu düşündüm doğal olarak

Benim de o haftalarda öyleydi. Plasentan henüz yukarı çıkmadı. Yavaş yavaş yukarı çıkacak. 25. Haftadan sonra tekmeleri midene yakın hissedeceksin. Serviks uzunluğu da diyorlar buna sanırım. Yani bana doktorlar hep böyle söyledi.

Benim de o haftalarda öyleydi. Plasentan henüz yukarı çıkmadı. Yavaş yavaş yukarı çıkacak. 25. Haftadan sonra tekmeleri midene yakın hissedeceksin. Serviks uzunluğu da diyorlar buna sanırım. Yani bana doktorlar hep böyle söyledi.
Gelse o haftalar da hissetsek artık :)

34.haftadayim ben hala yogun sekilde vajina ustunde hissediyorum.basi asagidaymis bayadir o yuzden dedi doktor ellerini basini oynattikca oyle hissedermisiz.

Allah hepimize hayirlisiyla kucagimiza almayi nasip etsin..Cok kuruntulu gecti benim hamileligim halada oyle yok cok mu asagida yok kasiliyo muyum diye oyle boyle Allahin izniyle sonuna geliyorum :)
Benimki de öyle geçiyor. İlki 22 haftalık erken doğum oldu çünkü. 2.de de rahim ağzı dikildi. İnsan kendini dinledikçe birşeyler çıkarıyor. Hayırlısıyla senin haftalarına gelebilirim inşallah :)

Benimki de öyle geçiyor. İlki 22 haftalık erken doğum oldu çünkü. 2.de de rahim ağzı dikildi. İnsan kendini dinledikçe birşeyler çıkarıyor. Hayırlısıyla senin haftalarına gelebilirim inşallah :)

Ben hala sabahlari kalktigimda hareket ediyo mu etmiyo mu sanki bugun az mi etti gibi triplerdeyim ve herkesi biktirmis durumdayim.
Demekki senin tarzinda seyler yasasam hic doguramicakmisim ben Allahim sag ve salim nasip etsin benim zamanlarima gelmeni ve kucagina almani ♡

X