Bebeğin Kafası Ne Zaman Yerleşir???

TK646

Nirvana
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2007
971
4
Kızlar bebeğin kafası ne zaman yerleşti doğum kanalına sizin?

Ay ben 38+4teyim ve dr bugün kafası yerleşmemiş ve %70 sezeryan olur dedi bu haftaya kadar yerleşmişmi olmalıydı. benneyaptımki:1no2:

Sizinkiler ne zaman yerleşti en geç???

ben 31. haftadan itibaren kasıklarımda hissetmeye başladım hareketlerini geçen hafta gittiğim kontrolde dönmüş bebişim başı aşağıda dedi dr.inşallah normal doğum olur hayırlısıyla.

Hayır canım dönmesi değil benimki başından beri dönüktü zaten ama kanala yerleşmesi farklı bişiymiş.

Kafa kanala yerleşmezse sunni sancı falan hiçbiri verilmiyo direk sezeryanmış o yüzden acaba daha yerleşirmi diye sordum.

Bide zaten senin için erken 36 dan sonra yerleşirmiş kafa kanala.

İnşallah seninki yerleşirde normal olur doğumun bende çok istedim normal doğumu kısmet artık...

hayır canım ne alaka zaten kanala yerlestıgınde dogum baslıyo bende doktoruma sormustum ne zmaan kanala yerlesır dıye tabıkı dogum basladıgında demıstıı ama bence senınkı donmemıstır dıye doktor oyle soylemıstır yada sez<eryan parası ıcıın

canım benimki de dönmedi bile daha
büyüdükçe dönmesi zor diyorlar ama bilmiyorum...

Yok canım yaa sezeryanla normal ikisindede aynı para alınıyo benim hastanede bide dr uma çok güveniyorum çevrenin en iyisi ama ne bilim kafam karıştı normal doğumu çok istiyordum artık hayırlısı dicem ne bilim.

ozaman senın bebek terstır yada daha donmemıstır doktorun sana soylememıste olabılır

tkcim hayırlısı olsun zor bi normal doğum olacağına sezeryan olsun dimi
kafaya takma canım bi daha ne zzaaman gitcen

canım sezeryan diyosa bari yaptr canım ya en kısa zamanda 17 martı beklemeden

ozaman senın bebek terstır yada daha donmemıstır doktorun sana soylememıste olabılır

:dance: yok şekercim koca kafa ultrasonda görüyom aşağıda sağda ama tam rahime oturmamış işte...Kısmet artık haftaya beklicez belki sancıyla bile oturur kafa dedi zaten.

anladım canımcım stres yapma sende yavruşunda kurtulun önemli olan o canım hayırlısı olsun

hakında hayırlısı oz<man ne dıyımmm rabbım saglıkla ogluna kavusmayı nasıp etsınn dualarımız senınle bende oglusuma pazartesı kavuscam ınsallah kızlar duaklarınızı eksık etmeyın :)

hakında hayırlısı oz<man ne dıyımmm rabbım saglıkla ogluna kavusmayı nasıp etsınn dualarımız senınle bende oglusuma pazartesı kavuscam ınsallah kızlar duaklarınızı eksık etmeyın :)

sezaryen olacaksınız sanırım çiçeğim.. :)) hayırlısıyla kavuşman dileğiyle Allah yar ve yardımcın olsun..gitmeden önce meryem suresini okumanı yada bilen birilerine okutmanı tavsiye ederim...:a015:

benim kız kardeşimin 34 haftasında doktoru bebeğin dönmüş çok güzel yerleşmiş demişti 39. haftasının bitimine normal doğum yaptı

dogumu yaklaşan herkese hayırşı dogumlar dilerim saglıklı bi şekilde bebeklerinizi kucagınıza alırsınız inş tk cım hayırlısı olsun bakalım senin içinde merak ettim bende haftaya carşambayı yaf hemen haber ver bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…