bebeğimizin kiloları

benim oğlumda 49 günlükken 5200 gr dı.doğum kilosu 4100 gr olduğu için doktora kilo alımı az geldi.emiyoda oğlum sizce neden kilo almıyo

benim kızımda 3500 gr dogdu dogumdan sonra 3410 gr oldu çok panikledim dogdugunda emzirememiştim şimdi emziriyorum 2 aylık olacak şu anki kilomuz 4420 gr inşallah kilo almaya devam eder yavrum

bence ıyı hıc canını sıkma benım tuanam 3010gr dogdu 2750ye dustu yavas yavas almaya basladı 1aylık oldugunda 3880gr ıdı suan 2.5aylık oldu 5500gr cıvarı bende ılk zamanlar endıselenıyordum sankı hıc kılo almayacakmıs gıbı gelıyordu cok sukur ıyı gıdıyor

Gerçektende öyle küçüçük doğunca insan kilo alamıyacakmış gibi geliyor. benim kızımda 3 kilo doğmuştu.Sarılık filan olup hastanede yatınca biraz verdi.Ama şimdi iyi gidiyor maaşallah. 2.5 aylık iken 6 kilo olmuştu.Şimdi 3 ayını doldurdu biraz daha almıştır heralde . hihoyyyt hihoyyyt

kızlar tahli,l yapıldı kızıma kilo laımı yavaşmış 15 günde 80 gr.almış dr.bişeylerden şüpeleniyor ....

2 tahlili çıktı bişey yokmuş ....

gçmiş olsunkaramsarcım.

hepinizin bebişine maaşallah kızlar çok iyiler çok sağlıklılar allaha şükür.ben bebişimi hep sütümle besliyorum valla anne sütü diye diye hamilelik döneminde beynimi yıkadılar şimdi su bile vermiyorum ama bu ay başlıcam 3.ayını dolduruyor kilosu da 6küsürgörenler sütün yarıyor diyor ama sütümden değil benimkinin canavarlığından ilk doğduğu andan itibaren mememi bırakmıyor çok seviyor sezeryan doğum olmasına rağmen emzirmede bir sorun yaşamadım allaha şükür....

sağolun arkadaşlar şimdi biraz daha iyi yiyor bakalım inşallah iyiye gider ...dua edin ne olur arkadaşlar...

karamsarcım sütünü artırıcı birşeylr yemeye çalışabilirsin
oruç tutmuyorsun dimi.sütün yetmiyor olabilir canım
umarım herşey yoluna girer
bu arada benim oğlum 3200 doğdu 2 aylıkken 5260 olmuştu
doktor beğendi gelişmesini anne sütü inanılmaz güzel bir besin kaynağı hiçbirşey yerini tutmuyor
inşallah böyle devam eder

canım benim cadı emmiyor ki .....:dilcikarf of emmedide ben sağıpta veriyorum oda yeterli gelmiyor en başından beri mama veriyorum şimdi de bak senin minik maşallah ne güzel almış benimki öyle mi 3400gr dı daha yenice şimdi 5 buçuk olmuştur ..........:çok üzgünüm:

kızlar iftar açarken yediğimiz hurmalar varya ondan bol bol yiyin.hem sütü arttırıyo hem de sütü besleyici yapıyo.ben bi yerde okudum internette ve denedim gerçektende doğru hurma yediğim aylar oğlum en maksimum seviyede kilo almıştı.geçen ay bıraktım hurma yemeyi ve bir ayda 200 gr almış.kontrole götürdüğümüzde doktor demişti.bir bebeğin günlük alacağı maksimum gram 40 grammış.oğlum 3 ay böyle kilo aldı.deneyin faydasını göreceksiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…