Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Konu başlığına bakıp giriyorum alt alta seri şekilde öneri olur diye başka muhabbetler dönüyor gazdır ek gıdadır bunlar için başka topicler var zaten arkadaşlar

Son düzenleme:
Kızlar oturma minderi kullandınız mı ? Ne zaman kullanmaya başladınız. Bundan almak istiyorum. Kızım artık yatarken ağlıyor. Ana kucağındada iki büklüm oluyor. Bunun zararı var mıdır acaba.

Eklentiler

• Screenshot_20220817-115704.jpg
    Screenshot_20220817-115704.jpg
    34,9 KB · Görüntüleme: 32
Kızlar oturma minderi kullandınız mı ? Ne zaman kullanmaya başladınız. Bundan almak istiyorum. Kızım artık yatarken ağlıyor. Ana kucağındada iki büklüm oluyor. Bunun zararı var mıdır acaba.
Sizin icin biraz erken mi bebeyatmaz kullanmak acaba 🤔 ben bundan degil de banyo mama oturagi denen urunden aldim. Banyoda da ise yaradigi icin daha kullanisli geldi bana 😊

Konu başlığına bakıp giriyorum alt alta seri şekilde öneri olur diye başka muhabbetler dönüyor gazdır ek gıdadır bunlar için başka topicler var zaten arkadaşlar
Ne alınması gerektiği ilk sayfalarda bahsedildi burada fikir alışverişi de yapıyoruz. Hangi topiğe yazacağımıza siz karar veremezsiniz

Başlığın içerikle uyumsuz olmasından dolayı şikayet edeceğim
Başlığı terkedin o zaman.Ne işiniz var.Gonlunuz olsun diye sizin isteklerinizi mi konusucaz burda.İnsanlar uzun zamandır burda,herkes birbirini tanio ve her konuda fikir alışverişi yapio.Ay sanki de özel mulkunuze girdik😂😂😂

1321 sayfa oldu. İlk sayfalarda fazlaca öneri var. Bezden mama sandalyesine, ek gıda malzemelerinden kıyafetlere, beşiğinden kangurusuna kadar her şey için öneriler var.
E artık konu açıldığından beri bebeklerimiz büyüdü muhabbetimize devam ediyoruz.
İsterseniz siz ayrı bir alışveriş konusu açabilirsiniz.

Sizin icin biraz erken mi bebeyatmaz kullanmak acaba 🤔 ben bundan degil de banyo mama oturagi denen urunden aldim. Banyoda da ise yaradigi icin daha kullanisli geldi bana 😊

Ya ben de bundan almak istiyorum. Annemlere geldiğimde mama sandalyesi yok. Ikea model mi alsam bunu mu alsam bilemedim.
Memnun musunuz şu an?

Inquisitive Inquisitive aldı. Yorum yapmak isterse diye etiketledim

Ama bence sizin için erken daha
Kronolojik 6 aylik iki bebegim var. Evde kucakta surekli ikisini de tutmam mumkun olmadigi icin mecburen her tur alet edevat var;kanguru, oyun mati, puset, graco salincak ve chicco polly mama sandalyesini tekerlekli ana kucagi modunda kullaniyorum. 2 tane emzirme yastigi var, bir de pilsan oyun çiti var. Hepsini aktif olarak kullaniyorum 🙈 cunku mecburum...
Henuz kisa sure oldu alali ama Bebeyatmazin cok bir esprisi yokmus, bebek cabuk sıkılıyor, biraz oyaliyor iste.. Sirtini tutabilene gerek yok, tutamayan ise one dogru yigiliyor. Ikinci el aldigima memnunum daha fazla butce ayirmak istemezdim 80TL'ye aldim. Bir 15 gun sonra daha iyi oturduklarinda fikrim degisirse soylerim.

Başlığın içerikle uyumsuz olmasından dolayı şikayet edeceğim
Başlığı açıp emek emek buraya yazanlar çocuklarını doğurdu ve büyütüyor . Burda arkadaş ortamı oluşturuldu. Sizin olmayan bir topiği neden bu kadar sahiplendiniz anlayamadım 😅bu topik sayesinde cocugumun alışverişini yaptım ve aldığım her şeyden inanılmaz memnun kaldım . Üşenmeyip önceki sayfalara dönerseniz eminim ki siz de memnun kalırsınız .

Ya ben de bundan almak istiyorum. Annemlere geldiğimde mama sandalyesi yok. Ikea model mi alsam bunu mu alsam bilemedim.
Memnun musunuz şu an?
Aynen ben de annemin evi icin aldim ama amac banyoydu, banyoda rahat ettim 👍 ama mama icin yerde oturmak lazim, masanin veya koltugun uzerine koymak guvenli olmaz. Yerde yedirmek okeyse yine kullanisli olur, cocugu kucakta tutup zaptetmekten cok daha rahat.

X