Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Yok be ne ağrıması. Sezaryen yeri ağrımıyo 3 gun sonra da o mu ağrıyacak. Bizim milletimiz sever can sıkmayı. Dert yanmayı. Pozitif konusan ben kendimden baska insan bilmiyom. Kendimi övücem valla bu konuda.
Oh ya valla içimi rahatlattın
Aynen öyle tüm enerjimi sömürüyorlar bazen

Böyle sinir oluyor insan ya ne demek napıcaz ki aglaticaz mi benim annem de bazen diyor bırak yatsın ee sonra yazık değil mi çocuğa aglaya aglaya alışacakmis,

Kızlar hemşire ebe kim Allah aşkına ya.Doktorunuz mu bilicek hemşire ebe mi korse takmaniz gerekip gerekmedigini.Doktorunuza mutlaka sorun.Takma derse takmayın.Benim doktorum ki bilmiodum bile ben korse takıldığını kesinlikle korse takmicaksin dedi.Gobek kalmasına gelirsek bende göbek sıfır.Dogum öncesinden bile daha zayıfım 50 kiloyum.Sezeryandan on gün sonra göbeğim tamamen kaybolmuştu.Gobek kalıcak diye düşünmeyin nolur.Tamamen kayboladabilir,kaybolması biraz zamana da yayılabilir.Dogum yaptık sonuçta Deterjan Dalin ve baby&me kullaniorum çok memnunum.

zorunlu sezeryan oldum, dr korse önermedi sıkı tayt giy dedi, hic göbeğim kalmadi.. Deterjan siveno baby öneririm hem doğal hem yumuşacık yapıyor..uni baby i hic begenmedim sert yapıyor, granüller de guzel ama ben eritemedim onları. Kakali kıyafet için leke çıkarıcı olarak baby me

Çok acele yardiminiz lazim sut sağma makinam bozuldu, çekiş gücü iyi, memnun olduğunuz makina tavsiyesi var mi

Disipline Girmis BirKadin ben siveno kullanıyorum, hem kendi çamaşırlarıma hem oğlumun çamaşırlarına. Yumuşatıcı koymuyoruz zaten, biliyorsundur. Diğer çamaşırlarda da yumuşatıcıyı mümkün olduğunca azaltmak lazım, bebekleri kötü etkiliyor. Leke çıkarıcı olarak naturalive kullanıyorum, kusmuk demir ilacı lekesi çıktı hep
Çok acele yardiminiz lazim sut sağma makinam bozuldu, çekiş gücü iyi, memnun olduğunuz makina tavsiyesi var mi
Bende kiwinin elektriklisi var, memnunum canım. Ama aşırı çok kullanmadım ilerde gücü azalır mı bilmiyorum

bendeki de kiwi ama artik çekmiyor , elimle sıkıyorum sut çıkıyor makina 1 damla bile almıyor , servise yollayacağım ama sanırım valf denen parçası bozuldu , yedek parça var mi soracagim ama yine de bir tane alayim diyorum

Bi deneyimim yok bu konuyla alakalı ama bi doktorun çok mantıklı bir cümlesini dün dinledim .. diyodu ki “ karnınız zaten genişlemiş karın kası çalıştırılmadan nasıl düzelebilir sadece bir korse takmak kası nasıl çalıştırabilir mantıklı olun “demişti ve bende mantıklı buldum .. yani tek çare spor egzersiz bol su başka türlü bi müddet sonra karın aşağı sarkıyormuş

50 nedir ya, 50 bi kilo mudur

kızlar kullanmak isteyen varsa buyursun

Eklentiler

• Screenshot_20220420-172917_LC Waikiki.jpg
    101,8 KB · Görüntüleme: 42
Merhaba acıbademde doğum yaptığınızdan bahsetmiştiniz ben de acıbadem bakırköyde doğum yapacağım inşallah Cuma günü anestezi doktoruyla görüşmeye ve kan tahlillerini yaptırmaya gideceğim. O zaman soracağım ama gitmeden size de sormak istedim. Özellikle hastaneye sormam gereken bir şey var mı? Hastane çantasıyla ilgili öneriniz var mı? therealsinner s_gofret

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…