Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Joie mimzy lx buna bak bir de, senin beğendiğine bebxuyu6. Yorumları bayağı iyi

360 dönmesi kolaylık açısından önemli. Mühim olan 3 yaşına kadar geriye dönük olmalı. Öylesi kaza anı için daha güvenli.
Kızım hayatta geriye dönük oturmaz hem bizi görecek hem de, dışarıya bakacak şimdi bile öyle therealsinner 360 derece dönmesi alırken koyarken ya da yanındayken bir durum olursa kendine doğru çevirmeye vs kolaylık sağlıyor

Kakasını yaptıysa ıslak mendil ince kalın farketmiyor 2 ya da 3 tane kullanıyorum ben. Link atabilir misin niye bulamadım ben

Burada tanesi 5.33 e geliyor ama sempatik_kiz ın dediği gibi hepsiburada da 20 TL indirim gelmişse o daha uygun.
Ben baktım bana gelmemişti

Bu akşam ilk kez ben ve oğlum aileden kimse yokken iftarı dışarıda yaptık. Meraklı her yeri izlemekten, ona buna gülücük atıp seslenmekten uyumadı 20:30 da gece uykusuna geçiyordu. 23:30 da eve geldik yeni uykuya geçti. İnşallah uyku düzeni bozulmamıştır.

Neyse konu şu ki, arkadaşlar hep kesin uyku eğitimi alın diyor. Gece beslenmesini kesmeyen bir uyku eğitimi var mı? Araştırdıysanız mantıklı mı? Emzirerek uyutmak bu kadar korkunç bir şey mi ya Sorunsuz beslenerek uykuya daldığında mest oluyorum ben. Yeni annelikten mi acaba o
Şimdi mesela emiyor gibi ağzından sesler geliyor. Susadı mı acaba diye düşünüyorum. Uyku eğitimi alınca susamayacak mı hiç nasıl uyuyor tüm gece
Bilenler bir aydınlatsa

Hemen bozulmaz uyku düzeni. Araştırıyorum uyku eğitimini şöyle 5-6 aylık olduğunda düşünebilirim. (Ağlatmadan) Ek gıda döneminde daha da kolay olabilir. Kızımda emerek uyuyor benimde ya da ayakta sallayarak bunlar şu an için çok normal. 4. Ayda da uyku gerilemesi var onu da atlatmak lazım bebekler kendi kendilerine nasıl uyuması gerektiğini bilmiyor onu öğretiyoruz sadece, bilmediği içinde uykuya dönemiyor. Bence mantıklı ama sabır işi. İnstagram da bazı sayfalar var uykuyla ilgili bi okusan kafanda şekillenir.. uykumeleği, uykurehberim

O hissizlik bir süre devam ediyor benim yeni yeni geçti diyebilirim.
Korse mutlaka öneririm ben sanırım 3-4haftadan sonra kullanmaya başlamıştım daha erken başlayanlar da var ama nasıl rahat hissedersen. Korsenin dikiş yerini de kapatması iyi olur demişti hemşire
Bel bölgemi epey toparladı en son hafif kalın ve gevşek gibi kalmıştı göbeğim heralde doğumdan sonra böyle kalıyor diye düşünmüştüm ama regl olunca epey ödem attım belim de eski haline döndü

Allah razı olsun içimi ferahlattınız . Keşke bende normal bi şekilde dünyaya getirebilsem onu canına bi zarar gelmese hep bunu istiyorum. Çok küçük henüz
Çok küçük henüz diye diye bende çok ağlamıştım öyle diyince o günleri hatırladım unutmuşum bile sağlıkla gelir dünyaya hiiiç telaş etmeyin hakkınızda en hayırlısı olsun inşallah

Bebeğin yüzü arabanın arkasına bakicak şekilde mi yani canım?
Evet. Henüz boyun kasları gelişmediği için bu şekilde çok daha güvenli. Şu videoda güzel açıklamış.

ADAC tan geçen 360 derece oto koltuğu bulamadim kızlar ya.Hep öne yönelimli.Bilen varsa yazarsa çok memnun olurum.One yonelimlilerin içinden de besafe işi comfort beğendim.
Maxicosi assix fix aldık biz şubat indirimlerinden ama şuan uçmuş fiyatları. Bu arada sürüş sırasında yan durması önerilmiyor zaten bu model o şekilde iken kapı kapanmadığı için yapamıyorsun
Bende bebeler 2 tane ve ortalarına oturduğum için sıkıntı olmuyor

İnşallahya:) Bugün ve yarın da iftar programımız var. İnşallah dün gibi uyanık durmaz. Yalnız böyle de sabah uyanmasını 8 de yaptı. 6 da yapıyordu
Instagramdan sayfaları takip ettim bakalım bir şeyler öğrenebilecek miyim. Dediğin gibi ağlatmayan bir yöntem varsa belki denenebilir

Uyku arkadaşı da tavsiye ederim. Ona alışınca mesela tatile gittiniz yanınızda götürürsün kendini güvende hisseder uykusunu yine rahat uyur evde ki gibi

Benim tanıdıklarım sezeryan sonrası 3. Gün başladı korse takmaya
Yoksa göbek gitmiyor kalıyor dediler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…